Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha van msn ed vegyél fel és meg beszéljük
Nincs valakinek eladó indexreléje?
Nekem volt, de már nincs meg sajna. Éppen ma akartam megint szétvágni rakni bele gyapotot.
tegyé' már bele egy mx fogaskereket. Kicsit el kell vékonyítani, se persely sesemmi, alátéttel ráhegeszt és kész. egy éve jó már így
Hátsó tárcsát mennyibe csinálnád meg?
Hali

Van valakinek fényképe szétvágott DT80LC2 tompítóról?
Sziasztok itt a tavasz mindenkinek kész a motorja tapasztalatból tudom mindig a fék az utolsó ami javításra esetleg fel újításra kerül esetleg aki még nem nyúlt hozzá a fékhez azoknak kis segítség a jó fék megválasztásához mellesleg tárcsák gyártását vállalom bármilyen motorhoz nem csak a minták hanem saját elképzeléseitek alapján is elérhetőség az adatlapomon msn : kopaszfeju@hotmail.com
Érdekelhet, de attól függ, hogy hol laksz, és mennyit kérsz érte.
Van egy jó állapotú gyári fogaskerekem ha érdekel.
Az a 125R-é. A 80-asé nem hiszem, hogy ilyen lenne.
köszi!
Az melyik is? Nekem DT 80 LC2-é talán van. Egész jó állapotban. De nem biztos.
Rendes menetes. Nekem sikerült könnyen. Gondolom azért nehéz neked mert az elvileg be kell kenni. Próbáld meg hoyg megkapaálod az csavar fejét, de vigyáz nehogy szét b@szd, vagy pedig az imbusz kis ütésekkel+próbálod kézzel.
Sziasztok. Nincsen véletlenül valakinek egy JTF 558-as első lánckereke? Kopott is jó lenne.
Az elején perselyes... az mindig kikopott, ugyanis a tengely sem volt már az igazi... Aztán csapágyas lett. Fémragasztóval bele lett ragasztva a csapágy, nyílván nem lett jó. Aztán vettem másik fogaskereket azt "elméletileg" melegítéssel csinálták meg. Gondolom megint ez mozdult el...
Hogy nézett eddig ki, perselyes volt, vagy csapágyas?
Szia!

Nekem ugyan 50-es dt-m van vízhűtéses, 91-es, de ezen a csavar menete normál, tehát balra lazítod, jobbra húzod.
sziasztok!
Van 1 80-as LC2-es DT-m és a teleszkópokba szimeringet akarok cserélni de nem tudom széthúzni mert ami összefogja imbuszcsavar azt nem tudom kicsavarni!És az lenne a kérdés, hogy az jobb vagy bal menetes?És, hogy van e valami trükkje, hogy hogyan kell kicsavarni?
Örömmel osztom meg veletek a hírt, hogy megint szént ment a berugó mechanizmusom!
Sziasztok!

Milyen gumit ajánlotok az 50-es motoromra hátulra? a motort csak aszfaltozott úton használom évi kb 10-15eKm! Szeretném döntögetni biztonságosan, főként túrázásokra használom.Néztem Pirreli mt 75 gumit, erről véleményeket kérnék, meg méretbeli segítséget. Most egy Kenda gumma feszül a felnin 3.5-17 méretben! THX
sziasztok.16-karbulátort keresek.dt-80 hoz
Na az jó akkor ha jó idö lesz megbeszéljük majd.
szerintem az, de teljesen biztos ,hogy a 80lc2 nél van köze a gyújtáshoz, legalább is a csatijának, mert az amint vizet kap megbolondul a gépezet. szaggat, durrog. erre elég sok sz@rozás árán jöttem rá, de mióta megtaláltam azt a tetvet és leszigeteltem azóta patent. És asszem másnak is okozott kellemtlen perceket az a csatlakozás
az nem a fesszabályzó?