Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

tömlőset?
Aki cserélt már első gumit írja le légyszi, hogy csinálta!
Fékek nem fognak ? :D Vizet nem eszi? kap anyagot rendsen?
okés
De megy 50 fölé csak győzzem kivárni!(40-ről 50-re 6-ban kb.:1-1,5km)
167km van benne a felújítás óta, az áttételt még nem néztem!
Dolmar vagy makita félszintetikus olajat használt már valaki?
Megkeresem csinálok képet és ha kell akkor jövőhéten postázom
1 éve cseréltem főtengely csapágyakat de már megint lehet érezni, hogy mozog fel-le... Vagy ez még belefér, mert a zsír új csapágy is kotyog...
erik365
na akkor mi legyen?
mert megvenném már írtam hogy 3000+kiszállitás
Ha mondjuk bc 3 az alapanyag, akár meg is lehetne edzetni, utána.
Valami xart akár a tömör baszt odaheggelni a fogashoz, amikor már rajta van, akkor kiszedni a csapágy helyét.
125R tulajok, az gáz ha 25e km van a motorba, levettem a gyujtás oldali deknit és egy minimális olajat talátam benne?melegen nem az igazi az alapjárat de rosszul van karburálva, sokat kap- fekete a gyertyám.

amugy ráraktam a 17-es elsőlánckereket és aniyt vettem észre hogy jóval hosszabbak lettek a sebességet 3ban eddig 75 most 85 a vége 5.ben 110 helyett 120, és 6.ban tartja a 120-at ha olyan az idő akkor még tovább is forgatja. bontatlan még a blokk....
Annyira nem kell, hogy kemény legyen, ha fél centit behúzod akkor már el kell kezdenie csúszni, mire félig-háromnegyedig behúzod már teljesen megszakít. Ha leszeded a bal oldali kis fedő deknit akkor, ott találsz egy csavart, ha húzod a kuplungot mozog az egész szerkezet, oda adj neki olajat, úgy megdöntve a motort hogy odafolyjon, és húzogasd a kuplungot, nekem akkor keményedik fel, ha az száraz, és olyankor nem lehet jól szabályozni a kuplungot, úgy ugrálva jár, kicsit húzom nem mozog, jobban meghúzom, akkor megindul nagyon a kuplungkar.
Legelőször egy alapos karbipucolás, fúvókák, kehelycső.. a kis lyukakra nagyon figyelj, hogy tiszták legyenek rajta.
Nem a lánc kattog véletlen? Hidd el nekem, hogy nem így kéne viselkednie, hiába kopott. Én kisujjal lenyomom a berúgókart, igaz ezen alapból is negyedakkora nehézséggel lehet lenyomni a kart mint egy szimón. A gyertya még magában nem jelenti azt hogy tökéletes a beállítás. Szerintem szegény is neki a keverék, adj neki több benyát a keverékcsavarral, de jegyezd meg hol állt.

Nem nagy összeg a felújítás amúgy (egy 80as vagy 25-öshöz képest)
Értem. 20576 km van benne. Most voltam kint vele és kicsit prögettem a kereket és azóta ropog a blokkba valami.
Bőven csereérett már akkor.
Nem tudom az mxnek hogyvan a berúgómechanizmusa de ha hasonló az lchez dugó gyűrű fúrás.
nekem is 20ekm körül van a dugó:D akkor csere?
Barna. ami nagyon jó:D
én arra gondoltam hogy gyenge mert 2 ujjal lenyomom a berúgó kart xD a kuplunk meg nagyon kemény és kb 2cm a játéka nem tudom ez számít-e. ez az első Yamaha-m :D
Színe? Elégeti az anyagot rendesen?
igen zsír új gyertya van benne nem a 600 ft os :D