Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem érdekel valakit egy yamaha wr 450 stílusú fejidom? ILYEN árat megbeszéljük
Megnézem, bár ez hangra nem 50ccm, az enyém meg csak akkora, de rádugok, egy átlátszó csövet megnézni
Normális hogy nagyon kevésnek tűnik, de azért szerintem rakj a tankba is egy kis olajat ha bejáratós.
http://youtu.be/FytKDA4AqEE
ha neked is kb. ennyit nyom akkor jó.
Üdv!Keresnék egy ilyet ami a képen van.A 85-95 közötti dt125 tárcsafék munkahengerében van.Ilyen fékbetét vezető.Nincs véletlenül valakinek ilyen egy darab.Az enyém eltűnt valahol.
Az évjáratot nem tudom.van dt tdr és tzr egyezés.Minden megoldás érdekelne.
Leszedtem ma a különolajzás csövét, és épphogy cseppen az olaj, ha húzogatom a gázt. Ez így normális lehet? Nemtudom eldönteni, ránézésre hogy megfelelő e a mennyiség, és félek tőle hogy nehogy kevés legyen a bejáratós motornak. Az olajrendszer át van nézve, tárcsa a helyén, bowden új.
Mi forralja a vizet? Szerintem inkább a hőgomba adta meg magát mert a vizet sose forralta még fel, csak ha begyujtom melegedni megy kb 10 percet és már pirosba is ér a mutatoja, na de mindegy, valahogy lehet javitani?
Rossz a hőgomba, vagy forralja a vizet, mert például hengerfejes.
Akkor jo, akkor semmi gond mert csak langyos, amugy vizhütő igen, de akkor miért megy mindig olyan hamar pirosba a vizhőmérője vajon?
Vízhűtő? Ott üzemi hőmérsékleten 90 fok körül van a víz! Ha forralja a vizet, akkor már gond van.
Az normális h a motoromba vagyis a motornak a hütője nagyon meleg volt és beletettem egy hőmérőt ami 42 fokig mér és kiakadt A hütő Órűája is nagyon hamar pirosba megy.
Üdv!Keresnék egy ilyet ami a képen van.A 85-95 közötti dt125 tárcsafék munkahengerében van.Ilyen fékbetét vezető.Nincs véletlenül valakinek ilyen egy darab.Az enyém eltűnt valahol.
Az évjáratot nem tudom.
olyasmi.ilyen magasabb fordulat számoknál kezd el bejuttatni több üzemanyagot.Nem biztos,hogy helyesen írtam.
Hőgombát autóbontóból érdemes szerezni. Haver dtjébe kb 3 hete szedtünk egyet, ki sem kellett fizetni. Régebbi japán autók hengerfejében kell keresgélni. Szinte az összes japán ilyet használ. Ha van Mazda azt kell megnézni először mert annak úgy tűnik hogy az ellenállása is stimmel. Amúgy hidegen úgy 900 ohm körül kell lennie.
A powerjet az micsuda? Valami ilyen gyorsítófúvóka szerűség?
panyo11

megvan még a hengerszetted?
mert akkor lehet hogy megvenném mert az enyémen már nem lehet fúrni és érzem hogy nagyon nem megy új dugott meg már nem akarok venni
oké majd írj ha lesz
ismerősömnek csak az a baj hogy vastag huzala van
Szerintem pár héten belül lesz huzalom, áttekerem azt, ami nálam van, ha jó lesz, elboltolhatjuk. Ismerősöd nem tudja megcsinálni az eredeti menetszámok alapján ugyanolyanra?
Mondjuk én is pont azért ledesítek mindent, hogy jó FÉNYES legyen. :-D
van egy ismerősöm aki tekercsel de azzal ne lenne jó mert azzal gyengébb lenne a világításom

és ha neked elküldeném és még vennék hozzá olyan réz szálat és úgy megcsinálnád persze ki fizetném
Drágát tudok csak, vatera, ebay.
Vagy elviszed motortekercselőhöz, hátha olcsón megtekeri. Sok huzal nem kell rá, csak erősen impregnálni kell. Meg tudnám csinálni én is, csak pont nincs ilyen méretű huzalom. :/
óacsudába azért köszi
és nem tudod hol tudnék venni?
Sziasztok ! Nem tud valaki adni nekem egy linket ahonnan le tudnám tölteni a Yamaha DT 80 LC 2 szervízkönyvét, karbantartási dolgait ,szerelési útmutatóit vagy aminek hívják Magyar nyelven vagy egy olyan szöveges dokumentum linkjét ahonnan ki tudom másolni az idegennyelvű szöveget , mert azt le tudnám fordítani program segítségével gyorsan .
Német nyelven már meg van de az is csak fotózva van .
Akkor azt meg tudod reszelgetni a réz körül és ráforrasztani drótot. Ha amúgy az ellenállása megvan. Sajna nekem mindkettő szakadt volt, amellett, hogy le volt törve.
az enyémnek csak az a baja hogy a csatlakozója letört
Hőgomba kérdést úgy oldottam meg, hogy kibeleztem a rosszat, és vettem elektró boltban 3 darab 2,2kOhm-os NTC termisztort, párhuzamosan kötve beletaknyoltam sziloplaszttal a gombába. Az egyik felét a réz testhez forrasztva, a másikat dróttal kivezetve. Működik, bepontosítva még nincs mondjuk.
okés köszönöm szépen a segítséged már meg is rendeltem