Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is csináltam egy emelőt pont előző hsz-ben van amire válaszoltál.A bicikli kormány sajnos nem bírta a kiképzést elhajlott...
És ezt ha becsusztatod a motorod alá akkor simán fel is birod emelni azzal a karral a motort? Mert ha igen én is Összehegesztek egy ilyet
Sziasztok! Yamaha dt 125r-em van. Az lenne a kérdésem, hogy a kuplungnak amikor huzom keménynek kell lennie? Mert ha behuzom elég nehezen huzodik, és már idén 3-dik kuplungbowdent vettem rá, mert mindig elszakad olyan nehezen huzódik. A válaszokat előre is megköszönöm!
Sziasztok!
Már régóta van DT-m, ismerem már lassan minden csínját-bínját párat kivéve, ebben kérnék segítséget. Alapjáraton olyan a blokk hangja, mintha egy csavart benne felejtettem volna, (persze nem), illetve öninditózásnál általában olyan hangot ad ki, mintha a fogaskerekek összeakadtak volna. Továbba 6-7 ezre fordulaton a visszatöltésem olyan 12,7 Volt, de ha már rányomom a lámpát gyorsan leugrik 1-2 Voltra. Tanácsot tud valaki adni?
Üdvözlettel,
tomcsie
DT 125 R-be mekkora felső tűgörgő kell?
Meg motorgumik is vannak 18as 21es méretben 90%osak. Eladók.
Van egy 55ös hátsó lánckerekem DT-hez. Gyári. Szép állapotban. Akit érdekel, olcsón elviheti. Meg kuplunglamellaszett is van (7db kopó). Az is jó állapotú, szintén olcsón. Adatlapomon van elérhetőség.
megtaláltam közben a hirdetések között, köszi
képeket tudnál még felrakni?hol van helyileg a motor és mennyibe kerül?
Szevasztok!

Tudna valaki véleményt, kritikát írni a malossi hengerekről? Kinézetem egy dt-t, amin 108-as malossi van. Érdemes vele foglalkozni,vagy hanyagoljam?

Köszi és üdv
sziasztok.
Eladóvá vált szeretet motorom kategória váltás miatt.
Yamaha dt 125 r tipusó moci, 1996 os évjárat, motorja teljesen fel lett újítva. Fúrás, dugó, főtengely, csapágyak, szimeringek, cserélve lettek, és kapott egy új festést. Nagyon erős, szép hangja van. Szezonra felkészítve, de egy új első gumit elbírna.
Kérdéseket várom
Üdv mindenkinek.Eladó egy 120/90 18" Miats cross gumi (5000ft) és egy 150/70 17" Metzeler gumi( 3000ft)
jó gallerrriiiiaaaa, és le sem szavaztak!
egy két videót csináltunk, de nem olyan nagy szám szerintem ,hogy feltegyük ide
Méretbeli a különbség, nem minőségi.
Az RI töredéke darabszámban gyártott, azért annyi.
merre voltatok fiuk? jok a képek mégtöbb ilyet! vidi nincs?
Én ma csinálgattam a kameratartó állványt jelenleg félkéssz álapotban van. sajnos a telefonom lessz a rögzítő eszköz. kiváncsi leszek mire lesz elég az 5 Mp. jövöhétvégén tesztelem a szerkezetet
Mumi, Energy 15 és Eszterlánc mai gurulás galériája!
http://sportmotor.hu/motoros_k...
De itt egy rajz, ezzel izzót és ledet is villogtathatsz. 2 éve én is megépítettem, és működött. Rajz
"valaki tudna nekem segíteni egy index kapcsolási rajzban?"
Ha a kérdésemet nem érted akkor miért akarsz áramkört építeni? Egyébként azért kérdeztem, mert ha 2x5 darab ledet akarsz hajtani, akkor nem egy izzóhoz méretezett kapcsolást keresek.
Ejj de jó volt ez a mai kis gurulás. Kicsit megkergettük a 80as erőműveket itt pest határában. Esőben kezdtük, majd olyan meleg lett ,hogy a lassabb részeken ránkrohadt a kabát . Volt minden, aszfaltozás, domb climb, sár, patak átkelés
Sziasztok!
Már régóta van DT-m, ismerem már lassan minden csínját-bínját párat kivéve, ebben kérnék segítséget. Alapjáraton olyan a blokk hangja, mintha egy csavart benne felejtettem volna, (persze nem), illetve öninditózásnál általában olyan hangot ad ki, mintha a fogaskerekek összeakadtak volna. Továbba 6-7 ezre fordulaton a visszatöltésem olyan 12,7 Volt, de ha már rányomom a lámpát gyorsan leugrik 1-2 Voltra. Tanácsot tud valaki adni?
Üdvözlettel,
tomcsie
nem értem most ezt mire írtad?
Nyugodtan összerakhatod ha nincs szét.
Valaki borsodból nem jön hétvégén valamerre?
Egy kis Dunaparti túrára gondoltam.........