Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kérdéses motor . 50 es e a lelkem?
mennyit adnál?
mc amit írtál mind

Képet holnap rakok fel
És mi pénz?
nútba*
Min állítottál pontosan? Alapjárati fúvóka? Főfúvóka? Súbertűt másik tútba? Keverék csavar? Úszószint?
Talán ha mutatsz pár képet itt páran levágjuk, hogy 50-es-e.
Gyárilag DK 420-as DID lánc van rajta... viszont ami fura, hogy 107L (links=láncszemek)+csatlakozást ír a láncszemek számához... én a 138 szemesből szedtem ki kb 15 centit és úgy volt jó.
Az üzemanyagon állítottam minden helyzetben.

1 másik kérdésem lenne alvázszámból meglehet tudni h mik a motor adati? mert az a gyanúm h nem is 50-es szegényke.
Ugyanaz, mint az 50es-re tudtommal, annak meg 420-as van, szemek számát nem tudom, rákeresek manualban... én úgy igazítottam méretre a láncomat..
Mindíg tanul az ember..... ,de lehet hogy elég letámasztani a motort merőlegesen valami hídpillérhez, és nekimenni olyan 60-al, és akkor a csomagtartóba is befér
Valakienk nem kell egy DT főtengely? és egy új 56.00 dugaóóó
Jelenleg még ezt se tudom megvenni, pedig jólenne nagyon, csak holnap jön a postakocsi... 38 e ft a henger felújítás+főtengely felújítás De legalább hétvégén legózhatok:)
Az nem kúcs, hánem káúcs....
Amúgy meg elég az uni kulcs......kisflex.
Aki alkudni mer, nálam lesz a kés is.....
Mcadwee! kérdés:

a 80MX -re is 428-126 os lánc való?
viszel magaddal egy asszem 22-es, és 19 es kúcsot, és kivételezed az elsőkereket, sőt ha még egy 10es csőkulcsot, T-kulcsot, vagy csillagkulcsot, vagy csillagvillás kulcsot, vagy villáskulcsot is viszel magaddal még az első sárvédőt is lekapod, és a motor pikk pakk rövidebb lesz
Kifogástalan állapotú kézvédő (egy karc nincs rajta sehol, gyakorlatilag vadonatúj) eladó! 5000Ft+posta!
Helló Apuci.
Köszi az infót, akkor szóróval megfújom, lenyomom műanyag alapozóval, és úgy szinre fújom. Remélem úgy jólesz
Hát a fordított telót kb 14 ért eladom. Nekem felesleges
Gyere MSN-re!
Apuci!


Hali! Na megcsinálták rendben a hengert?
Amúgy mennyiért adod a fordított telót a kiflikkel?
Műanyag alapozóval, festés előtt.
Bármilyen festék mehet utána rá.
Ha perecelsz akkor sem fog leperegni, soha a büdös életben....
Sőt, ha a Margit hídról lelököd, akkor lehet porrá törik a motorod, de a műanyagok, egyben lesznek hidd el.
Sőt karcolás sem lesz rajtuk.
A NASA ettől már jobbat is kitalált, ezért van forgalomban a piacon.
Ha konkrétan érdekel, majd elküldöm a nevét....
De mégis valami ötlet?
Öntapadós tapéta....