Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszi de még most ki se tudtam próbálni mert darabokban a motor
értem. akkor nincs más hátra. sok sikert hozzá és sok gondmentes km-t vele.
semmi baj bocsi, de már megcsináltattam magamnak..
ajj elnézést ezt félreolvastam de megbocsájtható egész nap dolgoztam. mégegyszer elnézést KisGresko-DT.
na szeva geri figyu nekem az előző láncom 428as did volt. megmérnéd a teljes hosszát? azzal együtt amit kivettél... meg akkor mit kérsz érte?
Sajnos nem rég kellett egyet csináltatnom, 1200 ft volt
Ja...csak az nem eredeti..és azokkal van a baj, hogy enm megfelelő a vastagsága
6200 Dt-ért tömítés szett-et veszek
De de! Csajt!
Megkérdeztem..6200 forint volt, de eredeti Yamaha
Mumi-DT Te mennyiért csináltattál hengerfej tőmítést? mert ha jól emlékszem régebben valami 1000 Ft-t olvastam
Úgy emlékszem annyit mondott haverom. De ha látom fent valahol akk megkérdezem
6000?
nem szettet kell venni...külön hengerfej tömítést lehet venni a yamahánál..asszem 6000 forint..viszont cserébe teljesen jó
nem akarok venni egy komplett szett-et.Amúgy is itt azt írták hogy túl vastag amit adnak és vékonyabbat szoktak csináltatni!
hali. erik365! nemjól tudod. nekem a 125ős a gépem. és nekemis 428V D.I.D Jpn lánc volt rajta.
itt találsz hozzá, igaz csak komplett szettet:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Vegyél...haverom most vett a DT-hez és tökéletes..nem muszáj azt csináltatni
de én Nyíregyházi vagyok :( és így minta nélkül nehéz
Köszi
Az ám igényes, hozzértő szerellő lehetett...

Csináltatni én itt Pesten szoktam, a VI. ker. Jókai téren, de mindíg viszem a minta tömítést.
meg még azt szeretném megkérdezni hogy, hol lehet hengerfej tömítést csináltatni...mert aki csinálta előtte a motoromat az előző gazdája nem tett bele hengerfej tömítést csak ilyen piros ragacsot, és így nincs mintám
Hali érdeklődnék hogy hanyas karbiba tetted az mz fuvókát és mijen mz fajta volt kösz
Ajj de jó nagy kő esett le a szívemről már féltem hogy ettöl lesz valami baja köszi Mumi-DT
Hali hogyha eladó a karbi én megvenném nekem is van egy mikuni 28 as karbim kellene bele egy alapjárati fuvóka jó lenne alkatrésznek de ha nem eladó az is elég lenne hogy hanyas alapjárati fuvóka van benne mert az enyémben benne sem volt igy nem tudom hanyast vegyek köszi