Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Webshopokba néztem, és elkérnek egyért 800-1000 Ft-ot, de akkor már inkább megveszem a 3000 forintos stage6 készletet amiben van 10 db. Ha síktolattyús mikunid van akkor 99%, hogy m5 fuvi lesz.
Akarom mondani ötös.
Fúú, nem tudom, nem mértem még. 2004-es évjáratú 125R-em van, Mikuni karbival. (Asszem.) :D A hétvégén mérek átmérőt, menetemelkedést, meg mindent. Tehát ha 4-es kell, akkor ne is írjak neki...
Szia
M5-ös fuvi kéne neked is? Mert én beszéltem emailben emzolival, és ilyet nem tud adni
trade mark-ot neki
hát nem tudom.... én a multkor megnéztem nekem üresbe 10ezret forog.ott leszabályoz. terhelve 9,500nál elváltottam... de szerintem ott se menne tovább 10nél... de nemis baj. nem gyorsasági ez hogy 12ezret forogjon. nekem elég az is hogy nyélen mentem kb 5-600métert és nem ért utól ismi az NSR-el...igaz hogy ő megállt a kereszteződésnél egy fél pillanatra. én meg átgurultam kb 10el meg az is igaz hogy ez csak 600mter volt. hoszabb távon tuti odaverne
Enyém jelenleg henger nélkül nem sokat forog...
azzal meg vagyok elégedve
Én az üresbeni 7-7,5 ös fordulattól vagyok kiakadva tovább nem pörög óra szerint onnantól már csak szenved hogy nincs tovább.
De akkor meg ha jó az óra nem tudnék vele 100 at se nagyon menni sztem .
Óra szerint az én DT-m is ment 130 felett picivel. Az valójában olyan 120-nak jó is. ;)
akkor viszont az előző km órám is fos volt mert az is kb. annyit mutatott
Én a ford mérő órára gondoltam hogy fos :D
Termosztát működik benne? Nem hengerfejes?
Sziasztok!Olyan problémám lenne,hogy a DT-be 15 perc alatt felforr a víz...Mi lehet a gond?
Értem, köszi!
Szerintem megkeresem a hétvégén valamelyik fórumon.
1000 Ft-ot küldtem neki 3 fuviért. Postával együtt (levél)
Annyit simán megért.
De az bizony vas, igaz hogy nem vashenger, de vas perselyes. Méghozzá gömb grafitos öntöttvas.
Mennyiért csinálta?
Emzoli hátha tud, én is tőle szereztem igaz Dellortoba. De szerintem tud csinálni Mikuniba is.
Ez a gyertya kép túl sok olajat jelent? 1 hete kénytelen voltam megtenni kb 15km-et 7es gyertyával, na az szép barna volt.
Amúgy semmi baja a gépnek, abszolút kifogásolhatatlanul működik minden tekintetben.
Sziasztok
Most voltam műszakin, átment, 10500 Ft-ot kértek
Én mondtam. Eddig is kicsi volt bele az a fúvóka, most már tudom. Tönkre is ment a motor, lehet fúratni. De tényleg, nem kell leírni, hogy hol lehet fúvókát venni, inkább le kell osztani.
Én meg addig nem szeretném kikötni amíg jól működik, bár tudom hogy így kockázatosabb a motorozás mint ha én keverném
Csökkenteni szeretném, most keveri a kb 20-ast, nekem meg kb 40-es kellene.
szerintem ha a keverési arányt növelni akarod akkor inkább csökkenteni kéne a vastagságot!
Amúgy nem értek a különolajzáshoz én kikötöttem felújjítás után aztán azóta keverem 40esre.