Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gyujtáskapcsoló kontakt jó? elnyíródott kábelköteg a tank és fejidom között nincs? vészleállító a kormányon jó? áram sincs vagy csak szikrát nem csinál?
vészleállító, gyújtáskapcsoló környéke okés? ,nézd meg a karbi feletti hűtőbordás aluminium doboz csatlakozóját ,valami köze annak is van a gyújtáshoz, de hogy mi
tothady@hotmail.com
msn?
Egy segítség kellene. 80-as DT-n / 92-es / nincs szikra. Már kicseréltem minden gyújtás alkatrészt / elektronika, trafó, állórész / de nem akar szikra csiholódni.
Esetleg valakinek nem lenne tippje, mit nézzek még meg.

Előre is köszi a válaszokat. Üdv Robi
Azt hol lehet megtalálni? Esetleg neked megvan? Érdekelne egy rajz, nem árt az, ha van.
Hali
Megnéztem az összeszerelési rajzot de abban nem tér ki ilyenre. (vagy elkerülte a figyelmemet). Esetleg kell, hogy megnézd te is?
értem.
hát mocizhatunk, ha gondolod.
voltam már ott horgászni, hétbe, meg minden nap arafele járok, mertbarcikára járok suliba.
Dt 125 R-be mekkora felső tűgörgő kell? (2004-es évjárat.)
Nincs. Csak mail.
szerintem holnap egy alapos karbipucolással kezdem, mert másfélóra rugdosás után be kellett volna induljon, szerintem el van dugulva a karbim és nem megy a benzin. Vagy egyszerűen nem jó a levegő üzemanyag keverék nem elég neki égni csak egyszeri robbanásra
Köszönöm a képet Rendszergazda! nagy segítséget adtál! Azthiszem variálni kell a légszűrőmőn :D
mennyit toltál eddig rajta?
Szerintem meg nem kéne elállítgatni, ami 1X jó volt.
Máshol keresd a hibát.
A dugattyú ugyanolyan volt mint a régi?
Összehasonlítottad beszerelés előtt?
Pover be van állítva?
Kérdezhetnék még, de ezt neked kell megkeresned.
Henger fúrás után összeraktam, és indításkor minden rugásra egyet robban de nem indul be. Gyertya sem koszos szépen adja a szikrát. Olyan mintha nem kapna benzint vagyis keveset , de azt nem tudom hogy hogyan állítsam milyen arányban a levegővel.Tudnátok ebben tanácsot adni? Korábban fúrás előtt pöccre indult most meg csak kéreti magát és nem indul.
hello!

Challoils 2t syntstoke olajról van vkinek tapasztalata, véleménye?

üdv
nah az fain, MSN van?
Azért a fékbetéteket nézd meg nem -e vannak szépen megüvegesedve, ha igen egy kis csiszolással javíthatsz a helyzeten!
Hétben.
csáó.
Igen Ózdi avgyok. Te merre laksz?
Nem erősen fékezte, de nagy sebességnél már elég volt az a kis erő is hogy visszafogja. Ha mész 110el és jön egy kis szembe szél már visszafogja a motort elég rendesen. Ha egy kicsit is fékezed sokat jelent.
Akkor a tárcsa se izzott eddig.
Szerencse hogy nem szedted darabokra akkor a motort.
Képzeljétek. Tegnap rájöttem, hogy ha behúzom az elsőféket és kiengedem, akkor is fog a fék. A fékmunkahenger nem tud teljesen visszaengedni. Csal ha a fékkart magam tolom előre. Valószínű gyenge a rugó. Mikor visszanyomtam a féket még megindult a motor. Most már teljesen jól megy. 105 - 110km/h visz. Nekem ez teljesen elég. megmértem a kompressziót és 8.5 bar. Az teljesen jó.
A fene gondolta volna, hogy a fog a fék. A nyagymotoromat elég nehéz tolni aztán nem volt feltünő.
Akkor ok