Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Apróhirdetés tele van velük
18as enduro gumit nem tudtok olcsón?
ha könnyebb jobban kéne vegye a fordulatot.
Kb két éve mentem vele a régi gyújtással, aztán utána cseréltem le erre, amit írtam, csak ez vékonyabb főtengelyhez volt, így nem ment fel annyira a motorra a lendkerék. Ennek ellenére beindult, jól is ment vele a gép, csak az éket nem tudtam belerakni így, aztán mindig elfordult a lendkerék. Most újra előkerült ez a dolog, megcsináltuk munkahelyen a lendkerékhez a középső agyat, ami pont passzol DT-re, csak még nincs összerakva a gép, nem tudom mire számítsak pontosan. Bízok bene, hogy megérte a munka, amit beleöltünk. Az átalakított lendkerékről az egyik galériámba vannak képek, akit érdekel...
szerintem könnyebben fog forogni. Talán.
125-ös MX DT-n komplett gyújtást cserélek, az új gyújtás egy motoplat gyújtás. A régi lendkerék 1400 gramm, az új meg csak 1100 gramm. Jelent ez valamit teljesítménybe?
Márk 9et mondott az övére de azért köszi.
20 ezer ft az ára m-es
HAvernak ugyanez a szett ruhája van és amennyire én tudom ő is árulja, csak színben tér el az enyémtől szóval kérdezd meg tőle
Kabátot te mennyiért adnád? És milyen méretű?
próbáld meg a szárból kiütögetni,viszonylag könnyen kijön ha még benn van.
igen ő az

na ő tud nekied mindent szerezni

warp star arnette csere? arany üveges? haveromtól van? ( csak azért mert azis olyan ritka mint a fehér holló itt nálunk) ezzel a cserével te járnál rosszul
arnette 14e smith warpstar gold limited edition meg 24-28 között mozog
tuDTommal teljesen korrekt
Megvban az első hiányosság. A csúszószár aljába bele megy egy távtartó. De én ebből csak egyet találtam... Gondolom menne mindkét oldalra nem?
Télleg? Mert olyat pont nem tudtak adni, és a régi még elég jónak tünik. Egyenlőre igy probálom meg. De az alsó szimering is nekem érdekesnek tünik, vagy nem tudom könnyen megy rá szerintem meg nem tudom... Pedig a méret az ugyan az. Nah de most már télleg indulok, aztán cisnálok képeket. Dél fele feljövök aztán felrakom a képeket, meg irok a fejleményekről.
szerintem a második az nem a szimering hanem a porvédő
Jó reggelt.
A vértestolnai bontóstol akarok komplett dt80as blokkot rendelni.
Mennyire megbizható szrtintetek?
Már kezdem érteni... egy nagy alátét (motulos telo szerelési videóban ugy láttam, hogy elösször egy alátétet tesz) aztán egy szimering, aztán hullámos, aztán szimering. Csak az kérdés hogy jók lesznek-e a szimeringek.... De majd megnézem, hogy kinyomja e az olajat. Megyek is a műhelybe azt neki állok.
Az jó lesz ha csinálsz képeket. A hullámos zégergyűrű ha jól tudom a szimering felett van.az azután kell bele miután már beleraktad a szimeringet.
Az nem engedi kimozdulni, azért hullámos.
Nem ezzel van a baj. Teljesen darabjaira van szedve a teleszkóp. :D És ami igy eszembe jut, hoyg van egy hullámos zégelygyürü szerüség meg egys nag yalátét valahola szimeringeknél votl e nem tudom, hogy miylen sorrendben. :D de madj holnap csinálok képeket.
Meghát tök mindegy, kétszer nem adok ki postaköltségre. inkább egybe rendelem amit rendelni akarok.Egyenlőre benzinre sincs pénzem, az a nagy helyzet.
Akkor, hogy ha a postaköltséget az eladó fizeti. De nem egyszer kaptam már úgy, hogy nekem kellett fizetni és akkor bizony 2500 körül van.
1690Ft utánvéttel a postaköltség az országhatárokon belül csomag esetében.
arnettéért nem érdekel cserébe egy smith warp star?
Hát nem csak ennyi, hanem még 2500 ft postaköltség. És ha már rendelek valamit, akkor úgy érdemes, hogy többet mert a másik motoromra is kell egy pár cucc. De annyi della nincs!
Szia elvileg osztálytársam úgy néz ki tud szerezni ő is múcsonyi Drótos Márk nem ismered?