Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor az a 65ccm-es polini lehetett. Vagy valami csináltatott. Mi a normális ár neked? Leírtam a kettőt, amit lehet kapni.
Operable, néz meg a galériámat. Tettem fel kérdést még ha nem is itt a helye, és sok jó válasz érkezett a polírozásra
Lemértem a régi hengert és az 45 mm volt. akkor ezek szerint csak nagyobb lehet 50 es-nél.

Tudna írni valaki 1 oldalt ahol normális cuccot( hengert) tudnék rendelni normális áron. Előre is kösz
sziasztok.
Van 1 kis problem... a Dt m-be még nem volt akksi. így vettem meg, az a probléma hogy vezeték sem megy az akksihoz. Valaki nem tudna segíten ebben az ügyben. azt szeretném kérdezni hogy a töltés jelet honét jön le? Magyarul: az akksitól jövő + kábel útjait leírhatná nekem valaki
Valami ötlet jöhetne

Sajnos így nem tudok power szelepet kötni és már ha van működjön legalább.
Apuci válaszára lenék kíváncsi leginkább De aki tud kérem segítsen
hátsó fogaskeréken nem biztos hogy szépen fog állni a 428-as, vagy rosszul gondolom
Kifogástalan állapotú kézvédő (egy karc nincs rajta sehol, gyakorlatilag vadonatúj) eladó! 5000Ft+posta!
sztem ha oldalra mozog az nem olyan nagy gond ha nem ér bele semmibe! De a 80-as mx-nek az első lánckerék mellett van a kuplung kinyomó szerkezete.. vagyis a kar érhet oda, amin a bowden van.
bár sokan 125/50-essel járnak
40 ezer oké?
Ha nagyobb hengert akarsz, akkor 25 ezerbe kerül a nicasilos 65ccm-es egy gyűrűs dugóval, vagy kb 40ezerbe a polini öntöttvas, nekem is ilyenem volt, elég szépen lépett, pedig úgy vettem, hogy szinte kukás volt. A nagyobb hengerhez nem árt egy nagyobb karbi és szívótorok.
Akkor tárgytalan. :(
42mm a legnagyobb átmérő. 40-es a gyári.
nincs, és csak hobbi célra lehet. DE ha akarod 50-es adásvételit írhatjuk és csak felelőségedre
A lehető legkevesebbet. Papírok?
Nem létezik hozzá gyári helyére rakható 80-as henger. Akkor már akkora dugó kéne bele, hogy a blokkba se férne bele, nemhogy még szoknyája is legyen a hengernek. 65-ös polini a legnagyobb, ami így néz ki. Szal ha így néz ki, az 50-es lehet, vagy 65ös polini. Van airsal alumínium henger is nicasilosban szintén 65ös az meg más színű.
50-es.
értem köszi :)
Ráadott gyújtás mellett üresben folyamatosan égni kell a visszajelzőnek. Amint sebességbe rakod, el kell aludnia - már ha elég olaj van a tartályban.
Köszönöm válaszod mumi akkor jól tippeltem.
ezek szerint nagyobb henger kell rá, mert az 50 es sel nem akar menni.
A hengert nem tudom megnézni mert az előző tulaj 1 tróger volt nem vigyázott rá, és ezek szerint 50 es hengert fúratott a legnagyobb méretre. nincs más akkor lesz 1 ujj henger rá.
Még 1x köszi a válaszod
igen azt még jo is hogyha pár másodpercig ég. (biztos hogy jó.) végülis valahol azt is mutatja hogy megy az olajpumpa...mert ha kigyullad akkor azt azt jelenti hogy valahova eltünt a tartályból és hol találom meg az olajtartályt? köszi
Sajnos nem "olajnyomás" visszajelző, pedig nem lenne rossz, ha lenne egy jelzőfény ha az olajpumpa nem adagolja az olajat. Az a fény azt jelzi ,hogy az olajtartályban kevés a 2t motorolaj. Viszont, elvileg a gyújtás ráadásakor egy kis ideig kell világítania ,ezzel mutatva ,hogy az izzó nem égett ki. pl. az újabb robogók is azthiszem olyanok, hogy ha tele is van az olajtartály akkor is amíg forgat az önindító, égeti az olaj jelző fényt így "teszteli" az izzót. legalább is azthiszem
sziasztok elég sok vidit néztem mostanában a dt-ről és feltünt hogy elég sok motoron világitott az olajnyomás visszajelző, a fordszám mérő feletti jobb sarokban. miért van ez? ilyen sok motorban rossz a visszajelzés? vagy milyen visszajelző ez? 2t olaj tartályban kevés az olaj vagy mi?
CSsk=Csak
Köszönöm az infót! CSsk mert tegnap megjött az új JT lánc, és leveszem ezt a kaka did-et. Viszon egy ismerősömnek meg szívesen odaadnám a 80MX-ére, mert az Ő láncca rosszabb állapotú mint az én DID-em, csak ezze lehet gond lesz, mivel ha neki 420asok a lánckerekei ,oda nem lesz igazán rávaló a 428 as lánc
Ha nem tettek rá 80as hengert /ami külsőleg gyakorlatilag megegyezik az 50essel/ akkor 50 es. Ez egy ritkább féle ,szerintem DT50r nevezetű gép! Nagyjából LC2-es váz, 50MX blokkal ha jól tudom

Nézd meg a henger tövénél, menetirány szerint jobb oldalt gyárilag bele van öntve a henger űrtartalom.