Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De igazatok van paraszt vagyok meg pofátlan a kórt meg pláne nem tisztelem de én okos vagyok ( IQ-m =x+1 és x=1) itt hagylak titeket fájó szívvel jobb lesz nektek nélkülem
alapból ma vége lenne de nem voltam mert beteg vagyok ezért vagyok ennyire ráérős
Ne bassz már feeeeel. Hogy lehetsz te ilyen pofátlan egy tőled idősebb emberrel mint te? Én elbújnék a helyedben bazdmeg Ha velem így beszélne valaki mint te most Apucival..biztos beverném a száját
én is minden nap használom a motort ha jó az idő
hogy mért hoztam elő a képeket? mert azt mondta majdnem egy növény szintén állok
és élőbe is ekkora nagy a pofám és nem kezdek el futni ha valaki meg akar ütni és mert nem ütök meg senkit mert aki ütni akar az gyáva... ezt meglehet tanulni pláne Pest környékén
Nem kívánok beszállni a vitába, de eléggé szúrja a szemem, ahogy az idősebbekkel beszélgetsz. De még ezt is félretéve, neked délben már vége a sulinak?!
akkor már lehet behúzná fülét farkát!
Nem neked raktam fel eme képeket elhiheted...
Kíváncsi lennék, hogy akkor is akkora lenne a szád, ha előttem állnál?
Az ember gyerekével kapcsolatban megjegyzéseket tenni már tényleg a legallja mindennek.
Te mennyire primitív vagy.....
Mit mondjak a motorodra?
Hogy csapszeghangja van, vagy hogy elhúz a kormány?
Esztétika hiányos, ami látszik, más nem állapítható meg képekről.

Eszti motorja is szép volt a Galériás képeken.
Elmentem érte, viszont nem csak tűgörgő baja volt, amit orvosolni kellett, hanem egy csomó minden más, ami csak tesztkör után derült ki.
Hogy milyen belülről egy motor?
Ugyanolyan, mint kívülről.
Ez a gazdáját jellemzi.
és ez nem az Én véleményem, hanem tapasztalat.
De Te is ezt biztosan jobban tudod...
Nekem nem mindegy, mert nekem a motor közlekedési eszköz is nem csak egy hobbi.
és csak hogy jobb legyen nem csak nekem alacsony az IQ-m

Te a lányodról teszel fel félmeztelen képeket meg hogy hogyan issza a sört hány éves is az a lány 6-7-8? na akkor kinek hol is az agya? Beszólogattam, utána mondtam is hogy tisztellek mert nyugodt maradtál, de ezek után, lebuzizol meg parasztozol meg hülyének nevezel, amikor konkrétan hozzád se szóltam
Én se nagyon szeretem amikor egy papirnélküli motort...amit csak terepen használnak állandaon full tiszta meg kiv an cicomázva meg szilikonozzák....de tök leszarom... Enyémmel meg akkor foglalkozom amikor van valami baja. Ha már nagyon ganés akkor lemosom...de feleslegesen nem fogom tisztitgatni meg matricázgatni...meg félteni h jaj eldölök vele azt karcos lesz. Majd azé a dététalálkozóra kicicomázom...meg addigra már ugyis utcai gép lesz Meg kapja a "pálya gumikat"!
és mégis kimondta hogy rólad beszélek te vén róka?

okés öreg nagy szakember de nem tudsz mondani semmit csak amit én is mondtam...

és ha nem használom akkor mi az apádfaszáért csináljam meg, engedjem le az olajat vegyem ki a szimeringet? minek basszam össze a kezemet ha nincs szükségem a motorra amíg ilyen hideg van?
Figyelj má ide parasztgyerek!
Mit írtam?
Vazze bemásolom, mert neked az IQ-d akkora, hogy ha 1-el kevesebb volna, téged növénynek neveznének!

""Én attól jobban szeretem a motorom, hogy ilyen találkozón szénné gyilkoljam!
Ez ökörség, főleg robogókkal...""
Ezt írtam, nem volt benne, hogy nem bírná ki!

A másik, amit Te írtál:
Illentve a váltókarnál lévő szimering engedi az olajat és laza a láncom

Kussoljál most már, mert kezd telelenni a f....om veled.
Kis buzi.
csak elvan tévedve 1-2 ember a motor nem egy aranyékszer amit mindig tisztán kell tartani és elzárni, lehet az koszos és lehet normálisan használni, lehet vele erdőzni is, sarat dagasztani csak ha valami kezd beszarni rajta akkor cserélni kell, nem megvárni amíg szétesik...

Apuci mondta hogy az enyémen sok mindent rendbe kéne rakni, de az enyémnek semmi baja nincs csak van rajta 1-2 karc, még mindig várom mit kéne rendbe rakjak....
Mér ne élné túl? Ne bszéj má marhaságokat... Ha a risz rosz swarblikkal végig mennek akkor szerinted be fog állni a DT-d vagy mi?
Mindenki maga dönti el....
ez nem a Dakar ezen a moped rallin nem kap olyan sokat a motor, csak mint egy átlagos endurozáskor, 2cross gumi 2tank benzin 1 liter olaj és mehetsz is.
Az én helyemben inkább nem vállalnád be az én motorommal? Nem élné túl?
sziasztok volna 1 eladó 50-es hengerem (dt 80lc2-őre is jó) új prox dugatyúval akit érdekle jelezze képet tudok küldeni részleteset
e-mail:kispuca@gmail.com
Hát persze....akkor hajrá.
Megjegyzem, robogóval én se mennék...
Lehet úgy is menni ,hogy ne gyilkold szét ...
A 80/50 -ért nem szólnak a rally-n ?
Én attól jobban szeretem a motorom, hogy ilyen találkozón szénné gyilkoljam!
Ez ökörség, főleg robogókkal...