Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!Kérnék egy kis segítséget.Keresném a képeken látható alkatrészeket.Ezek egy 89-es yamaha tdr50 fék cuccai de a DT és TZR tárcsafékek is ilyenek állítólag.Keresek 1db fékbetét vezető lemezt, 2db fékcső csavart és 1db légtelenítő csavart(ha lehet kupakkal).Ha volna valakinek felesleges olcsón akkor jelezzétek.Előre is köszi mindenkinek.
Illetve van még mindenféle motor meg váz alkatrészem DT80 LC2-höz, ha kell valami kérdezzetek. Összeszedem ami van, csinálok listát nemsokára.
Van, hazamegyek kimérem jó-e.
Szia!

Szeretnék rendelni egy dugattyút tőled.
Vertex 2362-es típusút (22362). 48.00-ás alapméretűt. Megrendeljem az oldaladon vagy elég így is? Személyesen szeretném átvenni a közelség miatt.
valakinek van eladó világítótekercse? DT80lc2-hez!

vagy valami oldal ahonnét tudnék rendelni
Igen, felül kell, tudom mert túl öntöttem, vagyis nemtudtam mennyi van benne és ráöntöttem 2decit, és sok lett, az egyik szárból 2,5dcl jött le a másikból 3dcl. Na megrendelem a szimeringet és nekilátok, hátha szétjön.
Hát elhiszem. Biztos h pillancsig tankolnád a járgányt ha átjönnél Meg még vinnél is egy kannával. Nekem most adta meg a lánc magát a motron ugyhogy uj kell rá. Meg lassan fogaskerek is. Nem tudsz valami oldalt ahol ezeket megtalálnám?
Feltétlen szólni fogunk...Szilárdhoz érdemes lenne elnézned...most építi a 2. Pannóniáját
hál isten nem
Köszi!
Aztán ha netán +int jártok erre szóljatok! Nyáron valamikor lehet én is elnézek felétek simsonnal! Már régen találkoztam a Szilárdal is!
Akkoriban kezdtem a Simsonozást, akkor még nem is álmodoztam nagyobb gépről. Most nyáron...hirtelen felindulásból döntöttem a Dt mellett, nem bántam meg, jó gépet sikerült kifognom.
Ha esetleg tudnék valamit segíteni a teleszkóp ügyben, akkor mindenképp írni fogok
Igen már emlékszem!
Akkor nagyon a halálán volt szegény gép! azóta kapott 1 teljes felújítást! csak most + az első telóm nem jó! Gondolom nem azért vettél DT-t mert az enyém annyira megtetszett!? akkor eléggé le volt pusztulva!
Igen találkoztunk:)
Azthiszem 2 éve motoroztunk felétek...Szilárd és én Simsonnal(találsz róla képet az adatlapomon, hátha beugik) és még 1 srác egy derbivel.
Szillárd lévén néztünk be hozzátok egy pohár üditő erejéig
Emlékszem nagyon szidtad a Dt Emlékszel?
Úgy ahogy mondod!
Találkoztunk már?
Nos, vmi motorbontót én is szeretnék találni a körnéken, de nem nagyon sikerül...sajnos
te ugye Pais Gábor vagy?
Szilárd volt az osztálytársad igaz?
Qvasz Clumsy! nem tudtok itt a környéken bontót ahonnét első telókat tudnék szerezni?
Párszor jártam már csesztregen! Volt osztálytársam oda valósi!
Szintén Zalai vagyok, Csesztregi, Lenti mellett lévő település
Nem a flexbe melózol? vagy melóztál? tavaj nyáron láttam többször is a parkolóba egy dt-t.
egerszeg
Pusztaszentlászló. Te? látom szintén zalai
manual szerint felül kell kifolyatni az olajat
Nekem alul nincs semmi, csak a tömör anyag, még olaj leeresztő sincs.
A felső csavart kivettem, de attól még ugyanúgy koppant mikor megpróbáltam lehúzni az alu részt.
Megpróbálom kiveszem a zeegert, meg a csavart, és megpróbálom széthúzni, ha nem jön bontom tovább, úgy néztem fent van egy gumi tömítő rész, megpróbálom kivenni, hátha alatta van valami trükk.
A zeeger úgy tűnt csak azért lehet ott hogy ki ne csússzon a simering magától, nem azért hogy meggátolja a krómszár kicsúszását. Nagyon fémesen koppant mikor megpróbáltam széthúzni, ez aggaszt.