Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha megolajozod a dugó falát, lassan kell lecsúsznyia a hüvelyben.
Akkor jó az illesztés..........:)
Me' Te béna vagy.............:))
DT bontó cimet elfogAdok telefonszámmal lehetöleg bp pest-megye fejér-megye és környéke legyen
helló mindenkinek
honnan tudnék kipufogót szerezni a gépemre?olyan bontót mondjatok ahol tuti akadok jo állapotu DT kipura!
Sziasztok.

A DT benzincsapjával mit lehetne kezdeni, hogy könnyen lehessen nyitni zárni?

Mert jelenleg kombinált fogóval lehet csak használni.

Már szétszedtem de semmi jel, hogy mitöl szorulna.
az le, hihi:)
a kompressziómérő leszopkodta
Furcsa, nekem nem nyalódott el csavar-anya fej sem egy ideje.
(úgy 30 éve:)
Helo mindenkinek!vettem egy 125-ös,elvileg 93-as évjáratú...(szerintetek is)csak mert ugy hirdették!Egy olyan kérdésem lenne hogy a külön olajzás müködik,de olvastam h érdemes kikötni...több okbol is!mit ajánlatok?Elöre is köszi!
teljesen kinyirja... hába takaritom.. utánna semmi, de most jo lett am..:D BR9ES est kinyirta... most vmi magneti marelli van 7es hőértékü ezzel jovolt most.
Sziasztok.Megfúrattam a motoromat (dt 80).Ahogy megjött megnéztem mien lett,és ahogy beleraktam a dugattyút az azonnal bele is esett.Nekem nagynak tűnik az illesztése mert ha mozgatom a hüvelyben "kotyog".Visszavittem ott azt mondta a bolta egy szerelő h ennek ilyennek kell lennie a hőtágulás miatt.Viszont gyűrűkkel eggyüt jól illeszkedik,elég passzosan jár.Szerintetek ez így normális,vagy a kollega elaludt a fúrópadon?(hiszen a simson,mz nél is teljesen passzos volt a dugattyú a hüvelyben fúrás után,pedig azis tágul...)Még annyit ha összerakom a hengerfej tömítésböl mien vastagot használjak,azt amit a csomagban adnak vagy vékonyabbat(mert vékonyabb is van) hátha segít a motor erején.Válaszokat elöre is köszönöm. Üdv
Beköpi? Szóval ki lehet pucolni és akkor jó lesz, vagy teljesen kinyírja?
holnap kész lesz a DT ahova először vittem fúratni múlt hét szerdán hozzá se nyúlt...ahogy Én letettem ma ugyanonnan vettem el. És el vittem itt Nyíregyházán a Yamaha Karsaihoz délután 3 órakkor és azt mondták fél 5-re menjek vissza..de nem mentem érte meg a tűgörgő csak holnap lesz meg...Azt a h.fej tömítést rakom bele amit a szett-ben adnak. Az jó lesz? Meg még azt szeretném kérdezni hogy a benzinbe rakjak olajat? és ha igen, mennyit? milyen szakaszosan járassam a gépt? meddig pörgessem és hány kilómétert nyomjak úgy le vele. Válaszokat Előre is Köszönöm!
Nem mondtam tűrést,gondoltam csak tudják hogy a jó.
Az a helyzet, hogy ma 4gyertya szart be... megnézem van szikra belerakom pöccre beindul, jár egy kicsit és annyi megint kuka a gyertya... mitől lehet?:S
Mekkora tűréssel kérted a fúrást?
Mondjuk ha rossz, kikopott kulccsal lazítják le. Nem írta, hogy a menet nyalódott el.
Sziasztok.Megfúrattam a motoromat (dt 80).Ahogy megjött megnéztem mien lett,és ahogy beleraktam a dugattyút az azonnal bele is esett.Nekem nagynak tűnik az illesztése mert ha mozgatom a hüvelyben "kotyog".Visszavittem ott azt mondta a bolta egy szerelő h ennek ilyennek kell lennie a hőtágulás miatt.Viszont gyűrűkkel eggyüt jól illeszkedik,elég passzosan jár.Szerintetek ez így normális,vagy a kollega elaludt a fúrópadon?(hiszen a simson,mz nél is teljesen passzos volt a dugattyú a hüvelyben fúrás után,pedig azis tágul...)Még annyit ha összerakom a hengerfej tömítésböl mien vastagot használjak,azt amit a csomagban adnak vagy vékonyabbat(mert vékonyabb is van) hátha segít a motor erején.Válaszokat elöre is köszönöm. Üdv
engem mondjuk az érdekelne, hogy nyalódik el a menet?
császtok
kuplungbovdenem elszakadt-.- milyen bovden lenne jó hozzá? pl mz stb. eredetit nem akarok venni kössz
*trafora az van ráirva , hogy 2JN
Valaki megtudja mondani, honnan tudnék rendelni yamaha dt125r /98 -hoz trafót? :S sehol nem találtam neten :S Előre is köszi !
Köszi szépen találtam, csak ahogy raktam össze a blokkot kicsit elnyalódott a menet :S
motormatricák.hu

Képesen hirdet valamelyik, hogy 3 ezer felett ingyé posta...
lehet ilyen DT matricát venni?
mert festeném a tankot és nem tudom hogy le ragasszam vagy le fessem