Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nagy tudomány ez a kidörrentő téma, igazából értelmeset nem is tudok hozzászólni.
3050 Ft
Nekem mikor a DT re egy nyitott dob került, nem ment úgy mint a gyárival. Érdekes dolog. Sokan mondják a kipufogó fojtást, de én eddig csak hátrányát láttam. Mivel többet eszik. A mostani fojtatlan rezóval sem megy jobban.
Érdekes, de ez nem "normális" abban biztos vagyok, mert egy pl. kupufogó folytástól nem így kéne megakadni a fordulatnak. Nyilván a tied itt nincs beázva mert látom szép idő volt, de az enyém hasonlókat produkált amikor a beázós korszaka volt. Ha mákod van akkor Apuci tanácsa beválik, végül is Ő a típustárs. De benzinszűrőt mindenképp használjatok! Sok sikert!
jól mutatnak, mennyibe volt egy pár?
Nem tudom...nagyvason nem írták, én meg nem vettem a le a búrát
Sokall.....kehelycsőtakarítás!
Nem biztos hogy megoldja de először ezt nézd meg, és ne állíts rajta semmit!
kéne nekem egy ilyen koptató biszbasz ami a lánc és a hátsó villa vagy mi között van, a hátsó villára ráfogatva 2 csavarral a bal lábtartó mögé...
eltört...
nem tudjátok hogy tudok magamnak shufnizni vmit 1-2 napra?
meg ha van valakinek eladó, szóljon!
milyen égő van benne?
Ugyan ezt csinálja az én motorom is.Ha a gyújtás csinálja akkor mi lehet a rossz?:trafó,gyújtótekercs,elektronika?
Igazán nincs mit, ennyit valóban megért.
köszönöm szépen! eddig úgynéz ki hogy nekem is ilyen lesz a gépen :D
6100 Forint volt a két pár.
nagyvas.hu-ról rendeltem
yamaha dt 1983-évj. a kuplung rudak közé golyo kell?a levegösnél is?
ezek az index-ek mennyibe kerültek ha szabad érdeklődni?
Köszi
Jah, kompakt kis heggesztő...:D van vagy 30 kg
Nekünk is Hetra trafónk van, csak zöldben Az index meg krva jól néz ki szerintem!
Ez kimaradt
Szia!
Köszi a képeket,ez minek a blokkja,milyen évjárat lehet kb,mert nem tudom így beazonosítani?
Megjöttek a Nagyvastól a cuccaim...:)
És fel is kerültek az indexek
Szerintem jól néz ki
a képek
szia.golyonak kell lenni benne?
szia,küldhetsz képet,postán tudom csak.
helló, küldjek róla képet? mert említettem h. azért látszik ralyta h. használt! Ha kell postai úton veszed?
A korábbival NEM azt mondtam, hogy a motorod tökéletes, csak azt, hogy utsó fokozatban, normális áttétellel nem kell 10 fölé forgást elvárni.