Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Auci, szépen kérlek írd le a tapasztalataidat a 17-es kerekekkel, mennyit változott a motor úttartása, stabilitása, kényelme... Köszönöm
Arra mérget vehetsz, hogy ha beleszorul a gyűrű a hornyába, akkor az rossz. Ha viszont arra gondolsz, hogy csak simán belemegy és megütközik, de könnyen ki is jön, akkor az jó. Sok motornál van lemez rugó a gyűrű alatt, ami visszalöki, de ez sok motornál nincs. A kúpos gyűrűt is úgy csinálják, hogy ne szoruljon be a helyére. Ha megszorul, akkor nem feszül a hengernek, vagyis semmit se ér.
Helló!
Szerintetek normális dolog-e hogy dt 125-nél a dugattyú felső hornyában a gyürő nem rugózik ha nem bele szorul.Eladó szerint a prox dugokban kúpos gyürűk vannak. Lehet hogy ezért?Aki már látott ilyet és generálozott dt-t biztos tud válaszolni!Nem új a gyürő dugattyú hanem már futott.Hengerfej tömítéses volt ,fújt bele a vízbe.Szétszedtük és ezt láttuk.
hát ha van benne behúzás, akkor meg kellene fúrni, hónolni szerintem nem elég, főleg, ha ilyen jó minőségi dugót raksz bele.
A Wössner szerintem is jobb, de a Prox dugóval sincs semmi baj.
az árakat itt megtalálod.
http://motoroswebaruhaz.hu/sho...
Ha nem tudsz hengerfúróst, abban is tudok segíteni ha elküldöd a hengert akkor dugóval megfúrva küldöm vissza.
A fúrás, vagy hónolás 3000.-Ft
hát a legjobb ha elküldöd nekem, de ha nem, akkor megpróbálom fénykép és méret alapján.
Kell a dob átmérője, meg a fékpofa magassága
Valakinek van valami Tipp-je , hogy miért nem ad a motorom szikrát? . Beinditottam járt... odahuztam neki egy kicsit és megállt , azota nem birom beinditani :S Ma vettem uj gyertyát (NGK), probáltam a régivel is hátha a gyertya rossz de azzal sem jo :S
sziasztok háát eljött a nagy nap (Dt125r) le lett húzva a henger és megnéztük a lelkét a gépnek hogyis néz ki...ugye mondtam hogy benne lakozik a csörgőkigyó....csörgés oka egyértelmüen tűgörgő.az cserés. viszont maga a henger háát ismi azt mondta hogy ez elég csiszolópapiros dolognak tünik.nagyon nincs szétkopva, kicsit látszik 4 oldalt függőleges kopás, de nem akad az ujjam benne. dugón is látszik elég szépen az idő... szaki azt mondta vigyük el hozzá megnézi, aztán ha nem vészes a henger akkor cseréljünk egy dugót és viszlát.
kérdésem.Ti mit gondoltok?szerintem ha már ujj dugó megy bele akkor csakmegkéne hónolni. szaki meg ismi is azt mondta nem kell eröltetni mert csak elpazarolunk egy méretet a hengerből. dugót milyet ajálotok? ami most volt benne az prox volt. 25 vagy 28as mérettel. mi az alapméret? boltba azt mondták inkább wössner, prox nemalegjobb. és kb egy árba vannak
van egy 96-os 125-ös dtm a kérdésem h ezekben a gépekben van folytás valahol?
kedves robogotuning minta alapján mit értesz?
Kiszedtem a hátsó fékpofát. Fényképet kérsz vagy adatokat mérjek?

Előre is kösz
A gyertya pont ma lesz cserés mert ami most van benne 1x már megállt miatta... megcsiszolgattam most megy ... de meddig , megvan rendelve az NGK gyertya. A karbi már volt takaritva. A gumma miatt meg nem tudom lehetséges :) Köszi!
olvasd tovább -.-" mert lehet hogy kopott a motor....
Szóval a krossz gumi miatt nem bír egyesben 8 fölé menni?
karbi pucolás, gyertyacsere. De ahogy nézem neked nagy crossgumid van lehet, hogy az fogja vissza mert már kicsit kopottas a motor.
16
1 találtam a bikepicen
hátsó kerék méretéből meglehet tudni a fékpofáét?
szétszedni nem akarom mert használom nap mint nap
gyárinak gyári alváz és motorszám megegyezik.
és az első?
Ezt megtaláltam nálad, de ez nekem nem jó, az enyém még levegős, és nem passzolnak a méretek, csak talán egy
bocsi

DT matricára gondoltam
ilyet lehet valahonnét szerezni vagy venni mert festeném le
Az egy 90 körüli 50R vagy mi a fene. MX blokkal , meg az LC szerű vázzal. Nézz szeét a bikepics.com on ott van egy pár ilyen, régebben itt is volt egy srácnak. Tehát gyári.
szerintem ez egy régebbi dt lehet egy ilyen 76 körüli blokkal vagy lehet a 80 as évek még a hátsó lámpa is hasonlít rá. De a külseje a müanyag idomok a tank,első lámpa tisztára olyan mint az én 94 es dt-m-é szóóval szerintem ez valami komboo lehet:D valaki biztos ráért és barkácsolt 1 kicsit:D nekem ez a véleményem róla
ezt én így nem tudom, akkor csak minta alapján
Milyen csatlakozot?:O
hát benne van a folytás ami gyárilag benne van csak kihuzod a csatlakotót és menni is fog
avval az enyém is csak 8000 ig pörög fel