Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kedves fórumozók!Yamaha dt 125 MX felújításához keresek jobb oldali műanyag idomot,mint a képen.Kérem aki tud ilyent segítsen.Köszönöm
antpeter@freemail.hu
Nincs, de minek is lenne?
Figyu, az adott főtengelyszimmering oldalán van 28 as szám? Mert a számnak meg kell egyeznie a futógyűrű külső átmérőjével /mm-ben, ami nálad 28/
És vajon a kuplung kosár alatt van gumi szimering?
Szimeringet ki kell venni és ugyan ilyen kell csak a belső átmérő a távtartó külsője.Köszönöm.most már biztos.Kicsit elhúzodik mert lassan hat hónapja készítem.Adatok minimálisak plusz egy emelt kompressziós alkoholos motornak készül épített gyújtásal.Remélem jó lesz.
Szia DTR hez nincs véletlen főfékhenger felújító készleted?
Sajnos arról nincs képem de alsó képeken kicsit látni
Ha a szimeringed belső átmérője pont akkora, amekkora a főtengelyed átmérője, tehát nincs közte "hézag", akkor szerintem a szimering nem odavaló, mert én úgy tudom, hogy annak a perselynek a szimeringbe bele kell csúsznia. Ha nem csúszik bele, hanem az oldalát nyomja, mint ahogy most van neked, az értelmetlen, mert akkor elkopik a szimeringed, méghozzá elég hamar.
szimeringet is iderakhattad volna. A távtartó bemegy a csapágyig, és a távtartó külsejére meg rá a szimering. Akkorának kell lennie a szimeringnek, hogy a távtartót át lehessen rajta nyomni. Az fix.
és ezek a távtartó és a fogaskerék.
A gond az,hogy ha felteszem a távtartót nem megy rendesen a fogaskerék. és darálja a kosár élét.Ha nem teszem fel a szimeringet darálja.Lehet,hogy a szimeriong belső átmérője nem jó tényleg?
előre utalásnál csak 400.-Ft-al lehet olcsóbb, ez az utánvét költsége.
Mégegyszer leírom, semmit nem küldünk levélként, csak csomagként biztosítással.
És ha előre utalom a vételárat plusz a postát, akkor sem tudod levélként?
itt vannak a képek
posta 10000.-Ft-ig 1300.-Ft 10000.-Ft felett 1600.-Ft
Levélként nem küldünk árut!4
Köszönöm, a most következő hét vége fele keresni foglak ez ügybe. A posta menyi lenne rá?
bocsi itt vagyok csak közben el kellett ugranom.bocsi.hoztam képeket.próbálom feltőlteni.
125 levegős, frissen felújított
125-ös vagy 80-as?
dt-80-as blok is érdekel ha tud valaki,csak levegös tartalékba kellene
Köszi szépen! Akkor megvan honnan fogom beszerezni. Korrekt az oldalad!
Szia! DTMX 125höz tudsz tömítéskészletet?
a Yamaha-sat válaszd, nem tudom mi a különbség, mind a kettő két élű és vitonos. de megnéztem a Komplett athena szimeringszettet is DT50/80-hoz abban is kétélű vitonos van.
Jah, a 125ös levegősnek pont a másik oldalon van a hátsó dob. Ebből kiindulva a rezonátor se biztos, hogy passzol rá.
Kipufogót és karbit is szerezz hozzá!