Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és a hegesztés gány lett,de mentségemre szolgáljon,hogy úgy kaptam kölcsön a hegesztőt,hogy szart ér(mire ívet fogtam vele elment a pálca kb negyede )
Tyűű jó lett
Én meg csináltam egy emelőt.elöljáróban pár képet:
A napokban töltök fel szerintem galériát is.
nekem is ilyen indexem van és tettem alá direkt gumi alátétet és mégis néha kivágja. kipu anyira átadja a rezgést
Tényleg f@sza lett.
szerelmes vagyok ebbe a DT-be nagyon jóó lett!
Miért is?
jobb hátsó indexbe nem szokta kivágni az égőt?
Rendetraktam a gariban, belerúgtam, és akkor jött az ötlet.
Úgyhogy "0" szaldóban van....
Amúgy köszi.
Nagyon jól néz ki Gondolom tizedéből kijött az anyagköltség
Na ez alkotódott PVC csőből 1 óra alatt...
A teleszkópvédő.
szerintem hagyd a gyárit. érzésböl 7-9 között megy jól a motor és én ugyérzem hogy ott is húzom a legkisebb gázt túrázásnál, és az 100körüli tempó. ugyhogy szerintem ne akarj nagyon hosszút mert csak erőlködik.
Azt hiszed, hogy 80-90-et fogsz motorozni, hogy a pover zárva lesz?
Oda kéne még vagy 200 cm3, meg 2 ütem....
Neked fogalmad nincs hogy működik a pover.
sima vashenger
értem és mi a gyári fogaskerék?akkor szerintem ugy fogok vásárolni hogy 17/57 hátul mardjon olyan amilyen most. elől meg ha télleg nem birja a 17est akkor veszek rá 16ost is. 6.ba már nem szeretnék poweren motorozni....sőőőt ha igy emelkednek a benzin árak akkor lehet hogy sehogy
2004-es (vagy újabb) évjáratú 125-ös DT hengeres nicasilos?
(Tudomásom szerint sima vas hengeres, kb mint a Simson.)
Köszi előre is!
Szerintem így is hosszú, de ha gondolod vehetsz rá 17-es lánckereket előre.
Csak hogy érezd a különbséget.
Bár lehet azzal már nem fog leforogni 6.-ban.
De majd meglátod.
Athlonator-nak ugyanaz a konfigja van mint amit akarsz, és neki is az a baja.
na első fogaskerék 16 hátsó 57-es... láncot nem számoltam láncra rá van irva valahova hogy hány szemes?szerintetek mit szolna a motor egy 17/55 fogaskerékhez? vagy valami ötlet,tanács?köszi
Apuci mármint mire gondolsz? a fogaskerekek fogszámaira? meg a hogy hány láncszemes? még nemtudom :) mindjárt kimegyek megszámolom....
-elnézést hogy ilyen butus vagyok a motorról... de ugye nemrég vettem. még elég sok alkatrészről keveset tudok :(
Sziasztok!
2007-es Dt50sm hez keresek kapcsolási rajzot.
Mekkora a láncszett?
5500-on van már akkora ereje, hogy 85-tel mehessen?
na megvan már mit akartam még kérdezni. szóval mivel lassan igyis ugyis kell lánc szettet vennem ez hogy működik inkább turázni szeretnék a kis DT-vel. de néztem... 5500rmp-nél 75km-et megy. hogy tudnám növelni a sebességet ugy hogy maradjon ebben a rmp tartományban? arra gondoltam hogy egyel nagyobb első fogaskereket rakok fel.meg hátra 1-2vel kissebet.de hátra milyet lehet kapni?hátra is foganként csökken? nem fog nagyon elgyengülni a motor? vagy mit javasoltok? kb 85 km sebességgel már kieggyeznék.
Holnap lövök róla valami képet.....
Egy képet csaphatnál róla hogy néz ki!