Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha úgy alakul majd legalább 1100-ast vegyél ,mert a többi gyenge lesz a DT után
Adatlapján fent van de ő lenne az:
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Hello mindenkinek!
Milyen olajat javasoltok a keverék olajtartályba,és a váltoba?
0 km blokkot meddig kell járatni?
Köszi a segitséget mindenkinek.
A te ellenállásod 0.25W-volt. Én amit nagy vonalakban számoltam 0.5W. Tehát legalább ekkorát tegyél rá. De ha lehet nagyobbat. Ha belefér az 1W-os. Vagy tedd vissza az izzót
Nem tudom, hogy miről kapja a LED az áramot, de ha mondjuk váltóról, pl. a gyújtásról, akkor kell egy dióda utána egy pufferkondi majd egy ellenállás és már jó is, nem ingadozik, nem vibrál, nem ég el semmi.
Szia! Nagyobb teljesítményű ellenállást tegyél elé és akkor nem fog elégni! Ez így van! Itt egy program, ezzel mindent ki tudsz számolni!

Nem vagyok profi, de az alapokat vágom, nézd meg az aksitöltőm! Ha ha kell valami, szivesen segítek! Üdv; Zoli
Oké, én abból indultam ki, hogy a LED-hez olyat adtak, amivel jónak kellene lennie.
Hi! Milyen motorról van szó és mennyibe adod? Helyileg merre van? Üdv, Zoli
Mi abban a baj, hogy 20ezerrel(csak mondok valamit) többet kapsz a motorért és még a váz is megmarad? Leadod vasba ha más nem
hát az a baj hogy félek hogy rámmarad a váz ha kiárulom és azt nem szeretném.
A közepén 3mm, Michelin SIRAC.
Persze, lehet sima fémréteg ellenállást is használni, de egyszerűbb, ha olyan ellenállást veszünk (huzal ellenállás asszem), ami 1-2-3-5 wattos, így egymagában is elég. Vagyis nem ég el, mert kibírja
Futófelület hány mm?
És ha több ellenállást rakna rá(persze megfelelő értékűeket)? Nem oszlana szét amit "fűteni kell neki" annyira hogy ne égjen szét?
Remélem most már feltölti a rendszer
Illetve még egy kérdés. Erre a felnire rámegy szerinted?
Ellenállás nem az jó megoldás, mert sokat el kell fűteni neki, ezért is éghetett szét. Illetve a tápfesz ingadozása miatt nem is tudsz konkrét értéket kiszámolni.
A második képet nem töltötte fel. Pótolom...
Vinném, ha 13-as
Ezen gumi eladó, csak postaköltséget kérek.....
Csak hogy levigyem az árakat.........
Számold ki...
Meghalt ma a RAJ KÉK LEDEM! Elégett az ellenállás ahogy néztem... pár óráig jó volt. Meg nap végére pár olyat produkált, hogy gyujáson elkezdi szivni az akksit, majd biztositékot kibassza. Ha nincs gyujtáson akkor semmi baj, ha rárakom akkor meg szivja aztán kibassza.... Kikészit már ez az elektronika. Amúgy megoldható ez a ledes dolog? gondolok itt normálisabb, hozzá való ellenállásra, mert elég szép kék szine volt...
THX! És a 2deci olaj elég a 10 liter benyához?
Amekkorát a segged elbír.....ha ésszel van nyúzva.
Nem egészen idevaló, de ha valakit érdekel új szimering vagy csapágy, akkor írjon. Van sokféle, nem csak amennyi a képen van, teljesen újak. Nagyrészt SKF-ek vannak.