Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Pont azt amit leírtam

végül is tegnap vettem egy lámpát ,amiben 40 led van, szóval lesz póóóóóót
köszönöm a segítséget
Tök más blokk szokott lenni a 25-ös meg a nyócvanas, a kisebb rendszernt az 50-essel analóg némyel tekintetben a 25-te nemigen.
Hosszab löket, más hajtórúd, más görgőzés satöbbi.
A szerelő mondta hogy új ezekkel az ötletekkel próbálkoztam én is nagyon kókler volt a moci amikor vettem hát ide ha leíírnám hogy a szétszedés közben mit találtam csak én akkor hoszabb lenne mint a nagy indiánkönyv :) szóval a 80-as mennyire kompatibilis a 125-el? ez lenne nekem fontos köszi
Főcinek mi baja?
Ha nem forgott meg a csapágy rajta, ha nem verte szét a végét valami barom, akkor rendszerint többbször felújíytható,az alsó csap és a görgő cserélhető.
Ha nem járatták olaj nélkül,a hajtórúd rendszeirnt túlél egy-két görgőcserét, megéri felújíttatni, mert amit veszel hazsnáltan, annak az állapota kétes.
Derűs vasárnap reggel kívánok mindenkinek! :)
Az mennyre igaz hogy a 125 Dt LC2 sokmindenben ugyanaz mitn a DT 80 LC2? pl a főtengely megeggyezik? mert az jó lenne ha igen :)
kicsit megállat a pojekt mivel a szerelő nagyon beleásott a blokkba és elsorolta mi kell. Dugattyú , főtengely,vízpumpaszimering, váltó...
Üdv.
Én is kb igy jártam. Haza jöttem vele. Haveroknak megmutattam miden azt modndom megyek vele egy kört rugdosom semmi toljuk semmi. Nem akart elindulni... rájöttünk hogy van egy ON-OFF kapcsoló a kormányon.
Amúgy én 1:40-be keverem de szerintem jó 1:50-be is de annál feljebb ne menjél szerintem.
sziasztok hát mitne mondjak... első yamahás élményem... levettük futóról a gépet és átis mentem havernak megmutatni és jönnék haza egyszercsak leáll :D persze üres a tank sebaj.... megérte. szóval mivel még nem raktam vissza az olajpumpát ezért keveréket kell kevernem...de egy tank benzinhez mennyi olajat öntsek? vagy pl.5 literhez? 1:50? köszi. többi kérdést majd napközben...
Sziasztok!
Van még egy pár alkatrészem 80as LC2es DT bontásából!
Többek közt hátsó kerék gumival, hátsó lánckerék, hűtő, olajtartály, világításkapcsoló, fúrni való hengerek, stb stb... Blokk, kormány, idomok, kipufogó nincs. Kérdezzetek!
boltbol
sziasztok.
Valaki nem tudja honét tudnék beszerezni dt-hez termosztátot? (dt12R)
köszönöm a gyors választ..akkor tárgytalan hogyha az ülésnél más a felfogatása...mert azért akartam volna R-es tankot hogy mind a két oldalon legyen hűtőidom...de akkor hagyjuk...köszönöm a gyors választ!
Mindent meg lehet oldani, a kérdés, hogy van-e értelme. Szerintem kicsit nagyobb, lehet hülyén mutatna rajta. Egy valamivel biztos lesz gond, és az az ülés, mivel nekem a tankon van az egyik rögzítési pontja. Ha gondolod, jövő héten csinálok pár képet.
vajon a DT125R tank jó lehet a DT80LC2-re?
Sziasztok!
Van pár eladó cucc DT 125R-hez! képek a fotógalériámban! ha érdekel írj!
üdv:Gábor
ne a porlehúzóval foglalkozz vegyél bele rendes telosimmeringet,én a régi porlehúzókat raktam vissza,mert amúgy is van rajta telo gumiharmonika.
Eladó egy nagyon jó állapotban lévő Yamaha Dt, amely mindig a legjobbat kapta meg, sose volt pályán használva, kitűnő műszaki és esztétikai állapotban, minden elektronikai kapcsoló,hőfokmérő, aksi,irányjelző müködik és használatban is van.
A blokkja nemrég volt felújítva új olaj, dugó, gyürű és mindig minőségi olajjal használva.(Repsol)
Új: - kézvédők
- gumiharang
- ülés újrahúzva
- aksi
- fékbetétek
- olaj
- gumik kb(80%)-osak
- Twin-air levegőszürő

A futőműve tökéletes állapotban,
Csere érdekelne 2T crossra 125-köbcentiig, illetve 4T endurok 400-köbcentiig.
Érdeklődni lehet, email-t is ovasok azokra is megpróbálok válaszolni, minden ajánlatot meghallgatok.
yamaha DT 80 Lc2 tárcsás első teló felső porlehúzó
Mezei szimmeringbolt nemigen fog teleszkószimmeringet tartani.
Esetleg rákérdezhetsz a Germalex-nél...
oké rendben, én elhiszem neked, de milyen motorba kell
Típus ccm évjárat?
eskü nektek ez van a szimeringen 36x 48.3x10 de ha kell képet is készítek sehol se találok ilyet kezdek benne kételkedni már én is hogy egyátlalán létezik
sziasztok na mire megirjárok ide a következő hozzászólást addigra már egyel több dt-s lessz köztetek. reggel indulok érte még ma kerülök is vele.le tesztelem melyen a gép.
Valakinek nincs egy termosztátja dt 125r-hez?
Megvenném ha tudtok.
és hogy tudom én elérni őt?