Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott is testeljen ahol amúgy nem?
Kontakt spréj.....
A meg minek...?
Az lesz... :D Fejidomnál lesz valami mert az lett most megbolygatva. Kéne vennem kontakt sprét is...
A biztosítékot vedd ki!
A 2 csatlakozója közé, köss be próbalámpát.
Világítani fog.
Keresd a hibát, és ha megvan kialszik a lámpa.
Dörzsölődést keress, a kormánykapcsolók környékén, valami plussz letestel.
Most már télleg szét kel bontanom a kábeleket. Ma már elment a világításom is... Nem volt még rá sajna idpőm... de már muszáj lesz mert ha igy használom leég nekem minden. ...
Nem is kell hogy sok legyen, csak pont elég.
Mindenki nagy faszt akar!
Viszont sok pinából az kilógna.....akkor meg minek?
Bőven elég akkora, ami eléri a "G"-t.

Nincs igazam?
Ja,ami jó megoldás a ledes lámpa.
Ha nagyobb teljesítményt akarsz a tekercsen akkor az csak méret növeléssel lehet megoldani, magyarul nagyobb vasmag szükséges. És ki tudja hogy férne el a dolog benne.
Ha csak a menetszámot növeled akkor nő a feszültség az áramterhelhetőség meg csökken. Ez a két mennyiség fordított arányban van. Jól van az a gyári. Ki van az találva. Többet kísérleteztek azok vele mint mi összesen.
80watt sajna nem épp sok.
Minek is?
Ledes lámpa kell hátra, az kevesebbet fogyaszt, és elöl jobb lesz a pilács...
dtre megoldható lenne egy nagyobb világító tekercs?
Vagyis ha 75 centinél nem nagyobb, akkor mehet a standardban.
Posta Üzletszabályzatban (6.1.8.1.pont)

Tömege
A 20 kg-ot nem haladhatja meg.

Mérete
Címoldalának legkisebb mérete 120 mm x 175 mm, leghosszabb kiterjedésbeli mérete 2000 mm lehet, illetve a három kiterjedésbeli mérete (hosszúság + szélesség + magasság) nem haladhatja meg
a 3000 mm-t.

Ha a csomag három kiterjedésbeli mérete együttesen 2000 mm-nél
vagy hosszúsága 750 mm-nél nagyobb, továbbá alakja nem téglatest, természete miatt egyéb küldeménnyel nem rakható össze, vagy eltérő kezelést kíván (pl. kerékpár, bútor, növény, töré-
keny tartalmú, stb), belföldre csak „nem standard” csomagként
adható fel.
Bátyám barátnője a csomagátvevő a postán. Este megkérdezem, hogy mi hogy merre meddig, de a standrad csomag 20kg-ig van, a méretek meg vannak szabva, ez fix. De ha nem csomagolod be rendesen, tehát ha nincs kitömve és csörög, vagy hogyha nem doboz alakja van, akkor még meg is értem, hogy beléd kötnek... Az évben nagyon sok csomagot adtam fel... Üdv
Erre való a panasz. Nem a kedves hölgy dönti el, hanem a szabályzat.
Semmi gond. Vettem a vaterán 1hónapja használt hátsó gumit. A feladóvényen volt az 1650Ft. Sajnos jártam már nemegyszer úgy, hogy vettem valamit és 990Ft-volt a szállítása, fél év múlva a dobozában küldtem volna csomagot és nem engedte a pult mögül a kedves hölgy, hogy standard legyen. Hiába kértem mutassa a szabályzatban a maximális doboz méretet. Nincs megszabva. A postai alkalmazott dönti el, hogy ez standard vagy nem. Volt olyan is, hogy előre szerettem volna megtudni, hogy mennyibe fog kerülni a szállítása a csomagnak. Pontos súly és dobozmérettel mentem. Azt mondták vigyem be a csomagot és akkor meg tudják mondani pontosan. Ki is akadtam. Természetesen, ha 1050 lesz a szállítása azonnal visszautalom a különbözetet.
21"-os felnit
Nekem egy felnit küldtek egy egy számítógép dobozában, és sima csomagként, vagyis utánvétes volt, de úgy volt 1690 a posta
Mekkora a doboz? [Bocs, hogy beleszólok, de nekem az MBX váz elment standard-ba... Bele kell, hogy férjen!]
Nem. A gumi nem standard csomag, a mérete miatt. Nagy a dobozza, ezért 1650Ft.
Sziasztok,
Ez a motor bontódik: http://kepesmotor.hu/yamaha-en...

Ha bárkinek szüksége van valamire, írjon privit! :)
Akkor ha jól vettem ki ha utalok 1050ft a posta?
A standard posta 1050Ft, mivel a mérete nem fér bele a standard csomag méretezésbe ezért ennyi az ára. Ez nem tartalmaz utánvétet, biztosítást.
Ahol kiveri a biztit, oda egy izzót elég bekötni....
Ugye ez állandóan világítani fog.
Ha rájössz a hibára, kialszik.
Ez a legegyszerűbb.