Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Most is csinálgatom, 95%-os....
Ilyen hidegben nem megyek ki.
Elég volt múltkor lemotorozni hozzád, akkor is szarrá fagytam, plussz még hazafelé el is áztam.
Feeling volt....
Előszőr is karbi, és légszűrőpuccantás.
Gondolom eddig jó volt.
Valami retkesedési gondja van.
Dt80 lc2.Tehát,elindulok 1 váltás 2 váltás 3, 5000es fordulatig pörög utána meg mintha nem kapna benzint.Vissza engedem a gázt, majd lassan huzom neki akkor pörög csak nem olyan intenziven.Ha megcsutkázom akkor megint fullad de ha lassan huzom akkor pörög szépen.
Rúgásra van szikra?
Akksi elég erős?
Másik gyertyával próbáltad már?
Le kell venni az olajzás deklit.
Szivattyú tetején kis 5-ös anya.
Alatta nagy alátét, nagy alatt kicsi-k.
Ezt pakold ki, mérd le az összest egybefogva, milyen vastagságot ad ki! (csak a kicsiket!, vagy lehet csak egy van.)
Várjuk a vastagságot.
A tolómérő a barátod.
Üdv!
DT-m a következőt produkálja: önindítózom, és nincs szikra. Amint elengedem a gombot, és még lendületből pörög a főtengely, addig szépen szikrázik. 1-esbe forgatva a kereket megint csak nem szikrázik. Tipp?
Le kéne írni, mi baja a gépednek kicsit hosszabban, meg egyáltalán milyen gép.....
420H-s JT láncom van egy 10centis darab még nem volt motoron, annyit szedtem le amikor felraktam, Kecskeméten
Sziasztok. Nemrégiben vettem egy 125-ös dt-t. Szerintem rengeteg olajat eszik ( két tankhoz egy litert) Vagy ennél ez normális? Vagy lehet valahol állítani a keverési arányt? Ha igen, hol? Segítségeteket előre is köszönöm.
Hali mindenkinek.
Mi a baja olyankor a gépemnek ha,1-2.ban meghuzatom megy ahogy kell de 3.4.5.ben már betorpan. Vissza engedem a gázt és lassan huzom akkor minden oké.
Faja, ha valami lesz szólok
Szeva! Nem lehetsz egy fázós gyerek...

Az én gépem még a pincében van /megint szétszedve, mert telóvédő harmónikát kell cserélnem/, és hétvégén tervezem felhozni és kezdeni a 2011-es szezont. Szóval szerintem most hétvégén nem lesz olyan jó idő ,hogy hosszabbat menjek ,mert fázni utálok. Legalább 15 fok azé legyen stabilan , és majd akkor csináljuk meg a találkozót
Százhalombatta, ez Budapesttől délre ~30km, de bp. nekem nem tétel, 5ször ennyiket megyek
Merre fele laksz?
Kedves fórumtársak!

Akinek 50-es DT-je van és vizes az legyen szíves leírni, hogy mennyit fogyaszt a gépezet 100km-en!THX
Szia MUMI!

Tavaly már beszéltünk arról h dobhatnánk egy talit. A hétvégéhez mit szólnál?
Arra esküdtem, hogy benne van,nem arra hogy úgy ahogy kell , na lényeg, hogy rendben van a bringa. Tiéd hogy áll? Kitudtad vinni?
Pedig az életedre esküdtél.....
Még jó hogy nem máséra....
Sziasztok,2003-as Malaguti XSM-hez keresek első lámpát,úgy tudom,olyan,mint a DT/DTX-é.Köszi előre is.
hello.régen írtad nekem,hogy neked van egy darab lánc szemed.nekem 88' tdr 50-hez kéne(elméletileg ugyan az mint a dt50)mailban keres meg légyszi.Ha tudnál képet küldeni róla meg valamilyen méretet,hogy megtudjam jó-e,el tudod nekem postán küldeni?
előre is köszi
lojkog@freemail.hu
Apuci!

Szétkaptam megint a karbit, és bazz fordítva raktam be a tűszelepet Úgyh nem csöpög, nem csörög, nem zörög, pöccre indul.

Mumi!

Egyben van a gép, úgyhogy ha lesz valami szóljatok! Csak Dragréjszre azért nem menjünk, mert még bőven járatós.
Ja és új szám: 0630/714-5324
Megette a házat? Nekem ilyen bronz cucc van ha jól emlékszem.

U.i.: légyszí használd a VÁLASZ gombot, mert nem látom ha irsz, csak amikor néha felnézek....
Ha valakinek kell 18as hátsógumi vagy 21es első, az szóljon! Jó árban, jó állapotban! Több márka, több méret...
nekem régebbi yz sárvédő van de szerintem ugyanaz csak ez hegyesebb, és majd kell tegyél kb 1,5centis hézagolókat mert a fejidomtol nem fér el a sárvédő.
Értem és köszönöm a válaszod.