Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

minden rendben van, tisztáztuk
Rendben.Kicsit félre értettük egymást, úgy gondolom.
akkor viszont tisztelettel megkérlek, hogy ne írjál valótlan dolgokat
Köszönettel: robogotuning.hu
Lehetséges, de nem is nagyon találtam nekem tetszőt.
univerzális indexek ennél már szinte csak olcsóbban vannak fent az oldalon, KIVÉVE a ledes indexeket.
Nem gyárit szeretnék, pont, hogy azt szeretném lecserélni...
Ez az a hűű de drága?
Ott már néztem...nem találtam nekem tetszőt....nagyvas.hu-n igen, de az nem E jelzésű, bár attól még lehet megveszem szerinted?
Volt szerencsém XD
DT125R index 3260.-Ft,
és nem is a gyenge 8 paci...a vad fehér fajtábol van benne 8
8 paci? Felnicsíkkal?
Nincs a közelben egy motorosbolt? :O
És ez engem hol érint?
Hali!
Eladó egy Aprilia sr 50 Factory robogó!
8LE,új,gumi,első-hátsó tárcsafék,2006-os évjárat!

Ha többet akarsz tudni akkor hivj Tel:06702642071
Üdv!
Tudtok ajánlani olyan oldalt ahonnan tudnék indexet rendelni a Dt-hez? Nagyvas.hu-t már néztem...Valami mást tudnátok?
robogotuning.hu irreálisan drágák az indexek....
De nem is mindben van siklócsapágy.
Az esztergagépben nem azért van siklócsapágy mert időtállóbbak hanem azért mert a sima golyóscsapágyban a golyók gördüléskor torzítják a csapágyházat ergó sosem tudnának sima falú hengert esztergálni míg a siklócsapágy simább futást eredményez Ezért van olyan helyeken siklócsapágy ahol a vibráció gondot okozhat
A reparaturanleitung szeritn nem
az elsők se? Értem. Star blokk volt a póniromettemben, de abban görgő volt
Az 50es már görgős, a korai turbós blokkok voltak bronzosak.
Szia mindenkinek!Apuci elmentettem a számod hétfőn felhívlak csúszka ügyben!Az a helyzet ritkán ülök a gép elé ezért bocsánat.Még nem láttam olyan csúszkát aminek van fém alapja !lehet ,hogy csak valami hézagolóval gyógyult össze a műanyag!Megtudtam ,hogy a 650esed egy nagyon keresett fajta még ma is! Állítólag veri az újakat saját kategóriájában!
Félreértettem, azthittem szilentet akartok, mert mintha valaki szilentről beszélt volna, de lehet csak késő volt.
akkor sorry.
Amit persze szimeringbótba is lehet kapni :)