Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

yamaha dt*** probáltunk már rájönni a pontos tipusár de valami öszvér lehet van fent róla kép
Ha a tipusát megmondod akkor 1 istenkirály vagy
én tudok segíteni ha te is megmondod, hogy mihez kell
Szép jó estét mindenkinek.
Lánc vásárlás elött állok, milyen áttételt ajánlatok hogy menjen legálább 90-100at. Most elöl 15 hátul 54vagy55 fogas lánckerék van.
Most olyan 80 85öt megy a DT80Lc2 szerintem élég jó eröben van.
Vagy ne várjak ilyen sebbeséget a 85kg-m alatt?
Valaki tudna segíteni hátsó fékpofában ?

Hol találhatok vagy milyen adatokat figyeljek.
Ha valaki rendelt már annak megköszönném a segítséget
A főtengely dual szimering mérete lenne a legfontosabb, a többi rajta van. Ha tudná valaki jó lenne. kb.28*40*9-nek mértem, de csak proxban találok, és képről nem dualnak néz ki, lehet rákérdezek.
akkor az jó lesz nekem is mert ha normálisan bejáratom tőlem is fogja kapni... de még nem kaptam vissza a hengeeeeert
Nekem is C3 volt a tippem, a többi kérdésre?
Nekem robogó tuning féle prox van venne. 2000-2500 körül volt ha jól emlékszem. Kapja az ívet elég szépen, már 3500KM-óta de még nincs hangja. :D
SRÁCOK!

MÁJUS 7. vagy 8. hoz mit szólnátok a velencei találkozóhoz?
Hali! a márkáját sajnálom de nem tudom. 3ezer környéke volt
Helló Mumi-DT!
Neked milyen felső tűgörgő van a motorba?és milyen? mennyibe került?
Hali, bizonyára C3-as
Sziasztok, tudna valaki segíteni, 1994-es DT 50 M-et húztam szét, és szimering méretekre lenne szükségem, vagy ha lehet valahol készletben kapni az is jó lenne, a dual szimeringen egyáltalán nincs méret, ilyet hol kaphatnék viton-t? Vagy jó lehet a sima dual is bele?
A lánc kihajtásé egyáltalán nincs meg, mert lekopott.
Főtengő csapágy koyo 83299 9RT-hez azt találtam hogy jó a 6204es méret, de nemtudom hogy C3 vagy C4-es lehet a gyári?
Üdv urak.
Eladnám a képen látható Umarex (német) tipusú gáz-riasztó fegyverem, a töltényekkel együtt, kihasználatlanság miatt.
Az ára 15 ropi lett, cakkumpúder.
Van hozzá rakétakilövő cső is.
Köszönöm a gyors választ
Fékbetétet találtam, de fékpofát nem, egyáltalán nincs nálatok?
a DT az egy nagyon tág fogalom, de itt találsz betéteket:
http://motoroswebaruhaz.hu/sct...
57
Szép estét
Fékbetét és fékpofa érdekelne Dt-hez .

Ha valaki tudna 1 oldalt ahol olcsón megúszhatnám a cseréket azt megköszönném.
fogaskerekek fogszámai?
Az lenne a problémám , hogy vettem egy új akksit belőttem a powert az tuti jól van beállítva , de sebességbe nem pörög ki csak 8-9 ezer... inkább 8-at, üresbe még 11fölé is megy. Ha valaki tudja, hogy mi lehet a gond pls írja meg.
Csavarboltban próbáltad? Ha jól emlékszem, csak egy mezei sűrű menetes anya.
Na még egyszer.
Ha van valakinek, vagy tud eladó DT80-ra való index/lámpa kapcsoló konzolt..TELJESEN MŰKÖDŐT nagyon szépen kérem szóljon Sürgős lenne
Köszi
Szevasztok! Egy 89 -ben gyártott 50 -es dt lendkerék csavarra lenne szükségem. Volt egy csak az teljesen el lett nyalva, hol tudok ilyet beszerezni?