Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

SZERINTEM, nem kap elegendő kenést, pont emiatt nem nagyon használnak a felső szemnél se perselyt 2T-nél.
Illetve biztos van más ok is, rengeteg 4T-ben is alul tűgörgőskosár van, pedig ott nem hiszem hogy gond lenne a kenéssel.
Üdv!

Valakinek nincs esetleg elfekvőben főfékhenger fedele? Illetve fékkarja.
bizonyára, miért?
vidd el a mintát, és mondd meg a skf boltba ,hogy mire kell. Ilyen csapágyat-szimmeringet én semmiképp nem vennék motorosboltban, csak is csapágybolt! legalább is sztem
Az alsó szemet?
menetfelszerelésben kb 100 kg vagyok, és a 4 cm keményítéssel jó lett. Ha újra csinálnám akkor 5cm et raknék bele, de kérdés Te hány kg vagy?
értem amit "mondasz" de ez szerintem nem minősül szilentnek, csak egy kemény tárgy ami az elsőteló rugóját jobban előfeszíti a gyári értéknél
nekem amikor a tábori tuningnál készült, akkor szépen megperselyezték a hajtókaromat
Akkor irigyellek a felszerelésed miatt!
sajnos nem, mert csak ProGrip-et forgalmazunk
Robogotuning nem tudnál szerezni smith warp starhoz lencsét és letépőfóliát?
De nyugodtan beleteheted!
Nem!
Teleszkópba teleszkóp szimering való (karmantyú), mert a sima szimering forgó mozgáshoz való, ami a telónál nincs.
Nekem is...és már kb.: 5ezer km óta. Írtam neked kérdést....nem tudom, hogy nem láttad e vagy valami, de megkérdezném most is. A sima SKF-es szimering jó az első telómba?
Első teleszkópemeléshez írtam! Nekem is sima vascső van benne...
Elég jópofa kis kép
Ha nincs benne E jelzés akkor a műszaki vizsgán bukta lehet ha megnézik. Egyébként a működést nem befolyásolja
Akciós Cross szemüvegek három féle színben: Kék,Piros,Narancs 6990.-Ft
http://robogotuning.hu/spd/PG3...
Hello
Yamaha DT 80-as LC2-es motoromba ki bukott a blokk és nem tudna valaki 1 DT 125 blokkot jó áron
Hello nekem van teleszkópom DT 80-as hoz
Üdv
Nagyvas.hu-ról szeretnék univerzális indexet rendelni a Dt-re, leírásban csak annyi van, hogy minden típusra megfelelő és nincs E jelzéssel ellátva? Ez probléma? Vagy mit jelent? Raktam volna be képet de nem engedi lemnteni.
Segítségetek köszönöm.
Valaki tudna nekem linkelni Dt 80 teleszkóp robbantott ábrát?Csak 125-öshöz találtam.
Bazmeg, te hüyle vagy:)
Az enyémben fából volt csinálva (kb 4cm), ki is lőttem belőle. Az előző gazdi csinált pár érdekességet a gépen. Metamid-ból lesz beleesztergálva, igaz kicsit érzékeny az olajra. Hosszát még nem tudom, tapasztalat?
50km múlva meg berág a tengely aztán az is kuka :)