Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajna azt nem tudtam levenni holnap csináltatok egy lehuzot.
Mikor leáélitottam hétvégen akkor jo volt a világitás meg nem is ciripelt.Elengedte volna a forrasztás? De akkor miért ciripel.Vagy le tud lazulni a tekercs?
Lendkereket levetted? Világítótekerccsel lesz gond szerintem.
értem, kössz
Áhhháááá

A tárcsás elsőkerékből következtettem, ezek szerint nem jól
Üdv mindenkinek.
A hétvégén turáztam egy kicsit a dt-vel semmi gond.
Ma reggel beinditom,alapjáraton halk ciripelés a lendkerék felöl és a lámpa alig világit.Gázadásra a ciripelés megszünik de a lámpa éppen csak világit.Most néztem át az összes vezetéket nincs kidörzsölve sehol.DT80 LC2.Tippek,ötletek mi lehet a baj?
Azért, amiért az e-mail címekben kiírják, hogy kukac. A SPAM robotok így nem találják meg.
Sziasztok! Eladó a képen látható rezó (dtR 2004) ha esetleg ha valkit érdekel:)
Szia!
Könyörgöm, értsétek már meg, CSAK az van, amit a képeken láttok! Nincs más, nem foglalkozom ilyenekkel, ezt a halom kacatot egy Malaguti blokkra cseréltem, remélve hogy nagyobb lesz rá a kereslet, mint arra.
Azért, hogy ha valami külföldi bot véletlen rátalál a számomra, ne kezdjen el spamelni telefonon. :)
van egy eladó 12/65 ös lánckerekem eladó akit érdekel szóljon:D
és egy 50 es sportkipuff szett érdekelne!
Nekem van Ha érdekel itt az msn-em: blackbull94@hotmail.com
és hogy lehetne kicsit tunningolni rajta hogy jobban mennyen
?
Csőő!

Engem táán egy első féktárcsa érdekelne... Milyen állapotú? kép?

Tényleg, a telefonszámot miért így írtad? mostnában sokszor látok ilyet a neten ,hogy valaki így írja ki a számát
Nincs sajnos, csak az van, amit a képeken látsz.
Hátsó lábtartód nincs konzollal?
Nincs sajnos, csak a képeken látható dolgok vannak.
Sziasztok! 2008-as Dtre keresek lánckerék szettet. Találtam pár helyen, de a véleményeteket kérném, hogy hol a legjobb az ár-érték arány..
Előre is köszi!
panyo11

figyi a hengerszettbe mi lenne dugó meg minden és a vettél hozzá másik karbit mert ugye az is másik kéne hozzá
meg tudnál róla csinálni képet hogy néz ki
Fasza :) 13 lovas 50-es :) Mivel a végáttételt módosítod, ezért minden sebességben lassabban fog felpörögni és minden sebességben kicsit többet fog menni. Viszont ha most alig éri el a végsebességét akkor nem lesz gyorsabb, csak gyengébb.
Hát ahonan rendelek a www.nagyvas.hu ról ott csak 5w és 10w-s van :/ csak azt is jó lenne tudni hogy hány literkell bele..
Szeva
Arra már nem emlékszem, hogy mennyi kell bele, de az olajban tudok segíteni. Nekem Repsol Motor Horquillas 15W30-as van benne, és tökéletes.
Engem érdekelne hőgomba a hengerbe hogy ha van.
de minden sebességbe lassabban fog pörögni vagy csak 5-6 ba
Sziasztok lenne egy olyan kérdésem hogy hány liter olaj kell a 80as DT villa szárjába száranként?és hogy milyen viszkozitású olajat érdemes bele venni?gondolom az 5W-s se nem kemény se nem puha jól gondolom?
Szerintem a tűzkarikáról beszélsz. Az tömítés végett van ott.
Üdv!
Meg tudná mondani valaki, hogy a kipufogócsonknál a hengerhez rögzítésnél mi a szererpe az ott lévő gyűrőnek ? Talán extra tömítés?!