Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Értem...akkor viszont tökmindegy. Mol-osról vélemény? sürüség téren? Amúgy sokan szidják a hykomolt...meg h mol os meg ilyenek...de rendes motorosboltban is kykomolt ajánlottak 3500 ér..ugyhogy unkább maradtam a mol osnál 1500 ér.
Nem, mert benyomódni be tud viszonylag gyorsan, a visszaugrást lassítja az olaj.
Összeszedettebb motorban nullás főci van.
simsonban a megnegedett ütés 2 század.
Én is hykomolt szoktam venni a blokkba XD
Rugó marad...de ha már lassabb, már akkor keményebbnek érzem egy kicsit nem?
Először is hol mérve, és mit mérve?
VAstag olajtól nem kemény lesz, hanem lassú, ha a rugó marad uygan az.
Utoljára ilyet simsonba vettem még 3 éve... Egyedül hykomolt szoktam csak venni mert attól nem csuszik a kuplungom....
Nekem ezek a MOL olajak nem igazán jöttek be, de lehet, hogy csak nekem nem...
Üdv Kollégák!
Ki milyen teleszkóp olajat ajánl? Sűrűt akarok, hogy keményebb legyen. Esetleg erről a véleményetek? (közel van, olcsó)
Kérdésem az lenne, indikátorórával nézve mekkora eltérést mérhetek a főtengelyen? Mi az az érték, ami még belefér?
Elnézést, ha túl konyhanyelven fogalmaztam. :)
Mivel csattantál így össze? Te jól vagy?
Yamaha DT 125 R -- tipusú motoromhoz keresek jó állapotú alkatrészeket (Első villát, fék tárcsát )
yamaha dt 80-hoz keresek berugó részt berugókaral együtt
Persze hogy nem jó! Mert kell neki vagy 30-al nagyobb főfuvi.
Utálatos torokhang! Brrrrr.
Sziasztok!

Valaki nem tudja hogy ilyen teleszkópvédőt, mint ami a képen van honnan lehetne venni?

Mert nekem a gyári gumiharang eléggé mállik már és ilyet szeretnék helyette.
óóóó hogy fuck

na mindegy
sorry

90fok
sziasztok!

van egy 80-as dt-m amire most fog majd rákerülni egy 110-es polini henger. azt szeretném megkérdzni, hogy a kb mekkora fúvókák kellenének a karbiba a gyárik helyett és hogy mekkora legyen a gyertyém hőértéke .
Jó meredek 45 fok
ja amúgy 2700ft
doboza már nincs meg.
Még egy kérdés:
hogy lehet ellenőrizni,hogy az olaj pumpa megfelelően müködik?
ma már nem leszek de reggel nézem.
Eladó egy simota sport légszűrő.Sosem volt még használva.-Enyémre vettem két hónapja,de akkor még kosárban volt a motor.Most összeraktam annyira ,hogy feltegyem de kiderült,hogy nekem nem jó.A doboza már nincs meg.Frissen beolajozva.

45fokos szögben a cső és 35mm belső csőátmérő

Bp 17 ker
emailban érdeklődjetek
lojkog@freemail.hu
vagy
06203638034
Nem lenne értelme ott szimeringnek.
sajnos nincs