Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

elvileg 35-ösnek kell lennie,mivel 36-os a telószár.Bár még nem figyeltem egyetlen simmering cserénél sem,hogy a simmering felfekvő részének a mérete megegyezik-e a szárral,de amilyen passzosan szoktak ezek rámenni szerintem a 35-ös lesz jó.
Köszi a segítséget
Most nézelődöm a Nagyvas.hu-n, és ott is 36-ost hoz...
Érdekes, pedig manuálból néztem a 35-öt...
Télleg ez érdekes téma. Rendeltem én is és 35x48x11-eset kaptam, a telószár pedig 36-os.
35X48X11,2
Dt 80 telószimering mérete 36x48x11?
köszii
ez az Apáé meg még ezen kívül 2..csak nálunk nem férnek el és Mamánál vannak egy betonos placcon
NGK B9ES.
Édesapád buszos?
Tőlfedéshez nem kell szinesre melegíteni.
meg akkor a csapágy kuka is egyből
hm...jó kis hó de minek? DT80LC2-be milyen gyerta kell?
Megjött a fogaskerekem...benne a csapággyal. Kíváncsi leszek rá...mert semmi elszíneződés vagy valami, hogy melegítették volna...nah de mindegy remélem jó lesz...
Közértbejárós simsonra CZ láncot kell tenni.
1800 forint:)
Nem, de a JT is van ugyan olyan jó, csak olcsóbb, 420, 428. szerintem.
felette csakis D.I.D.
HELLO MINDENKI!2004-ES YAMAHA DT 50R-HEZ VENNEK BONTOTT ELS0-HATSO FELNI GUMI NELKUL!MSN: micsizbmx@hotmail.com
skype; micsizroland

udv!
Ebben a kategóriában kaptál már negatív visszajelzéseket a DID ről. pl. a 428H -ra gondolok . Max a közértbejárós sámsonra raknám...
ebbe a kategóriába én is inkább a JT-t ajánlom
Ja ,gyenge phos. Legközelebb JT lesz!
DID "erősített" láncot én nem ajánlom...nekem nagyon sokat nyúlott. De ha jól tudom Muminak is az van rajta...
Hátsó kerékkel mi is szenvedtünk jó sokat még tavaly...majd mostanság megint csere lesz elől hátul is.
http://www.sportmotor.hu/motor...

ezt ugye olvastátok? kemény....
bezony azzal lehet cummantani, egyébként, ha szétszedted , nekem a hátsó távtartó csövön volt egy lemez karika a pozícionálásért, azt kisebbre kell köszörülni és akkor legközelebb nem lesz gond. Egyébként jóféle szerszámmal nem olyan nehéz ügy, Beta dornikkal.
Hozzáértő jelenlétében szedd szét... japók megkutyulták mocskosul
Ha van egy rugó összehúzatód, akkor azzal könnyen szét lehet kapni...
Szaisztok!
Szedett már szét valaki DT-n hátsó lengővillát?Nekem sajnos kotyog,szerintem a bal oldalát perselyeztetni kell.
Nem tudjátok,hogy csapágy van benne?Lehet hozzá kapni,vagy esztergáltatni kell hozzá perselyt?
Én joecity-ben kezdtem, de az ótómatika budán van. Uh szakirányválasztáskor átmentem oda. És a Terminus Hotel koleszban laktam, legendás hely
Viszont nem éreztem, h villamos mérnök akarok lenni, ezért átiratkoztam Győrbe Logisztikára..ez viszont tényleg tetszik...