Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

néztem, a beluga dugónak ezek a méretei, de nincs rajta ablak.
Én meg ablakot nem vágnék rá, tehát nincs.
Méret szerint is nézted, sé másé nem jó bele esetleg kis alakítással?
Hát pedig nincs
de hogy egy kicsit ciripel...erejéből nem veszített...ugyanúgy megy a gépezet mint eddig...
csodálnám, ha nem volna hozzá prox, phix, meteor vagy tkrj.
Igen gyakori darab az a blokk nem?
Hali mindenkinek itt a tavasz mindenki a szabadba jönnek az akciók én is AKCIÓ san adom féktárcsáim rendelés esetén ajándékot mellékelek a dobozban ami meg lepetés de biztos örömet fog okozni ilyen még talán sehol sem volt boltban ilyet biztos nem kapsz szóval a MEGLEPETÉSES AKCIÓS FÉKTÁRCSÁT KERESD legyen az hullámos vagy gyári akár milyen egyedi nálam biztos meg találod (msn elérhetőség az adatlapomon)
nem tudom mi lehetett a baja, de tekertem neki egy kis alapjáratot aztán most pötyögött 10 percig alapjáraton. Alacsony volt nagyon az alapjárat lehet az miatt lehetett hallani ahogy szív, vagy nemtudom, de most jó :) köszi :)
Dugattyút tudtommal CSAK a For Yamaha és az Ambika gyárt hozzá /legalább is itthon azt lehet beszerezni/, vagy a Yamaha szalonból azthiszem olyan 25-30000 ft körül a gyárit . Hajtókar beszerzése is lehetetlen feladat ha 2ra típusó, kivétel a Yamaha szalon, csak ott megint kb. az egész motor árába kerül. Tehát érdemes a hajtókart felújítattni.
szívócsonkon rajta vannak a csövek?
szívató nélkül tuti, szívatóval még nem néztem
nem fogy a váltó olajam, ez szerintem kizárja a főtengely szimeringet. Gyertya benne kipu is meg van húzva. Lemegy 1000körülire a fordulat lehet hallani ahogy szív-fúj és nemsokkal később le is áll. De a hang egyértelműen a jobb oldaláról jön. Gyertyának szép színe van, nem hinném hogy hengertalp, mert akkor kéne kitoljon benzint is, nem?
Szivatóval? vagy szivató nélkül hallható a jelenség?
Csalóka lehet. Nézd meg a kiput, hogy bent van-e rendesen és a gyertyát is. Szerintem az olajon keresztül nem nagyon hallod, hogy a főtengelyszimeringen szív. Hengertalp tömítésnél nézném még.
125r víz- olajpumpa környékén hol tud fals levegőt szívni? alapjáraton lehet hallani hogy szív valahonnan levegőt :S
Világítás nem az akkuról megy. Szerintem simán állíts a fényszórón. (De az is lehet, hogyha nagyon fentre állítod nem fogsz látni vele, mert gyenge hozzá) Milyen típus az 50-es?
Gondolom a tompított a rövid fény, a távolsági (országúti) meg a hosszú fény.
igen
Hosszúfény?
de nem mindig...csak néha.tegnap csinálta először!
sziasztok!
az mitől lehet hogy 3500-as fordulaton ciripel a blokk?19.000 km van a motorban.DT80LC2. én a dugó-gyűrű-henger-csapszeg-tűgörgőre gondolok hogy az érett cserére! ha tényleg ez hol tudok venni hozzá jó dugószett-et?
Sziasztok! Van 2 motorom egy dt 125-ös meg egy dt 50,es, na most az lenne a kérdésem hogy miért van az hogy a kicsin olyan a hosszufény mint a nagyon a rövid. Az lehet a probléma hogy az akksi megvan halva a kicsibe? Mert megvan! A a 125-ön nagyon messzire elvisz a fény de a kicsin kb 7 méterre.
Sziasztok! Megy ma valaki Nyársapátra cross versenyre ?
hello! Valaki megy ma mariapocsra:D?
Lejtős volt...