Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem a rendszámnélküli 25ösök 200tól nem érnek többet, legalábbis számomra biztos nem!
A kép régi, csak azért tettem be, hogy lássa mindenki, miről van szó.
Külsőre nem egy nagy szépség az igaz...
Szép motor, de véleményem szerint nem ér ennyit. Nekem a Hondámba teljesen új dugattyú van, még 10km-t nem futott, új szelepek, új vezérműlánc, új vez. lánc feszítő, az összes csapágy új benne, minőségi Castrol motorolajjal feltöltve. Első hátső teló szintén teljesen felújítva. A kerékcsapágyak szintén újak, új DID láncszett. Renthal kormány, Albert sportdob...
Pár alkatrész ára: dugattyú 50ezer, 4 szelep 32ezer, vezlánc 18ezer, vezlánc feszítő 25ezer, albert dob 50ezer...
És mindezt hivatalos szervizben csináltattam.
Ha én kapnék 280at a motoromért, akkor lehet még örülnöm kellene, pedig miden papírja megvan az enyémnek, hogy magyar rendszámos legyen, és tényleg nincs széthajtva.
Na persze nem akarom eladni, mert nem azért csináltattam meg.
Most lett rajta minden felújítva,minden tökéletes rajta,igaz vannak rajta karcok de motorikusan 100%-osan tökéletes
Üdv!
Nézzétek meg a hirdetésem,280.000FT ért hirdetem a motorom!
Szerintetek?
Én is így gondolom.
Nézd meg a membránt, nem -e hiányos véletlen...
De azért tegyél bele másik gyertyát is..
elég naprakész a site...
Aki szokta figyelni az indexes DT topikot, az ismerheti az oldalt, az ott levők találták ki, hogy legyen, de régóta halott sajnos. Pedig nem volna rossz, egy DT125.de szintű oldal kialakítása.
Nézzétek mit találtam: http://www.freeweb.hu/dtclub/i...

Szerintetek jó a pl.: SKF szimering első telóba? Vagy kimondottan ahhoz valót kéne vennem. Eddig rendes bele való volt benne..bírt egy évet, ugyhogy nem várok egyiktől se többet.
Dugó gyűrű csere megoldja, egyik barátom dtje volt így aztán rájöttünk a hiba okára.
kipucoltam ma a karbit és a légszűrőt, de semmi...:( 1-2 pöff aztán semmi
yamaha dt 80-hoz keresek berugó részt berugókaral együtt
yamaha dt 80-hoz keresek berugó részt berugókaral együtt
Ha egy főtengelyt A pontban felfogatunk és B pontban mérjük az ütést, vagy ha B pontban fogatjuk fel és A pontban mérünk, nem ugyanannak kell kijönnie?
sziasztok!eladó a Yamaha yzf-r 125-ös mocim!Ha valakit érdelek vagy van valmailyen kérdése nyugottan hívjon!http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf-r_125-449487

http://www.kepesmotor.hu/fek_k...
Honda cr 125 87-97" eladó alkatrészek:
membrán, sárvédő,kézvédő,első rajtszámtábla, fékbetétek,fékcsövek, üzemóra számláló, kiegészítők, gumik, kormányok, egyéb alkatrészek...
nézz be, megéri!
más motorokhoz is vannak alkatrészek, láncszettek, kiegészítők...
KROSSZ/ENDURO ALKATRÉSZEK!
YAMAHA DT ALKATRÉSZEK!
sziasztok!

van egy 80-as dt-m amire most fog majd rákerülni egy 110-es polini henger. azt szeretném megkérdzni, hogy a kb mekkora fúvókák kellenének a karbiba a gyárik helyett és hogy mekkora legyen a gyertyám hőértéke .
Karbipuccantás!
4század ütés a sonkán mérve, az a tnegelyvégen már tized...
Nem fogja szeretni, ha a lendkerék tiezedet ütve , rázkódva jár.
Hello!

Kipróbáltam a gyertyacserét, rúgásra nem, de tolásra egyből beindult (kicsavart gyertyával tologattam egy kicsit az újrapróbálás elött, hátha vmi trutyi vagy víz v szar benzin v mittudomén mi kerülhetett a hengerbe. Becsavartam az új gyertyát és oki volt). Motoroztam vele kb 50km-t, gond nélkül, többszöri megállással, újra elindítással, húzott is, forgott is rendesen, de ma megint nem lehetett elindítani. Se rúgásra se tolásra Karbit, légszűrőt még nem tudtam kitakarítani, de a benzincsövön van szűrőm. Ha a karbiban lett volna vmi akkor azt már kiköpte volna, nem? Amúgy kb 2-3 hetes friss benzin van benne. Hol keresgéljek tovább? Nekem úgy tűnik h kompresszió van benne, mert elég nehéz betolni. Ezek a gépek híresek arról tudtommal h szinte nulla kompresszióval is működőképesek. Ötlet?
Jó reggelt mindenkinek!
Jó éjt mindenkinek...
Van még egy főtengelyem ehhez, de az is ugyanilyen majdnem, csak az inkább 6 százados :S
Na mindegy, holnap cégnél megpróbálom kiegyengetni, hogy 3 század alatt legyen. ha nem jön össze, még mindig ott van a régi.
De ha 3 század alatt lenne, tényleg nyugodtabb lennék. Főleg azért mert teljesen új az összes csapágy, és nem a legolcsóbbakat tettem bele, hanem normálisakat (Fag meg Koyo) Kár lenne ha szétrázná...
Mára elköszönök, mert reggel 4:30kor kelek. Köszönöm mindenkinek a segítséget.