Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

háj.látatok már wámpapirt mociról?hogy néz ez ki?küldjetek képet w irjatok.szeretném tudni mijen a wámpapir sztem az enyém hamis wolt.
Hellósztok!
Milyen tűgörgőt ajánlotok a Dt80lc2-őmbe?
Oké.
mert csak olyat tudtam szerezni
Tudnál csinálni élére állítva képet csinálni hogy lássam mekkorák a bütykök?
Üdv.eladó egy jó állapotban lévő Mitas Cross gumi 120/90 R 18.Ár 3500ft + posta.
Miért jobb a nagyobbal? :D
pontos csapágy méretet szeretnék 95-os yamaha 125-be , főtengely csapágy mivel a kivett darabok eltüntek , ugyan az a blokk mint ami a tdr125-be és tzr 125-be van
Fórum Lakok!
Nincs bekötve a külön olajzásom, valamint le van törve az összes felogatása a tartályomnak. Szereztem nagyobb 12 es akksikat és pont beférne a tartály helyére. Kérdésem az lenne hogy a kiegyenlítő tartályt miuvel tudnám helyettesíteni mert szétvágni nem akarom!?
Mostanában szerencsére nem csinálja.... nem nagyon akarok cserélni.
Pont, hogy ez az újabb fajta. Nézd meg a képeimet, az 1991es DT, és azon teljesen más.
Hello!

Nemrég az én dt-mel is volt ilyen gond, a hengerfej tömítést kell kicserélni, és már jó is lesz.
Már pedig az 2004-es. :)) A végdobot én vettem meg, és a 2004-es DT-mre tökéletesen passzol. ;) A 2004 előtti DT-ken nem ilyen műanyag hővédő volt. ;)
Nem zárom ki. Mérd le, én sajnos jövő csütörtökig nem tudom lemérni, aztán konzultálunk.
A hengerszett=Henger,dugó,gyürű,csapszeg,zéger.
A karbit kölcsönadtam egy havernak,de a gyárival is összerakható.
Hétvégén tudok képet csinálni.
az pedig 04-töl van
ez nem 2004es haver nem kötekedni akarok de ez nem 2004 max 1994
nekem sajna 125R-es kellene. de holnap lemérek pár dolgot! hátha szerencsém lesz!
üdv
Szia!
Elméletileg igen, de ha kell, és van mintád, lemérsz 1-2 adatot, lemérem én is. :)
Szia!
Nem idegelni akarlak! :D A Tárcsás első villa is 80-as dt-ről való?
akksi nincs benne, gázadásra a ciripelés megszünik a lámpa egypicit jobban világit.
kösz a tippet, de most lett bejáratva,erös mint a bivaly.
világitásom nincs csak halovány
a ciripelés lehet (sőt valószínű) felső tűgörgő
Hát így látatlanban sok minden lehet. Forrasztás elszakad (kábelnél), letestel, megsérült...stb. Gázadásra erősödik a ciripelés vagy jobban világít a lámpa?. Mindegyik lámpa szar? indexek? akksi?
nekem is ciripelt a motorom..nekem felső generál kelet neki! dugószett csere..tűgörgő...henger fúrás!