Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor megrendelem simán. Annyi segítséget kérnék még, hogy 125R-hez légszűrőből melyiket szokták vinni? Most egy narancssárga twinair van nekem, azt vegyem, vagy inkább a hiflofiltro-t?
Azzal egyből lefog jönni.
Sziasztok.
Ha valakinek kellene véletlenül komplett gyújtás Yamaha dt125r-hez vagy tdr-hez akkor hívja ezt a számot:06709410250
Lendkerék ,alaplap,cdi..15 ezerért szerintem nem sok...
Így próbáltam ,de meg se moccant az anya! Nem szeretnék semmit se tönkrebaszni !
Légkulcsal szted?
Berakod sebességbe, hátsó féket lenyomod, lazítod.
ez milyen évjáratú DT-n volt mert ahogy nézem nem jó az enyémre
Üdv! Hogyan tudnám a kuplungkosarat /ha ez a neve/ rögzítő anyát leszedni? Dt 50mx
szia!
Sajnos semmit nem tudunk levélben küldeni
Egy 5-ösbe.
nincs valakinek Yamaha Dt80 lc2-hez világítótekercs?
Mostanság megint az elektronikával szenvedtem.... valami szivta néha az akksit. Nem jöttem rá, hogy hol és mi lehet a hiba. Blokktól a kormányig szétszedtem mindent, de nem találtam semmi szakadást, meg semmit sem. Az nem lehet h valami belső cuccba zárlatos néha valami? Pl index relében, vagy valami hasonló cuccokban.. néztem van még egy két doboz rajta. (indexrelébe nyilván nincsen zárlat, csak példaképp irtam )
Mennyibe adnád?
Nekem van motorral együtt ha érdekel!
Sziasztok DT 125 kellene power bovden ha valakinek van írjon! Előre is köszönöm!
Szia!

Persze hogy jó!
Az árból már nem tudunk engedni. Viszont a posta költséget be tudjuk vállalni.

Üdv,
Gerecse Motor
Sziasztok !
Legyen szíves valaki segítsen!
Van egy DT 80-om, ilyenkor szezon elött milyen karbantartásokat kell elvégezni, ill. olajcseréhez milyen olajat használjak?!
Előre is köszönöm !
Ez engem is érdekelne, egy szimering kellene, a többit már korábban megvettem a http://motoroswebaruhaz.hu/ -ról (ez az új címe)
Szia ! Engem érdekelnea a kipufogó! Az én motorom egy Yamaha Dt125Re (1992) ! Erre jo e? és ez az ár irány ár vagy sem?:D előre is thx
Robogotuning!
Sima levélben is tudnál küldeni? Mivel egy fúvóka kéne, így nagyon nem tetszene a futárral való szállítás
számítsak rád mint érdeklődő?
szia.
50es papírokkal adnám.
Robogotunning van Nektek yamaha dt 125 lc2 mikuni karbihoz javítókészlet? Vagy valaki más tud ebben segíteni ?
Okés, köszi! Én is gondoltam, hogy mindegy, de inkább biztosra megyek, nehogy valami gáz legyen. Elég baja van így is a mocimnak.
Elméletileg teljesen mindegy /vagyis dt80 nál az/. Mert az csak átfolyik a karbin.
Valaki tudna segíteni, hogy a karbin melyik hűtővezeték hova megy? (96os DT125R)