Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem jó vele ez is elég sűrű.
Üdv!
Van 1 felesleges fordulatszámmérő spirálom!
Ha valakinek kell akkor irjon!
De a hidraulika olajjal nem sokkal rosszabb a csillapítása mint a sűrűbb "telóolajnak" nevezett anyaggal?
Még mielőtt nem adod el nem motorozunk egyet? Adatlapon láttam ózdi vagy nekem kb 15km.
helló.
Fentvan a képesmotoron, megtalálod.
Megfogadom a tanácsod és ezt is koprobálom
Én sima hidraulikaolajat használok, semmi baj nincs vele, de lehet külön erre a célra használt villaolajat kapni
Hát utána nézek a legutobbinak amit mondtál, én is remélem, tudtál segiteni. Köszönöm!
A probléma az olajjal van, vagy esetleg a kuplunggal. Probáld ki a 10w30-as szintetikus olajat. Kicsit drága, de nekem ezzel a kuplung macerák mególdódtak
Üdv
Hali!
Nekem is volt hasonló problémám, egyfolytában szakadtak a kuplungbowdenek és marha nehéz volt huzni. Előszőr arra vetettem, hogy a rugot cserélte ki valaki a kuplungnál, de lemértem, és az teljesen jo volt. (34,5 mm a rugó hossza, ebből következtettem, hogy nem babrálták). Léptem tovább. Kuplungkar csere, kissé orvosolta a problémát, de nem volt az igazi. A kuplungszakadást kiküszöböltem izmosabb kuplungbowdennel. A hiba a hengertalpnál lévő kuplungház fogatásnál volt nekem, ugyanis nem állt jó szögben, amikor huztam a kuplungon, akkor az másik irányba mozgott. Remélem tudtam segíteni
Üdv
Szia!Én ATF olajat használok egy éve benne és tökéletes télen nyáron.
sziasztok na holnap csinálok pár képet az én bakomról is kiváncsi leszek a véleményekre :D

kérdés. 125ccm. papir szerint 99.04havi a gép. milyen méretű a gyári lánc rajta? és lánckerék? most ami az enyémen van az 16/57 fogaskerekek... láncra rá van irva hogy hány szemes, ha igen akkor hova? héten vennem kell lánc szettet....
L alakú gumicső, belül ketté van osztva. Az ujjam belefér egy lyukba kb, szóval igen kicsi keresztmetszetű dolog.
Sziasztok! 92es DT-r légszűrőház teteje gyárilag milyen? Nekem ki van vágva teljesen. Iszonyatos torokhangja van, de ez még nem is lenne gond, de megfolytja teljesen a motort. Csak szivatóval lehet vele menni. Egy képet kérhetnék valakitől a légszűrőről?:S
Nem tudom, de az ATF elég híg. A teleszkóp olaj meg sűrűbb, szóval én inkább teleszkóp olajat tennék bele. Az ATF inkább a blokkba jó, nem azzal keverted össze?
Nem tudom nekem hidraulika olaj van benne de működik.
Tanácsot kérnék,hogy szerintetek DT első teleszkópjába milyen olaj kell?A gyár 10w olajat ír elő,szerintetek helyettesíthető ez ATF,azaz automataváltó olajjal?Valakitől hallottam,hogy jó bele,szerintetek?
Köszi
Egy 12v 3amperes akksinak hány voltnak kell lennie feltöltve?
Üdv mindenkinek.
Miért van az hogy, amig nem üzemmeleg a motorom megcsuszik a kuplungom 3,4,5,6 ban?Amint bemelegszik akkor minden tökéletes.
Volt benne 10w-40es4t olaj de evel még melegen is megcsuszot és a válto is nehéz volt, most sima 15w40 es motorolaj van benne.DT80LC2
Helló!
Eladó egy Yamaha dt 80- asra való Polini 110-es henger sérült állapotban (a képen látható) Ár:5000 ft Hívj vagy írj megeggyezünk.
nagy1122@freemail.hu 0620/9564824
Hát most perelnék hogy lopják a tervrajzomat, de nem tudok ellene mit csinálni
Ja és viccet félretéve attól független hogy mennyire undorító és lyukas a hegesztésem (amit hozzáteszek hogy életemben először csináltam) teljesen masszív. 10 kg-os kalapáccsal lehetne szétverni, de azt melyik emelővel nem lehet megcsinálni.
Tényleg nagyon jo csinalok egyet magamnak is . Ellopom a tervrajzod amin annyit dolgoztál
Amúgy, ja, fel lehet vele emelni. De mivel nagyjából szemre csináltam mindent lehet látni hogy belevágtam az emelőbe mert csak úgy fért be pont a motor alá és ezért kicsit meggyengült. Ezért szoktam belerakni 1 méteres vasrudat hogy nehogy eltörjön.
Amúgy meg biztos hogy jobb mint fakupacot alárakni
Van egy máikfajta megoldás is //s.cdnadcom.net/sm/forum_o/p/... ez elég massziv az emelo