Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

50 fölé semmi képen nem megy. 3-4 között meg álltalába üreset fog :S
Gyertya csere volt már?
Ugyan ilyen volt nekem mikor már kb 20ekm volt a dugóba.
Hát most vettem de jobb volt.Baktatás alatt azt értem hogy 40 nél olyan mintha szabályozna és utána elkezd ugrálni szaggatni. hidegen alig akar indulni.hátul is még a gyári fogas kerék van.nem tudom de első dobba biztos van fújtás hátsóba nem tudom hogy volte de most az tök üres.
Nem adod el? Ocsóért megvenném.
kisebb gázon se tud menni 50 fölé?
mikor került hozzád? volt amikor jobb volt? csak mert pár országban úgy lefojtatják őket, hogy gyorsulni nem tud.
bocs, azt hittem másnak írtad
mit értesz baktatás alatt? szaggat? dadog? fullad? vagy csak szépen elfogy az erő? Nekem most agyonkopott henger van. már rúgásra nem is indul, fúrásra vár, dugóm megvan már, és még így is megy lazán 65-öt. (amikor jó volt, akkor ezzel az áttétellel 75ig pörgött, de az max fordulat volt) Nagyobb első lánckerékkel 80at ment átlagban.
Hali!
Yamaha DT 125 RN típusú 1996-os évjáratú motoromhoz keresnék használt-bontott, de JÓ ÁLLAPOTÚ első féktárcsát, és az első lámpához a keretet(amivel tudom állítani a fényszóró magasságát) és egy első teleszkópot. Válaszokat előre is Köszönőm!
5 sebességes.
Hát kéne tudni a lánckeréknél mi van számok... pl túl kicsi hátsó vagy túl nagy első lánc kerék
ÜDv !

Lehet légszürő , porlasztóban valami tömődés vagy valami ami éppen 6 dikban jön elő... Senkinek se van MSN vagy skype ?
Nincs már benne elég erő, hogy kiforgassa 6.ban. Vagy túl hosszú az áttételed.
Nem tudom, hogy találkoztatok-e hasonlóval(80lc2), de ha igen légyszi adjatok tanácsot , hogy mit kellene tennem ezzel a problémával: Felgyorsítok 80-ra 9000-es fordulaton ötödikben és felkapcsolok hatodikba el kezd lassulni kb.: 50-ig! Ha korán felváltok hatodikba kb 40-nél akkor is csak kb.: 50-ig gyorsul elég hosszú távon nyélgáz mellett! De miért?
Nem akar valaki venni 80-as DT-t?
Vidd el gumishoz 500 FT körül lecserélik megéri minthogy otthon baszkódni vele:D
Hali.Van nekem 1 Yamaha DT50MX em és az a baj hogy alig akar kipörögni 45 nél többet nem megy. 40 től elkezd "baktatni". Mi lehet a baj? fúratni kéne?. 85 évjáratú és még a blokkba nem volt nyúlva gyári.
Mert te összebarmolsz mindent azé'
Én le szoktam égetni...
Tudom nagyn láma kérdés, de sosem cseréltem még gumit (elsőkerék) ti hogy szoktátok?
Helló keresek yamaha dt 80nast vizest lc2 est cserébe adok egy honda mbx 50nest feketét adatlapomon van kép és vidi
grrrrr hát nem el baxták a hétvégémet?! szombaton sofőrleszek, vasárnap meg udvart kellene takaritanom de azthiszem a dolgok elébe megyek és éjszakéról ha hazajövök gyorsan nekiállok és megcsinálom legalább vasárnap ki tudjak menni hamár igyen szép az idő.
A helyedben megpróbálnék 4 gravitációs motort építeni. Nem nehéz Minek ez az alap feszültség
Szerinted ez az ábra csak Yamaha DT 80 LCII-re van értelmezve?