Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezek szerin...én is leírtam az első élményem
Most itt egy pár ember komolyan azon veszekedik h egyedül szerel-e vagy nem!? SZÉGYEN...
Sziasztok
Van egy Yamaha dt50R-em,2006-os kiadású,bontatlan blokkal.
Dugattyút szeretnék benne cserélni.Valaki megtudná mondani,hogy hanyas méretű dugattyú kell bele?
Rövidebb áttétel a legolcsóbb dolog, és a blokkot se bántja.
na akkor most én is keménykedjek hogy simsonba cseréltem dugót csapszeget hengert egyedül?de annak megvolt az előzmények hogy mért nem segítettek mert azelőtt a kipufogót és raktam fel és feszült és letört a hengerről a könyök...és egy henger szett volt a tanuló pénz de nem vagyok rá büszke mert ha a kipufogót ésszel raktam volna fel akkor nem kellet volna 11e Ft-t kidobni a hülyeségem miatt...
de-de egyedül csak Apu vitt el Szekszárdra boltba, így nem ér már ?
Arra jó.
Dt ét azért vennék mert filléres gép mivel millió darab van belőle:D am terepen de nem komolyan általában csak átjárni 1 ik faluból másikba csajozni arra használom de ha épp rám jön az 5 perc legyen minek alá vágni
Csak az 50-esedben nem egyedül cseréltél dugót. Akkor nem ér ám XD
Akkor inkább kdx vagy cre gondolom erdőzni akarsz, én oda tuti valami alapból erősebbet és picit komolyabb endurot vennék mert, szerintem a dt nem való terepre
Köszii!

Filces cuccon gondolkodom én is...csak nem tudok sehonna szerezni...de lehet mingyá emenek a méteráru vagy miylen bolt az azt vezsek egy ksi pilc anyagot azt ráragasztom valamire azt be a furóva azt teszt.
SZIASZTOK FIUK,NÉZEGETEM A DT KET LEHET LECSERÉLEM A 600 AST ÉN IS, 1 HÜLYE KÉRDÉS, MIVEL LEHET ELŐ CSALNI PÁR LOVAT 1 DT BŐL(125CCM) AMIKELL EDDIG MENTEM HÁÁTH NEM TOM, CRM EM MEGETTE ŐKET, olyanokra gondolok hogy nagyobb henger stb minden érdekel :D sajna mostanában csak 4t vel volt dolgom és már nem tom mi hogyan 2t nél:) válaszokat előre is köszönöm,(ha érdekel valakit van egy eladó xl 600 am felújítva picit csunya külső vel) ja és bocsi a helyes írási hibákért csak fáradt vok és nincs kedvem keresni a hibákat:)
fogalmam sincs autófényező azt mondta hogy a héten járuljak elé és elgondolkozik valamin, ha nem akkor meg megpróbáljuk sima polír pasztával meg filckorongal.

örök hála az első lájkolónak
Én voltam az 1. LÁJKOLÓ. Mivel lehetne müanyagot polirózni/fényesíteni?! Nem az iylen pőaszutákr agonodlok hanem vmi jobb megoldásra.
és már látható is a galéria az adatlapomon vagy megtekinthetőek az alábbi linken: http://www.sportmotor.hu/motor...

Le van fényképezve 2szemszögből nagyba aztán a km óra állás, utána következik a blokk, majd a sérülések, a fejidomon nem én csináltam a karcokat hanem az előző tulaj nekem az első sárvédős az oldalidomot és a hátulját sikerült összebarmolni az első sárvédő vizes csiszolóval meglett csiszitelve mert kipróbáljuk mit ér a polír neki

Illentve a váltókarnál lévő szimering engedi az olajat és laza a láncom
Én várom már...
fékbetét, és FÉKFOLYADÉK lett benne cserélve illetve telószimering és olaj... és én még szép hogy nem tudok felfogni semmit mert csak 16 éves vagyok... Az 50esembe cseréltünk dugót, pár hete voltunk a tulajnál mert jó barátunk és semmi rossz indulatú hangja nincs a motornak úgyhogy nagyon nem bénázhattam el semmit benne


mai nap folyamán még lesz felrakva a motoromról képek, minden egyes karcot lefényképezek neked és minden gyanúsnak tűnő dolgot
Köszönöm a gyors válasz:)
Elvileg kint kell maradnia....szétszeded, tudsz rajta állítani...
Ha a szivatót kihúzom annak kinnt kell maradnia? Vagy visszamegy ha elengedem?
Köszi előre is..650-es, dupla kitológémes, olyan aminek téglalap alakú a csúszkája, nem 6 szög, és nem is ovál.
Igen. Ezek normaidők.
Lehet a sajátomon működne is, mert az utána itt áll a garázsban, és bármikor nekiállhatok szerelgetni.
Viszont ezzel egy másik ember fog motorozni, és úgy kell megjavítani, hogy ne 2-3 napig bírja, mellesleg ha ezen hibákból kifolyólag őt baleset éri, akkor az az én felelősségem.
Ez az amit nem fogsz megérteni 17 évesen.

Amúgy meg kurvára nem érdekel, hogy fékolaj, vagy fékfolyadék, mert a bovden beljesébe öntöttem, hogy lemarja a trutyit ami évek alatt felragadt.
Tudod ezzel az 1 óra szopással, Esztinek spóroltam 2-3000 forintot.
Mert nincs pénze.

Attól független megnézném a motorodat, hogy milyen szakszerű szereléseket hajtottál már végre rajta....
Bár az adatlapod évek óta nincs kitöltve, így nem is látni mivel jársz, és nem tudni rólad semmit.
Legalább ha kioktatsz, tudjam ki vagy.....vagy maradj anonim...és....
Arra gondolt, hogy skizofrén, és a másik énje az MFecsu...
Nem baj Nem szóltam
Nem értem