Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De ha jobban belegondolok lehet mégis inkább a vértestolnai volt
Itt a link:
http://www.hengerfej.com/mbont...
a kettes számú
Nem kell keresgélned. Google barátodat meglátogatod és beírod hogy tarjáni motorbontó és már hívod is a számot.
Nagyon szívesen!
Ez egy 50-es vagy 80as mx blokk? ott a szimering arra a távtartó külsejére megy rá, a távtartó meg a csapágynak fekszik, a csapágy belseje meg a főtengely sonkájának.
kösszi tettem bele golyot minden jól müködik,hiába a dt az dt
jól néz ki
Szép színes a felső szem is, nem véletlenül esett szét az a csapágy.
Feltehetően olajmentesen járatták.
Még ment?
kicsit hiányos sok sikert a további szereléshez
Havernak szétszedtem a 80mx blokkját. Ez fogadott
azér mondom, bebaszna ha 10e lenne egy ilyen fos műanyagdarab...:S:D
majd keresgélek, köszi!:)
már shufniztam rá egy ideigleneset szemeteslapátbólXD
Golyó KELL bele
Nem értem tisztán, hogy mi fog mit?
Szia, amiről írsz tudtommal futógyűrűnek hívják, részben távtartó, részben a szimmering tömítőfelületeinek a megfelelő futófelületet biztosítja. ha ilyet csináltatsz, akkor jóminőségű anyagbból csinálja az esztergályos!
Dehogy kerül az 10 kilóba. 3000-ért vettem nemrég. Asszem a tarjáni bontó volt az ahonnan szereztem.
nézd meg a képen melyik az,pontosan és ird meg
szia,nekem van láncszem+ ami a kuplungnál van távtartó is
És azt tudja valaki,hogy lehet-e szerezni dt50-hez egy darab lánc szemet?
06702248322 keresd őt.Kálmának hívják.Bp 22 kerület azt hiszem.Szerintem neki tuti van és olcsón ad mindent. ;)
szerinted
most ez komoly?:S:@
csak gyáriban kapsz hozzá, olyan 10-11000.-Ft
a fene.A robbantott rajzot nem akarja betenni.

itt megnézhető

http://kepfeltoltes.hu/110206/b7d847961351662dcd0383aa3
7e39b41_www.kepfeltoltes.hu_.png
Sziasztok!Kérnék egy kis segítséget.Van egy 92-es tdr 50 mocim ami jelenleg kosárból építek újra.Megakadtam egy kicsit.A kuplung mivel erősen hiányos és szétbarmolt volt,ezért egy dt80 5 lamellás kuplungot tettem fel ami tökéletesen illeszkedik rá.A gondom az,hogy a kuplung felőli oldalon a főtengelyre megy egy fogaskerék ami a kuplung kosárral és két műanyag fogaskerékkel csatlakozik.A robbantott rajzon bejelöltem pirossal egy távtartót ami a fogaskerék alá megy.A gondom,hogy ez egy gyári távtartó de ha berakom a fogaskereket nem lehet felcsavarozni annyira előre csúszik.Ha kiveszem akkor ahogy lehúzom az anyát rajta megszorul az egész és nyírja alatta a szimeringet és azt a fém lapot ami lefogja.Csináltattam egy ugyan olyan távtartót egy gyáriból 9mm hosszúságban ami jó.De ha lehúzom az anyát akkor is olyan erővel szorítja az egészet,hogy megfogja a főtengelyt is és nem forog.Ötlet?

A távtartót 7mm-re csináltatom majd mert úgy jobb de a lehúzás így is gondot jelent.
Mivel a block egyezik a dt50-el ,meg tudjátok mondani ez a távtartó mekkora nálatok?Illetve,hogy van úgy rácsavarva,hogy nem szorul meg?


Előre is köszönöm a segítséget