Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csak az nem hiteles ,ha kikéred magadnak a "röfögést"és elötte vagy utána te is ugyanúgy csinálod....
És megvetem azt a fórumozót és nem tartom a motorosnak, vagy a motorostársadalom rendes tagjának, azt aki közös "szerelmünket" a motorozást bemocskolja a politikával, és megkülönbözteti motorostársait a politikai nézetük alapján.
Engem nem zavar..ha látom, hogy olyan dolog ami nem érdekel akkor el sem olvasom.Tégy így te is
Szerintem a politika téma nagyon nem tartozik egy motoros fórumba. Persze, nem csak DT-ről lehet beszélgetni egy DT fórumban, hiszen ez egy fajta közösség. Soha nem is ágáltam az ellen, amikor pl 3-4 fórumos társ sok oldalon keresztül elemezgetett off-road autókat. Beszélgettünk itt szerintem már sok félre témáról. És most nézed meg, azt, hogy bárhova nézel ebben az országban mindent, mindent az ég egy adta világon MINDENT az a tetves politika ozst meg és határoz meg. Nekem van egy hobbim, ami a motorozás, rajongok érte imádom, és az egyik legfontosabb dolog az életemben. És akkor bejövök ide a DT fórumra és azt kell olvasnom, hogy cigányoznak, zsidóznak, kommunistáznak, röfögnek fröcsögnek itt egyesek? Na ettől felfordul a gyomrom.
politikai meggyőződés kinyilvánítása és a ki mit mondhat között
MI és mi között?
Nem csak azért van a fórum, hogy a DT-ről beszéljünk/beszéljetek. Bármiről lehet beszélgetni, akár politikáról, vagy vitázni is.Annyi a lényege, hogy összehozza azokat az embereket akiknek ugyan olyan motorjuk van. Szerintem
Hol van az összefüggés?
A tököm tele van, hogy már a DT fórum is kezd arról szólni, mint az összes többi.
Ha fölcseszitek az agyamat persze, hogy káromkodok. Te pedig aki az politikai meggyződését terjeszti egy motorosfórumon, te rohadtul nem mondd meg nekem mi vagy ki az a retard!
Szimering még a helyén van?
Szerintem a kérdésedre nincs olyan válasz, ami neked jó, nem tudhatod, hogy meddig kell feljönnie az olajnak. Mert itt nem szint, hanem mennyiség van megadva a gyártól. Azt meg csak onnan tudod, hogy jó mennyiség van-e benne, hogy leengeded és megméred. A literesből kiveszel 3 decit, akkor a legbiztosabb, hogy tényleg 7 decit öntesz bele A "retard" válaszról meg ennyit: "honnan a halál f*szából tudom, hogy mennyi váltóolaj van benne!"
Befutotta a bowden végét, meg a furatot is, köszi
Ezt így nem nagyon látni, hogy jó e vagy nem.
Ha forrasztás előtt a bowdevéget befutotta az ón, és a rézben belül a furatot is, akkor jó, akor erős lesz.
Azért kérdeztem, mert ez nyakig van öntve.
Beszéltem a "tulajjal", és nem tudott érdemleges választ adni.
Csak elgondolkodtam, mitől lehet ennyire tele.
Ezért kérdeztem meg a tulajokat, eme jelenségről...
Bár elég buzi, hogy nincs nívója....legalább a simón van egy kis csavar...
értem, akkor szétnézek ilyen bontókban is, mert 10.000 nél többet nekem semmiképpen nem ér meg a dolog, kössz
Zoli!(bocs az offért mindenkitől)
Sikerült megcsinálnom a gáz bowdent amiben múltkor a segítséged kértem, nem tudom hogy kellene pontosan kinéznie egy ilyen forrasztott cuccnak, én csináltam rézből bowdenvéget, és azt forraltam rá, szerintem használható, csak érdekelne, hogy ránézésre életveszély vagy használható kategória?
Nekem Nvidia Geforce 8600GT 512MB van. Annak idején 40 volt, 3 éves de még mindig elfut rajta bármi (ja és viszi a DX10-et is). Most olyan 15 körül már hozzájuthatsz. Amúgy Kistarcsán van egy számítógép bontó.
Nincs valakinek elfekvőben KM nullázó kis müanyag izéé?
Kiöntöd, leszűröd közben, megméred, visszaöntöd.
hehe, Egy kis nem dt téma: Nincs valakinek egy már nem kellő AGP-s jobb fajta videokártyája? Olyan érdekelne ami a a 9200 as Ati nál bivalyabb. Bocs a hüje témáé
ez mekkora volt
ezek a fórumozás szépségei
Na ezt mondtam neked Apuci! A f*sz ki van, hogy föltesz az ember egy kérdést és a 20. válaszoló (jelenesetben Mumi), akinek eljut az agyáig egy olyan qrva egyszerű kérdés, hogy honnan a halál f*szából tudom, hogy mennyi váltóolaj van benne! És amikor valaki már megválaszolj a a kérdést rendesen, akkor jön egy ilyen retard válasz, hogy "bekúrod a blokkba" meg "leszedsz belőle 3decit". K*rvára nem ez volt a kérdés, de látom rohadt nehéz egy egy soros kérdést elolvasni, felfogni és normálisan megválaszolni!
nem kell, hogy mililiterre stimmeljen.

Van a motorolajos flakon, azt szépen elharmadolod szemre az 66% vagyis majdnem pont 7deci.
(rendszerint van rajtuk átlátszó csík)