Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szerintem sem kell látni, nekem van egy "kalibrált" edényem ,és azzal szoktam feltölteni
Minek kell látni?

Fogod a liter olajat,és kiméred a 7decit mondjuk úgy, hogy kivonsz blőle 3at a maradékot meg bekúrod a blokkba.

Mi ebben a bonyi?

Mércés edényt, lehet kapni 100forintos boltan.

Kicsit "beszív-kifúj" kategóriájú probléma
Akkor biztos, hogy én öntöttem túl!
a 80 lc2 be ha 7 deci olaj van a beöntő nyílásba benézve még lámpával sem lehet látni az olajat!
Sosem tapasztaltam olyan drasztikus (motor)olajfogyást, ami lehetne annak a jele, hogy a különolaj bejut mellé. Olyan 2500-3000 km alatt megy el 1L.
gyülekezünk, gyülekezünk itt a síkságon
az enyémbe 6 deci kell ha jól emlékszem, de még csak nem is látni, hogy van benne valami. De nekem MX-em van.
Én is alföldi vagyok. :)
Üdv urak.
Azért kérdezte Eszterlánc hogy ha beleönti a 7 dl olajat, hogy az teljesen feljön -e a beöntőig, mert neki addíg van olajjal.
Számomra ez egy kicsit sok, mivel nincs ezen a rohadékon nívó mint a 25-ösön.
Nem tudom miért van benne ennyi, vizesnek nem vizes, de elvileg a különolajzás belejuthat.
Csak a későbbi szívás elkerülése miatt kérdeztem...

Amúgy meg aki DT tulaj, én megnézném a kormánycsapágy alsó kúpos csapágyát, mert Esztié volt a 2. Dt, aminél tapasztaltam, hogy a gyár elfelejti némi zsírral ellátni....
Olyan száraz volt, mint a beton....
Kiméred a hét tized litert, ha nem folyik ki sehol, elég lesz bele.
én eddig rajtam kívül 1-et láttam..azt is Nyíregyházán
fura, hogy így látod..pedig erre is nagyon sok DT-s van
jééé egy Alföldi DT-s Tag!Ritkaság! DT-sek közül mindenki Pest környékén van..de jó látni itt a síkságon is egy DT-st.
Ma kapta a kis DT az ívet, de hála a strapabíróságának...bírta:)
Onnan, tudod, hogy elég van benne, hogy a gyár azt az értéket adta meg
Hali

Ha beleöntöm a 7dl váltóolajat a 80as DT-be, meddig kell feljönnie? Látszódnia kell annak 7decinek már? Honnan tudom, hogy már elég van benne?
Nekem is van gyári indexem 4db izzóval 2ezer forint a 4 ha érdekel valakit:)
van egy DT-m..a jobb első index búrájának a csavarját elhagytam..milyen kell bele? csak vicceltem..amúgy eladó a DT-röl a gyári index-ek jó állapotba!
Semmi gond, vann itt annyi egyébről is szöveg, meg volt már h 5 oldalon át vitáztunk . szerintem egy enduro gumi hírdetés teljesen idevaló, csak félre olvastam. És rögtön kb olyannak soroltalak helytelenül, mint aki idejön, és felteszi azt a kérdést, hogy "van egy détém ,és mekkora főtengelycsapágy kell bele?" persze típus, évjárat no...
Írj egy e-mailt és hétfőn megírom, hogy van e belőle.
az e-mailokat nem felejtem el.
aruhaz@robogotuning.hu
Nem akartam hirdetéssel teli bombázni a topikot, akit érdekel ennyi is elég, a többit megtalálja Tévedni emberi dolog
Azé meglepődnél ha ott lennék
Bocs ,félreértettem, az a hírdetés az adatlapomon rész kimaradt , boccs
Bírom az ilyen hírdetéseket... hátsó mérete? márka? ár?


Ebből a hozzászólásból nem azt szűrtem le ,hogy okos vagy...
estleg gerecsemotor.hu?