Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kizsírozott szakadék, hát hurrikánnal?
Na hali, bocs ,h csak most írok csak most értem haza:)

Igen a futópályához mentünk ,ugyan oda mint múlthéten. Azt kell mondjam besz@rás jó volt ahogy ott húztak el felettünk a leszálló gépek. Aztán meg átmentünk a bökényföldi úthoz , ott volt ilyen gyorsulássosdi, ott elvoltunk, majd kb. fél kettőre hazaértem
és akkor most a szivattyú szárazon fut? Legalább ágyszivacs volt? XD
Hali. csak a tartáj nincs meg :S de majd csináltatok.:D jó a gép rájöttem mi a baja. hülye fasz levegőszűrőnek 1 kibaszott nagy szivacsot rakott be ami tiszta olaj kosz stb. kiszedtem raktam bele rendeset és már 60 ig simán megy. :D
Köszi a segítséget!
rd lc ypvs kicist hosszú, ezért szokás egyszerűbben emlegetni.

Amúgy meg nem egyforma a telója.
ypvs = yamaha power valve system.... ami ennyit jelent: yamaha power szelep... vagy én vagyok tájékozatlan, vagy az nem motortípus
érdekes nekem semmit nem folyt belőle amikor 110-et mentem vele...nem volt benne túl sok?
Hallo!
Ma megtereltem a kisDÉTÉT...110km/h... Utánna még motorzgattma lájtosan egy kicsit, majd leállítottam. És elkezdett folyni a vizem a kiegyenlitő tartályból. Néztem, nem volt forró a viz. Utánna már nem folyott. Ez mitől lehet? fehéren nem kezdett el füstölni meg semmi.. Hűtő vizet általában full-ra szoktam tölteni..
Sziasztok!
yamaha dt 125 ypvs és 125R elsó telók szerintetek megeggyeznek? vagy esetleg nincs valakinek eladó! az sem baj ha darabokban van.igazából csak a bal oldali aljára lenne szükségem!
Kb borítélkolhatunk egy halott blokkot...
csak a tartály nincs rajta? vagy a szivattyú se? A szívócsonkál, ahova megy az olaj cső, az le van tömítve jól
milyen arányban kevered az olajat a benzinhez?
értem apuci akkor az lessz megnézem aztán amit kell cserélek...valahol örülök is neki hogy nem kell nagy költekezésbe kezdenem mert.... mindenesetre köszönöm.
xwolfx@hotmail.hu karbi minden kivolt pucolva.
Üdv !

XWolfX azé dobhatnál egy MSN vagy skype os dolgot....

Karbi üza szintet nézted mán ?

ÁKOS
hali. ugyebár a mocim 40 nél baktatott, és ma elmentem tankolni és csak kevés olajat raktam hozzá (mivel az előző gazda kiszedte az olajtartályt:S )és így úgy ment mint a mérgezett egér 60 ig kihúzattam:D kb 1 km át úgy ment utána kezdődött minden előről. ez mitől van? mert már nem vágok karbin megint áligattam össze vissza de sehogy se 45 a max :S
ja és végülis a futópályához mentek?
erről sajnos lemaradok
4en? Kik? Asszony 10re jön...
Jó idő van, épp most beszéltem vikotorral ,9 kor indulunk 4en moccolni, ha úgy érzed még csatlakozhatsz
Am sztem khideg lett volna most motorozni, de amint normális idő van, rögtön mehetünk este a ferihgyre!
jeee én ma úgy eláztam mint a sz*r itt most kezdett el estefelé kisütni a nap...de már inkább nem mentem ki motorozni
Eladó yamaha dt125 98' szuper állapotban! sürgősen i.á.:210 000 huf
azért ennyi mert eladni akarom nem árulni! semmi baja kikell próbálni. :)