Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Alapvetően örülj neki, hogy nem lyukadt ki még a dugód. A 7-es ngk hőérték kevés lesz, illetve a p-es kinyúló autó az előnytelen égésterű 4t motorokba való.
Egyszóval kb 120as skodába való gyertya.
Elképzelhetőnek tartom, hogy felizzik, detonál és kinyírja a detonáció a porcelánt. Illetve vigyázni kell mert ngk-ból sok a hamisítvány. Vásárolj bele való gyertyát.
Köszi szépen. Viszont ha már itt járunk. Vettem 8 mm-es kék eldet. Ezt menyifog világítani? :D valamint hozzá való ellenelást. Ez hova kössem? És miylen irányban? Egyik felén barnás vonalak, a másikon Zöldek.
Nem befolyásolja, mert te azon a pumpán nem nem szívsz át semmit az biztos, úgy van tervezve, hogy annyit adjon, amennyit nyom, ne amennyit szívnak Az meg hogy a pumpa után a csőből szívja-e vagy magától nyomja az is mindegy mert a folyadékok összenyomhatatlanok.
ha lesz időm lemérem az én hőgombámnak az ellenállását és akkor tudsz viszonyítani. Nekem jó az óra és a gomba is.
Na srácok!
Reprodukáltam a tegnapi vitatémát, hogy senkiben sem okozzon kétségeket. Sajnos pont olyan vezeték nem volt hanem, sokkal vékonyabb de sodrott volt csak az arány miatt mondom.
1 m-es volt a vezeték és az ellenállása 0.5 ohm volt.
Miután középen megszakítottam 1 cm-es szakaszon csak egy szál tartotta és úgy mértem 0.6 Ohm-ot.
Ez annyira kevés, hogy a vezeték amire fogod a műszerzsinór végét, lehet egy vékony oxidréteg miatt is változhat pl egy tized ohm-ot, ugye a kábelminőség miatt is eltérhet, meg a műszer belső ellenállása is meghatározza a mérés pontosságát. Ezért ha nem mérted meg jó állapotban a kábelt, ugyan azzal a műszerrel, és a mérendő felületet egy kicsit nem takarítottad meg akkor csak gondolkodol, hogy milyen az eredmény, amit pl most mérnél, mert nincsen viszonyítási alapod.
Az tudod megnézni pontosan, hogy ha szakadt, vagy ha le van égve.
nekem is ilyen a dt....csak nekem elől nem valami színes égő van :D nekem gyárias :D
sziasztok,kérdésem lenne a dt-m folyamatosan kinyirja a gyertyát nem tudjátok mi okozhatja? új gyertya max 2-napig birja és vége,ngk-bp7hs,használok,80-as levegös dt.ötlet?
akkor ,nem tudom
nem tom, ilyenekkel nem haverkodok....
NTC/PTC kulcsszavak a barátaid :)
Negatív vagy pozitív hőfoktényezőjű lehet egy ellenállat :)
Ha a pumpán a vákuum át tudna több olajat szívn, mint amynnyit az magától nyom, akkor az olyaj álló helyzetben is széplassan csordogálna.


és így minimum 10csaj/este meg is van
Igen! Ugy szoktam rajlani... leállítom majd gyujtásra rakom, tovább fordítom felkapcsolódik az hátsó izzó meg az első szines helyzet jelző és az olyan rajos!
miért neked van rajta parkolófény, tehát a kulcsot tovább fordítod és égnek a helyzetjelzők?
Nekem vegyesen van kötve... Járó motornál töltésről megy. De parkolási üzemmódban akkuról megy az egész. De csak a kéék megy a motorhoz. :D Itt "vidéken" ez a raj. De ilyen raj fényt se lehet látni semmilyen közlekedési eszközön, hogy esetleg tanácsot kérjek.. :D
hát olyan ledet vegyél aminek olyan a foglalata ,hogy belemenjen az adott helyre. Ha a helyzetjelződ nincs átkötve az akkura, tehát csak járó motornál ég, akkor alacsony fordulaton elég ostobán villog, mivel váltóáramú a világító system.

Csak ne kéket, mert az szerintem annyira bóóóóówleeee
Az lesz az
Ez oké, csak jelen esetben ahogyan nő az ellenállás úgy kéne egyre hidegebbet mutatni, itt meg a fordított helyzet van.
Kicsit precízebben leírtad mint én

viszont szerintem a szállított/adagolt olaj mennyiséget befolyásolja a "szívótérnyomás", mivel ugye ott a környezetnél kisebb a nyomás ahova rámegy az olajcső, ezért szívja is az olajat. ezzel arra akarok kilukadni, hogy lehet ,hogy a pumpa csak úgy egy flakonba jóval kevesebb olajat ereszt be, mint ha a karbira/szívócsonkra lenne kötve. Legalább is ez az én "gondolatmenetem"
Ebbe olyan való ami a hőmérséklet növekedésére ,csökkenti az ellenállását
Látom megcsináltam a témát... Holnapkörül nézek, mert most elégég fel lett bolygatva miden kábel... valami kontaktos lesz szerintem.

MUMI!
Multkor beszéltük a ledes témát. Holnap meg érdeklődöm, hogy boltban milyen árban vannak. De nem tudom, hogy milyet vegyek ami azért világítana is. Meg gondolkodtma, hoyg valami erősebb ledet a helyzetjelző helyére ami kék. Ilyet vajon lehet kani?
holnap megnézem neked
Hát négyvezetékes ellenállásmérés azért nem a kínai kézi multiméterek sajátja, ott még nem tart a technika. :)
nekem termosztát kellene, nem tudol véletlenül?