Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

DT-80 TELESZKOP
AZÉRT KÖSSZI
Sziasztok ha valakinek lenne ilyen bal oldali blok dekli.amibe benne van a kuplungbetóló és berugókar dt-80-hoz vagy rd-hez levegöshöz vagy komplett blok,jelleze már.köszönöm
nem:(
Annak nem olyan a deklije...
de nekem vízhűtéses van:D
azt tudom én(=
ez kellene
Blokkfelet nem csereberélünk össze ugye?
A kettő csak együtt megy, mivel vonalba van fúrva....
Erre figyelj oda, ha ilyet adsz el!
amire megy a gyújtás vagy amit ráteszel a gyújtásra
hogy
nelegyen poros
vizes
stb
A Tm-28 a gyárija. Valszeg már gányolták....
Lehet kompresszióhiány is, nem csak kalibrálás....
Sok minden lehet.....
Így nehéz segíteni.
Légszűrő, kompresszió, pover beállítás.....soroljam?
simán a gyujtásé kellene abba van a kuplung betolo is,
Vagy sokat vagy keveset kap. Illetve lehet hogy retkes a kehelycső. Ezekben Apuci meg GI tud segíteni többet.
csak simán a baloldali gyújtásé kell vagy a blokkfél?
Sziasztok!
Tegnap cseréltem le a DT 125R-em től a régebbi típusú mikuni karbit, egy mikuni TM 28 asra. annak reményében, hogy remélhetőleg jobban fog menni. De sajnos nem.Üresben 10 000 felé nem akar pörögni, menet közben 8000 ig kimegy 1-2 be, de 3-4 ben már nyögvenyelősen. Mi lehet a probléma? Írjatok valami ötletet mi lehetne még.
a baloldali dekli a legfontosabb
nekem sürgösen kellene postai uton megoldható?árat tudsz adni?
csá
nekem vannak ezzek
berugó kar is kellene,meg kuplung kompletten
szia, engem érdelne,80-hoz kellene baloldali dekli amibe a kuplung benyomo benne van olyan van?
Hello van DT125 blokkod?
Hello

nem tudnátok nekem segíteni ami a képen található 2 motor a pirosban ki bukott a blokk és abba szerttnék DT125 blokkot az meg oldható és ha valaki tud az írjon már vissza(=
Eladó dt125/dt80 alkatrészeim vannak ka valait érdekel hívjon!
Szerintem pont Mumi mondta hogy a dt városi enduro de szerintem se arra való hogy az ember csak terepen hajtsa ugy mint egy ktm-et vagy egy bármilyen verseny endurot.
szerintem is inkább esés volt mert a kézvédők is kivannak fehéredve, meg a sárvédő is amit nem feltétlen azért cseréltek mert eltört hanem mert mint pl én csak mert nem tetszik a gyári. Látszik a kipun a nem gyári heggesztés nyoma ergo ki van pucolva a kipuja, az hogy fehér az lehet hogy megint csak a szem miatt mert a gazdájának úgy tetszett, Én biztos elmennék és megnézném azt a motort, ha nem csörög zörög tenném is futóra. Papiros, hátsó gumi cserés lesz, bár nem sokáig van rajta műszaki... de 330nemsok érte, szerintem 300-ba el is lehetne hozni.