Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

igen igazad van. egy kicsit meggondolatlan és felelőtlen kijelentés volt számomról.
onnan gondoltam, hogy a biztit nem egyből vágja ki, hanem ha jól olvastam akkor szívja az akksit is . Ha nem egyből szál el a bizti akkor olyan nagy áram nem lehet, egy jó műszer meg 20 ampert tud. De inkább tényleg ne mérj áramot, mert jobb tényleg vigyázni. Meg én sem tudom mi pontosan a jelenséged. Ilyenkor jó egy lakatfogó.
Ne mérj akkor áramot!
Kivágja a biztit dolgot nem áramérővel kéne mérni, mert nagy áramokat úgysem tud, a belső bizti meg elköszön.
Inkább le kéne húzni a dolgokat, akksi feszt mérni és sorba rádugdosni, aztán amelyik fogyasztó, kábelzárlat vagy akármi elkezdi megenni az akksit, akkor már meg is van a hiba.
Árammérés a műszerek szempontjából nem éppen veszélytelen feladat.
igen, de nem egy hét alatt vinnének el mindent és ez a legnagyobb gond
Ha utalnám nem lenne olcsóbb a posta?
Köszi a tájékoztatást :)
Csere most nem érdekel.
Van egy eladó dobfekes 21es kerekem szép állapotban. Ha valakit érdekel.
Akkor vevő lennék rá. Csere esetleg valamire?
Lc1 az elöl dobfékes, más a hátsóvilla,tank,ülés, stb. Lc2 nem poweres, a 125ccm a poweres. LC2 elöl tárcsafék, hátsó villa MONO CROSS rendszer, korszerűbb mint az LC1.
Szerintem igen.
LC1 és LC2 között :) az lc1 membrános, lc2 az poweres:D melyiket lenne érdemesebb?:D
mx lc1?
Hello!

Lehet hogy hülye kérdés, de a Yamaha DT 80 és a Yamaha DT 80 LC2 között mi a különbség?
Egy szezont elmenne még?
Ha van multimétered, akkor mérj áramot. Árammérőbe teszed, a műszered átkötöd a megfelelő pozícióba és az akksi és a + közé kötöd, majd egyenként húzod le róla a csatikat és figyeled a változást.
helló.
szerintem alkatrészekben többet ki tudol árulni belőle. engem is érdekelne jópár dolog a Dt-dből, meg szerintem sokakat is.
Valami letestel, egy multi kell hozzá meg némi ész aztán könnyen ki tudod találni, hol a hiba...
Nem tudom szavakba önteni.... LED dolgot jelenleg pihentetem mert inkább tankolok abból a pénzből.... Eddig a hőfokmérőm méregetett miden féllét, most meg vamai szivja az aksimat ha GYUJTÁSRRA rakom utánna meg kivágja a biztit....de majd valamelyik nap rászánom magam, azt szétbontok elöl mident..valami kontakt hiba lesz....
Én meg 15re.
Áhh, távgógyításból fogok éretségizni, szal mondd csak mid fáj!
Retúr jegyre nem futja, szal lehet ott is maradnék.
Meg gyors megcsináljuk nálam a LED világításomat és az egyéb zárlataimat egy-két sör mellett. 3 méterrel lakom a srác mellett.
Hát egybekötöd egy kirándulással sok szép nevezetesség van erre
Tényleg, köszi! Nem lenne rossz talán, de nagyon messze van innen...