Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy lólé lájonel mondaná, neked bejött az élet! :)
Újat csinálunk vagy a meglévő szemetet kell összeszórni?
Rendben, hétvégente összerakjuk. Abban maximálisan benne vagyok.
Az meg h tele vagyok lóvéval... chh...csempéssz te is embereket meg drogot, és neked is lesz
Igen. :) Várom, mint hívők a megváltót. :)
sziasztok szia Apuci Van csuszka a 650 esedhez de csak rendelésre! Ez a tipus ami henger tornyos?és kb2 t emel maga melöl? ahhoz van 6mm és 10 mm is.a csúszka fészek nem kopott még? ha elfogadod én segitek ingyen csuszkát szerezni 5 munkanap kell.
Jó,hogy megláttalakk itt.Neked az NX gátlód van nálam?
Ú, de mennyire nincs kedvem hozzá :) Max úgy tudom elképzelni, hogy áthozod, aztán szépen lassan hétvégente pár órában összerakosgatjuk ketten.
Cserélnünk kéne munkát basszus, tele vagy mint kutya bolhával. Új autó, új motor.. :) Mondd, hogy építkezel is.. :)
Egyelőre sehogy...amint elviszik a hondát már indul is a projekt.
Amiken gondolkozom most:
CRF450R 2003tól
RMZ450 2005től
EXC 450 / 520 2002től
Esetleg CR250 / EXC250/ SX250
Úgy max 500-550ig nézegetek... (na jó ma néztem 650ért is)
Meglátom mi lesz... 500fölé nem sokkal akarok menni, mert hitelt nem fogok felvenni
Amúgy vszinű h márciusban lesz belőle valami...
Nincs kedved simson schwalbe-t összerakni meg egy babettát?
Motorvételi project hogy áll?
Egyébként a mopedrallyn sok induló van. Ha defektet kapsz, nem kell egyedül szerelned, mert lesz aki segít. Veszel egy plusz első és hátsó belsőt, meg minden szükséges szerszámot magadhoz veszel, akkor nem lehet gond. A motornak meg attól a pár száz kmtől nem lesz baja. Mert h egyébként is belerakod.
Ez a "rally" csak jelképes verseny. Mindenki szépen megy lefelé, nem nyúzza neki senki. A terep is úgy van megválasztva, h emcettek és cimconyok is végigtudjanak menni rajta... szóval nem kell annyira félni egy kis kihívástól.
Levi, neked meg tényleg oltári nagy a pofád. Én már tuti szájba vertelek volna...(ennyivel le is zártam a vitát részemről)
Szívócsonkra.
A motor elejét le kell venni, úgy fele helyre befér és pár perc összerakni. Mondjuk én is mentem már Simsonnal GYMS-ből Balatonon keresztül BácsKiskunkba.
Erre én is gondoltam már ! Nekem az a szerencsém, hogy befér a motor a kocsimba . Ha kiszedem a hátsó üléssort még talán 2 motor is befér. Ha esetleg gebasz lenne a motorral,
akkor a kocsival vki. Értem jönne...
Békésből jönnek cimconyosok pestre a rajthoz, lemennek szegedre, onnan meg haza.
pl egy defekt, és szívhatok valahol egy földúton egy belsőragasztással--Nekm ezért van fel gyorskötegelőzve egy defekt spray a központi telomra. Amúgy én elmennék rá...de hát messze lenne nekem már az induláskezdő pontja is...vagyis annyira nem de úgy lenne jó hogy ott is aludni egy-két napot.
Sziasztok!
Srácok kellene egy kis segítség.
DT 125R em van
szeretnék rá egy mikuni TM 28 as karbit. Valaki meg tudja mondani hogy a dt-JE hová kapja az olajat. A karbiba vagy a szívócsonkba?
Esetleg tud valaki küldeni képet a szívócsonk-ról akinek mikuni TM 28 asa van.
Jó rá? Esetleg csak rámegy a másik helyére.
Tavaly tökre tetszett a dolog, gondoltam is ,h megyek erre a rally ra, de úgy döntöttem ,h nem. Mert kicsit megijesztett a gondolat ,h pl egy defekt, és szívhatok valahol egy földúton egy belsőragasztással, vagy cserével vagy valami. Persze ez máskor is benne van a pakliban, pl. amikor haverokkal lementünk siófokra. Meg egyszer kétszer /nem a dété!/ állt meg nekem motor itt-ott és elég rossz emlékeim vannak, bár sztem elég beszarós vagyok ilyen téren
Erre nem írok....
Ha megyek, viszek fényképezőt, és lekattintom a rémületet, mikor kiül az arcodon.
De azt ide felteszem minden nap....
(csak mer írok)

amikor vetted nem a kérdezték hogy menyire legyen kemény a betét?
Na lépek Én is bedobom Eszti motorjába a betéteket...
Off.
Teljesen igazad van, de olyan indulattal írtam, hogy csodálkozom, hogy ennyire is értelmes lett..
Uraim, a "tőled" nem helyettesítő szava a "nálad"-nak

"okosabb tőled"
ez azt jelenti, hogy miattad, általad okosabb, és nem azt, hogy nálad okosabb.