Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap este gurulás!

Mumival holnap gurlunk egyet este! Van kedve csatlakozni valakinek?
Ma elvittem a hengert a szakihoz.Amikor meglátta azt mondta hogy ilyen szart még nem látott.Ez nem hónolás rajta hanem karistolás csak megette volna úgy is a gyűrűmet ha nem ragadt volna meg olyan durva a felülete.És ráadásul annyira kúpos a fúrás hogy ne csodálkozzak hogy megszorult nem is értette hogy ment egyáltalán így.Alul szorul a dugattyú felül meg kóvályog össze vissza.A gyűrűk még meg sem koptatták a hengert meg sem látszik hol jártak.Vecsésen fúrták mert a mocit onnan hoztam akkor lett felújítva .
Valami kereskedő a srác kintről hozza a motorokat és javítja fel őket.Ezt azért írom le hogy ha valaki tőle akar venni nagyon figyuzzon oda.
!Fontos! Yamaha dt 125-R-en hogy kell lelevegőztetni a hátso féket, és mennyi fékolaj kell bele? Előre is koszönöm
Kanyartam egyet, kicsit megkergettem néha. Elég szépen megy.
Viszont kifejezetten szeretem, mikor elszakad a kuplungbowden...
Helló! Igen megvan még. e-mail címem : dt80r@citromail.hu járj utána hogy jó-e Neked és mondj rá valamit! meg tudunk szerintem eggyezni
nyugodtan húzd neki 450 km után már tutira be van járatva.
ilyen alap dolog nem lehet hogy ha megkergeted, akkor kicsit kiég a kipu és könnyeben áramlanak benne a gázok ezért érzékenyebb a gázra?
Apuci

neked a DT jól megy?
mert egyik haverom kérdezte hogy megy én mondtam nekem még nem volt neked meg van:D
tudnál nekem valamit írni róla előre is köszi
80as dt re 428 as lánc kell úgy tudom 25ösre meg 520 talám. Javítsatok ki ha tévednék.
hali. KisGresko-DT ha megvan még a láncod, engem érdekelne. mondj valami elérhetőséget....köszi
Ugyan azt mondjuk, csak más indokkal.
Persze, mindkettő kábé csak találgatás.
megnéztem a dt-m kompresszióját 8.5 bar. Az szerintem elég jó rték.
köszi
Ja, azt esetleg valaki nem tudja, hogy ha a rendőr igazoltat minket, akkor milyen szankciókra számíthatok azért, hogy még csak 1 éves a jogsim? Elvileg ugye 2 éves jogsival vihetek utast a DT-vel. Minden papírja rendben van a gépnek, meg minden oké, de a jogsim csak ősszel lesz 2 éves. Foglalkozik ezzel a rendőr?
Azzal a részével nem lesz gond a hétvégének. Előző hétvégén úgyis kivette a drágám a "havi szabadságát", most hétvégén pótolni kell. (Hálistennek ő is így gondolja. ) És még motorozni is szeret.
Bár elég f.s időt mondanak szombatra, lehet nem lesz belőle semmi. :( (Mármint a motorozásból. )
Azért ha odaértek, a barinőt se hagyd szárazon.
Neki is kell a járatás, egy pokróc meg bőven elfér a Détén....
Vagy ráülteted havert és te megnézed a láncot. Az a legbiztosabb. Ráadásul ha rajta ülsz és lehajolsz, akkor fentről nézve kell megállapítani, hogy mennyit mozog. Csalóka
Ezeket vágom, direkt nem erőltettem kis fordulaton, az 2T motornak amúgy se a kedvence. De nem is üveghangon jártam. Fordulatot nem tudok írni, mert nincs fordulatszámmérőm, de úgy fülre olyan egészségesen alacsony fordulaton jártam. Hétvégéig olyan 500 km lesz benne. Ha nem jön be a sz.r idő, akkor szombaton egy kisebb túrára megyünk barátnőmmel. Ezek szerint akkor nyugodtan adhatom neki az érzést két személlyel is?
igazából a bejáratás lényege az,hogy szép kerek hangon,nem túlpörgetve,de nem is pötyögve kell menni,úgy,hogy minimálisan terheld a motort.pl emelkedőket ki kell hagyni ilyenkor,kigyorsítást stb
Már 50km után kellett volna neki húzni a 300-at!....
már rég bejárattad
hehe, semmi gond:)

olyat keress aki ilyet bont.
Fúrás + dugó, gyűrű csere után kb. hány km-t kell járatni DT125R-t? Meg kb. hány km/h-val?
450 km-nél tartok. 200 km-ig 50-es tempóval jártam, aztán 300ig 60-70 közt. Most tartósan 65-70 közt megyek így 450 km-nél, de egy kétszer már kicsit megpörgettem.
Meg van feszítve elég tisztességgel, gyakorlatilag a láncon nem lehet észrevenni ,ha ráülök.

Amúgy pl. fal mellett állva simán meg lehet nézni. Egyik kézzel támasztasz a falhoz, másik kézbe pl. csavarhúzó és lenyúlsz és azzal megmozgatod a láncot.