Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valaki nem tud segíteni abban hol tudnék wülfsport kabátot venni itthon?
Igen, csöveket lehúztam és melegebb helyre toltam a gépet köszi
Inditásal vigyázzál mert eltudod törni a lapátokat. Amugy huzd le a csövet mindenhol aztán forró vizet kezdjél el beleönteni és rakj bele normális fagyállót.
Ezért építettem egy Yz vázba egy DT80 blokkot
Ezzel mehetsz mindenhol és nem üzemórás!
Baromság, hogy nem lehet endurózni velük. Én még a 80-assal is elég szépen ottvagyok a DRZ meg az 550-es Husaberg mellett. Pedig nem egy erőgép, meg a futóműve sem az igazi ilyesmire. Ja és mostanában már szinte csak endurózni használom
Jó, lehet kötekedni, aki akarja, az megérti miről beszélek.
Az yzt sem használjuk erdőben.
Nem azt mondtam, hogy nem lehet vele letérni az aszfaltról, csak volt már olyan, aki yz-nek gondolta..
Egyet értek.
Valaki itt kitalálta, hogy a dötö az utcára való, meg nem való terepezni ez egy baromság. Nyugodtan lehet vele küldeni az erdőben a sárban, meg mindenhol, semmi baja nem lesz csak karban kell tartani mint mindent amit használsz.
boltba,fagyizni járni. meg néha terepen volna használva az is földút mert erre nincsmás csak az alföld. biztos burultak vele mert látszik az idomon.
Felfogtam persze Csak ahogy az előző kommentre válaszoltam.., közben írt egy kollega
A karcot csiszolták le róla, azért fehér. Mint az oldalán is. Egy fokkal jobb azért, mintha úgy hagyják.
Ezért írták, hogy vidd be meleg helyre először.
Jó motorok, nem szokott velük gond lenni ha arra használják amire valók. Magyarul nem endurozni meg cross pályára járni. Amit linkeltél azzal elég szépet eshettek, ha cserélni kellett sárvédőt, meg a fejidom kivan fehéredve, és még a kipuffot is festeni kellett. Ettől függetlenül lehet, hogy hibátlan, csak számomra kicsit furcsa egy 8 éves motornál.
Rendben, persze nem is próbáltam elindítani, nehogy nagyobb kár keletkezzen köszi a válaszokat
ez komoly sajnos... De ha beleöntöm..szóval nembirom:) Mert ahogy kilazitom acsavart ott jobb oldalon alul..nem folyik kia víz:(
Vidd be meleg helyre, majd miután kiolvadt méressed meg hány fokos a fagyálló benne.
Egy kis mintát elviszel a benzinkútra, ott kell lennie fagyállómérőnek.
Ha nem megfelelő, akkor cseréld le fagyállóra.
ne indítsd el, mert nem tud körbeforogni a víz.
Ez komoly kérdés volt?rakjál bele töményebben fagyállót.Lehet,hogy ami fagyállót beletettél régi volt már és magasabb volt a fagyáspontja...
Sziasztok Reggel megnéztem a mocit...a víz kásás volt benne..(pedig volt benne fagyálló) Mitévő legyek mert..megfagyott vagy legalábbis nem járhatóak át a csövek amikben víz folyna?!
R-es lc2-es? Mire kellene?
szia, nincsen már sajnos:S
DT 125 hali! motoról valaki tud infót? jó gépek ezek?
Véletlenül nincs fém elsőlábtartód? Ha van mennyiért? :)
Hello, akit érdekel van még dt 125 LC 1 ill 2-höz bontott alkatrészem, DT 125R-hez pedig motorikus elektronikus alkatrészem.
Olcsón adom őket, ha valakinek kell valami szóljon!
megbeszéljük!