Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha megreszelem a kosarat, akkor nem fog romlani? okulni szeretnék
Csak ne lenne az a csúnya hangja üresbe. Szerintem nagyon csúnya
Szárazkuplungot kell csinálni, aztán egyrészt nem b@ssza teli a lamella az olajat retekkel az első kuplungolásnál. Másrészt kevesebb olaj is kell, könnyebb, kisebb inerciája van, nomeg akkor mehet bele rendes váltó/hajtóműolaj, aztán a fogak zaját mégiscsak jobban csillapítja.
Az enyémbe Motulféle 10w30 direkt váltó olaj van benne és az enyém is csattan.
10w40 meg attól is függ hogy milyen hőmérsékleten van használva.
Apuci, te milyen olajat tenél bele az én helyembe?
Helló!
Eladó még a lamella szetted?
Atf-el is első induláskor csattanni fog, főleg ha sokat áll.
Mivel olajban fut, és feltapadnak egymásra a lamellák.
Főleg ha sokat áll a moci...
Talán szét kéne szedni, és a kosár füleiről a beverődést eltávolítani, meg a lamellákat kicsit meghúzni vásznon.
Kínlódhatsz az olajjal...
Hidd el sokan használnak ilyen olajat, még versenyzők is.
Ki kell próbálni, soha nem lesz kuplung gond.
Azé van a tartalék a csapon.
Amúgy öngyújtóval, vagy gyufával.
Persze.....főleg a tiedbe.
ATF olaj a legjobb 2T váltóba
hali hátsó kapaszkódó van mind a két oldalt?vagy csak a dof felöli oldalon? mert nekem csak ott van ja meg a benzint hogy szoktátok nézni hogy mennyi van még a tankban, hallomásból ahogy lötyög? met azon a 3 cm-s lyukon...semmit nem látni bele.
Ebben igazad van, tervezek is bele venni, mivel hidegen ettől összetapad a kuplung, aminek egy fincsi csattanás az eredménye sebességbe rakáskor hidegen. Mondjuk előtte a simsonom is ~3 évig ezzel volt használva. A yamahának egyébként manual szerint 10w40 van írva és kész
Köszönöm szépen a válaszokat
az jó, és a kuplungod hogy bírja, mert az opel, úgy tudom nem gyárt motorkerékpár olajat.
Márpedig a motorkerékpár olajat az különbözteti meg az autó olajoktól, hogy máshogy van adalékolva, pl. van benne kuplung csúszásgátló adalék.
Tehetsz bele bármilyen 4T motorkerékpárba való motorolajat, vagy kimondottan motorkerékpárba való sebességváltó olajat 10W30, vagy 10W40
Eladó Yamaha dt 125-r hez főtengely. és egy alapméretes (56.00 )dugatyú. Akár külön külön is.
köszönöm
Nekem GM (Opel) fullszint 10w40 van benne. Hibátlan vele.
DT-125-r be milyen motor olajat ajánlatok? viszkozitás?
http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Enduro/Krossz alkatrészek, kiegészítők! Nézz be, Megéri!
Honda cr alkatrészek, fékcsövek, gumik, idomok, láncszettek, kézvédők, kormányok......
YAMAHA ALKATRÉSZEK
MINDENFÉLE TÍPUSHOZ ALKATRÉSZEK ÉS KIEGÉSZÍTŐK!
PITBIKE ALKATRÉSZEK!
szerintem ilyen erősebb féle ledet csak elektronikai alkatrész üzletbe kapsz, úgy 100-200 ft/ darab áron. Ezért kell a kínaipiacon venni komplett lámpát...

40 ledeset vettem, hogy még legyen led akár másba is /kb olyan 16 lesz beépítve a lyukakban/ és így megvan 1300 ft ból
Eladó 80asra ülés :) 3000ft.

Tegnap nézegettem azt a két likat és tényleg nem lenne rossz ötlet feltölteni ledekkel. Néztem jó pár beleférne. Vajon elektromossági boltba /ne ilyen pest félére gondolj ahol akkora a bolt mint egy teszkó / lehet kapni olyan ledeket? Meg milyen szinü lenne jó? :D
Derbi senda akciós téli áron eladó! alkalmi vétel!
2007 évj. 70cm3,18LE(lehet vele kötekedni! ),
új gumikkal szervízelve új aksival,elől új fékbetétek stb..
270e HUF 06706574245 ELADNI AKAROM NEM ÁRULNI!
Hétvégéig ennyi az ára!
Derbi SENDA DRD Pro sm 50