Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egy kis OFF:megnéztük mit bír a kis Merci.... :D nem is olyan rossz...viccet félretéve NEM mentünk ennyivel...csak km spirál csere volt ás bakkon megnéztük hogy mér-e miután beleraktuk..
Kiszámoltam:
14-es lánckerék kell, az 53-as hátsó lánckerékhez!
Áttételt nézted már ha csak 6.ban fogy el az erő.
Jó éjt.
Tedd azt:) jó éjt mindenkinek!
Nem sok mindent találtam danamid lapra....:))
Mindegy Hétfőig felzaklatok 1-2 esztergályost...:))
Kisgém csúszka cikszám=3417719 1.KITOLÓ =3182801 2.KITOLÓ=3182959
Megoldódtak az elektromos problémák a Dt-én, amikről múlt hétvégén írtam. A fejidom mögött volt egy kábel eloxidálódva....megcsináltuk, de jobban szemügyre vettük a többi kábeleket is...valószínüleg még néhányat újra kell kötözni, de most fasza minden, még holnap lecserélem az olajat és kész a szezonra a kicsike
Megvannak a cikszámai is ha kell.
pillanat!
igen akár mikor!
NIncs már bent valamikor hétfőn irtam! de leirom ujra Kisgém csúszka 2x6035+fa 2db,kitológém 3910+fa,1db, 2. kitoló3730ft+fa 1 db összesen 4 db csuszka gyári ára 24638ft
Hívhatlak?
most számoltam meg.
Elől 17 es, hátul 53-as
Irtam üzit pedig!megnézem a kézbesítéseimet egy pill
Most mutatta Fecsu a képeket MSN-en, és valami 24 fogas lánckerék van rajta elől....Cseréld le 16-17-esre és jó lesz meglátod....
Szia húúúú bazz elfelejtettem a daru számát....elküldeni.
De Te küldtél SMS-t?
Mire mikor nem is volt meg a száma?
szia mindenkinek Apuci olvastad az sms em?
Valszeg a 17-57 sok neki....
15-57-re cseréld....akkó leforog.
Gyenge.
Majd később megszámolom. Az óra 90-et mutat. de egy másik motor mellett 5-8 km/h-val kevesebbet mutat az enyém, ezért írtam 95km/h.
De már odáig nehezen megy ki. Nem tudom, hogy mi lehet a baj.
6.ba nagyon nem bírja.
Annyira hosszú nem lehet, mert mégiscsak alig 95-öt megy 5.ben, írta itt valaki hogy 125-öt mennek a fojtatlanok gyárilag.
Mekkora az áttételed?
Pontosan számold meg!
Hello. Blokkvédő haspáncél cucc érdekelne. Tudsz képet felrakni?
Doki
Annyi idő alatt nem tehettem tönkre. Az előző dt-m vagy 20 000km ig bírta felújítás után. A membrán jó, meg is fordítottam nehogy az legyen a probléma. A karburátornál már próbáltam mindenféle beálítást.
igen akkor is visszalassul.
A fúvóka 210 es rajta.
Az előző gazdája 1500km ezelőtt dugózta meg.