Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hmmm... adnék én érte egy villanyzongorát
Suber nem akad!
Bovden szorulhat, vagy nagyon feszes, és rátart.
Nem tud az alapjárati csavar érvényesülni....
Kis kattanást kell hallj, ha visszaengeded hirtelen a gázkart.
Persze a motor nem jár, úgy nézd!
Jó helyre vitted!
Sziasztok.
Köszönöm a válaszokat!
Apuci megfogadom a tanácsod, köszi
Azt nem tudjátok, hogy mitől lehet, hogy mikor bevan állítva az alapjárat, és egyenletesen pöfög is a gép, de amikor a gázt ráadok van amikor nem esik vissza a fordulatszám és marad olyan 4-5 ezren, de amikor újra adok egy kis gázt akkor visszaesik, de van olyan, hogy csak 3-4 gázhúzásra esik vissza a fordulat az alapjáratira. Szerintem akad a karbiba(mikuni 28) a súber és amiatt van ez.
Szerintetek mitől lehet?
Nézdmá' hogy cigánykodik rögtön
Van egy eladó 80-as Détém, papírokkal kulcsokkal....
Kicsi pénz, mert a motorja kicsit kehes....
Apuci!

MSN: flamenco.diablo@citromail.hu
Nna Apuci elvitte megorvosolni a détémet
Én a vastag-széles pengéjüt ajánlom, annak nem nyeklik.nyaklik a pengéje
Az jó, majd ha nekiesek felfuratni feldobok rá egy ilyet is.
persze, simán rámegy. mi itthon tettük rá, kis szappanos víz és simán ráment, persze ide kell a belső
Sziasztok.
Eladóvá vált egy Yamaha dt 125 r es dugatyú. Sajnos mérethiba miat kerül eladásra. 56,00 alapméretes dugatyú. Még nem került beszerelésre, tartozékokkal kerül eladásra.
Várom az ajánlatokat
Jól hangzik, tényleg csak jót olvasni róla. És ilyet hogyan lehet felerőltetni DT125re? Rámenne a gyári felnire?
Nálam sajnos nincs ilyen...mert én sose rakom el...mindennapi használatba van. Nagyon nem szoktam nézegetni h milyen mert "50"-eshez képest jó...meg elmászkálni is. Nyárra kap előre nagyobb fogaskereket...igaz most szedtem ki a láncból de nyulik az még addig egy 5 centit....
Szerintem nem, de az a baj ,hogy ezt blokkfelújításkor cserréltem és több mint 1 hónapot állta gép, és tudod ilyenkor előveszed, úúúú mekkorát megy, majd szezon végére úgy érzed gyenge, majd egy tél után előszeded és megint úúúú milyet megy. Mondjuk ez a kipuégetés jót tett neki, mert most tényleg nagyon fincsi. Nagyon szaggat az erőmű
Körömvágó ollóval sem annyira nagyon szar :)
Köszzi............
És jobb lett?
Tapétavágókés
Mi az a sniccer?
nem okozott gondot, ahogy emzoli írja,sniccer vonalzó, oszt kész
Sniccerrel kell vágni vonalzó mellett,nem ollóval.
Könnyű volt kivágni?
Én benne vagyok!
Ha valaki vesz velem közösen.
azokkal a sóderszűrőkkel csak az ez egy gond van, hogy tényleg komoly motoron még olyat nem láttam. A spec. robogókon is ilyen nagy szivacs rúd szokott lenni, gondolom nem viccbő