Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia igaz nekem 80asom van de ahogy ittj olvasgattam 80 90kmh az utazója, 280kmert is kibírná remélem tudtam segíteni.
sziasztok érdeklődnék kicsit. Dt125öst szeretnék venni találtam is egyet 99-es évjárat. csak sajnos 280-km re van,és nem tudm megoldani a szállitást szerintetek lábon nem birná ki? mennyi az utazó sebessége?amit bir hosszabb távon is? végsebessége?mekkora fordulaton nyit a power?mekkora fogyasztása van? kb85-90 körül mennyit forog? elnézést a sok buta kérdésért. köszönöm a segitsget.
Sziasztok, valaki meg tudná írni a dt 125 r hátsó kerékcsapágy méretét? Előre is köszönöm.
Na megvan mitől van kiemelve az én motorom hátulja. Az előző tulaj beépített egy toldást a központi rugó és a váz közé. A fotón látszik eléggé maszek. De rendesen kiemeli a farát.
nekem nem kopott még el benne sztem semmi, és még nem is szedtem szét soha adötö első telóját. ,de ha tudok segítek szívesen
Tudnál majd hétvégén segíteni első teló ügyben? Összerakás, meg írtad régebben h elkopott benne neked egy két cucc, azt csinálnék épeket, meg mondanád , h miket nézzek meg... meg lehet h már az összerakással is gondjaim vannak XD pár hete szedtem szét.
Akkó azé megy az csak 80-at.....
Nekem nincs is alsó láncvezető görgőm
Az alsó láncvezető görgőbe beleér a lánc és idegesítő menet közben nagyon, valószínű kiveszem a görgőt.
én is kb ilyen súly vagyok, nekem olyan 10-15mm van ki a menetből asszem, bár én direkt keményre állítottam
Én 92kg vagyok, a rugózás nagyon jó, nem üt fel. Megnéztem a teleszkópot, gyári YAMAHA 53V írás van rajta. A két anyával rajta már skubiztam, de lefele ennek max 5mm van hely. Kicsit rozsdás is a menet, kap egy kis WD40-et, majd holnap megpiszkálom.
azzal a terheleltlen ,alap magasságát végül is nem állítod, csak ,hogy azt hogy ,milyen kemény legyen és mennyire üljön össze. Én viszont úgy értettem ,hogy az Ő gépe eleve magas
Szerintem ennyi magában nem ad annyi pluszt, hogy megérje rákölteni, plusz melózni.
Nem tudom mitől lehet a tied ilyen magas, ezen a típuson /legalább is az enyémen, és az összes 80ason amit láttam/ csak a központi teló rugójának az előfeszítését lehet állítani. A 125 ös DTR nek, más szerkezetű himbálya van, ott lehet játszani a "kutyacsont" hosszával, de ez nem kutyacsontos. Bár lehet ,hogy valamelyik elődöd valamit alakított ott lenn
Igen lehet állítani a hátsó teleszkópon, ha megnézed ott a villánál van egy gumilap azt felhajtod és ott van a rugó aminek az alján van két anya és azon tekerj lejeb, és így szerintem lehet a hátsó magasságát állítani.
Szevasztok! A hátsó villán/teleszkópon lehet állítani valahogy? Az enyémnek vagy 10centivel fentebb van a motorom fara mint a sógoroménak. A központi rugótartó kallantyú már teljesen belelóg a villába. Az új láncot fel sem tudnám tenni, mert beleér a hátsó gumiba a központi teleszkóp, ha alapra állítanám a hátsótengely spanolót.
Eladó egy nagyon jó állapotban lévő Yamaha Dt, amely mindig a legjobbat kapta meg, sose volt pályán használva, kitűnő műszaki és esztétikai állapotban, minden elektronikai kapcsoló,hőfokmérő, aksi,irányjelző müködik és használatban is van.
A blokkja nemrég volt felújítva új olaj, dugó, gyürű és mindig minőségi olajjal használva.(Repsol)
Új: - kézvédők
- gumiharang
- ülés újrahúzva
- aksi
- fékbetétek
- olaj
- gumik kb(80%)-osak
- Twin-air levegőszürő

A futőműve tökéletes állapotban,
Csere érdekelne 2T crossra 125-köbcentiig, illetve 4T endurok 400-köbcentiig.
Érdeklődni lehet, email-t is ovasok azokra is megpróbálok válaszolni, minden ajánlatot meghallgatok.
Szerintetek mennyit változtatna a dtn ha kibővíteném a felömlőket és felpolíroznám? Meg kapna egy nagyobb karbit. 80lcről van szó.
Nekem kb 220ba van a motor és kb feléért tudnám eladni.
Hát ez egy darabig nálad fog szerintem maradni... Hogy miért? Yamaha DT 125/50 ezért. 280 ér már papirosat kapsz...és mostanság elégkevés ember csinálja 125/50-t...szerintem. Amúgy meg ne azzal foglalkozz, hogy mennyit költöttél rá. Az én DT-m már lassan 250 ezrembe van és kb.: 150 ér tudnám eladni.... nyilván engem is osztanának (mint téged) ha felraknám 260-ba.
Nincsenek képek róla,mivel a szerelőm csinálta a motorgenerált!
kocsi váltás miatt lenne eladó,vagy beszámítaná valaki úgy jó lenne, de MONDOM NEM MINDEN ÁRON ELADÓ! AZ SE BAJ HA MEGMARAD MERT SZERETEM MEG MOST ÚJÍTOTTAM FEL! SZAL NEM BAJ HA MEGMARAD MEG NEM FOGOM ILYEN 150ÉRT ELADNI ......
Akkor biztos vannak képek a felújítárról:)
Hali! Ha éppen most újítottad fel és csomó pénzt ráköltöttél miért adod el?
csak a elújítás volt 100.000FT biztos nem fogom eladni ilyen 150 ér meg ilyesmi hehehehehe, meg írtam is hogy nem minden áron eladó :)