Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na mekkora lepacsizás lett itt hirtelen Ez a nemzeti együtt működés öcsém nem a narancsfa
Rendben! Köszönöm szépen! Holnap felhívlak, és megbeszélünk egy időpontot! Nekem gyakorlatilag bármikor jó lesz!
Nem...kurvára nincs kedvem szétszedni....
Amúgy azért rendeltem hozzá most ezt a felső szettet, mert mikor lent volt a kipu, akkor benyúltam, és oldalirányban forog a dugattyú 1 mm-ert....Most nem tudom melyik halt be, de ha szétborítom esküszöm felírom ide.....Nekem is ilyen hangja van most már, de mikor hf tömcsit cseréltem rajta, a felső jobban sántított.
Most töltöttem le manuált, majd mérek egyet kettőt.
Bent a helyén nehéz megérezni, hogy lóg -e fel-le a hajtókar...
De ha kap fentre újat, az már kiadja az alját...
5500.- volt a Prox szett...
Bölcs döntés ,hogy nem kezded el szétszedni/szerelni, mert azért egy kis tapasztalat kell hozzá. Szerintem élj Apuci álltal felajánlott segítséggel bizonyára tanulhatsz is tőle egy két műhelyfogást.


Apuci

Főtengelyeddel hogy állsz? végül elvitted megcsináltatni?
Persze könnyen vagy....50%
Amúgy ha alsó, és ezért nyalnom kéne, inkább állnám a felújítás költségét....
köszönöm az infót a segitséget ! jó éjt mindenkinek!
A 2 oldala az biztos.
A nyelvnél lehet változás, de azt úgy is ellenőrizned kell, nehogy belógjon a hengerbe, mert akkor lezabálja a gyűrűket hamar....:))
Én most leteszem a szavazatom ,hogy Eszterlánc-nak alsó tűgörgő gondja lesz. Egy az egyben ugyan az a hang mint az enyém vót. De ha bejön, akkor nem tartok igényt az előbb felajánlott dologra...
Köszönöm a válaszokat a segitséget! Még annyit lehetne Apucitol kérdeznem dtr 125 höz minden póver egyforma?
Sehogy.
Ez nem kőműves szakma, amit el lehet lesni, és ha egy darabon leesik a falról a vakolat, akkor keversz egy adag glettet, majd odakenyed a leesett rész helyére. Oszt vagy ott marad, vagy nem.

Holnap felhívsz, és a héten valamelyik nap lehozod, vagy megbeszélünk egy távolabbi időpontot, 2 héten belül, és szétborítom a romodat.
Az a helyzet, az enyém is a garázsban van, most jött meg hozzá a csapszeg+tűgörgő, és egyszerre nem akarok kettőt kerülgetni.
Amúgy még messze a tavasz...
Eszterlánc vegyél fel msn re, és segítek a szerelésbe, ha kell: milot9@freemail.hu
Ha elfogadsz egy tanácsot, az új tömítést meg ezeket a cuccokat ne a földre rakd le legközelebb.
helló
képesmotor.hu-n rengeteg alaktrészt árulnak, általába 6 e ft ért mennek ezek.
Keress egy eladót, és vedd fel vele a kapcsolatot.
ÜDV!
elveszett Vatera
Motoros boltban jártam szolnokon annyit mondtak jobban járok ha keresem a neten de nem igen lelem meg!
De ha esetleg tudsz tanácsot adni, hogy hogy álljak neki azt megköszönném.
Sziasztok Valaki megtudná mondani hol lehet dtr125be póver szelepet kapni,venni?minden megoldás érdekelne sajna furatás közben elveszett
Nem mindegy, hogy sikló, vagy görgős csapágy.
A sikló csapágy kopog, de az is inkább a hajtókarnál amit hallasz a 4T-nél,( hirtelen gázadásra kerepel, és magas fordulaton) a görgős csapágy, ami a 2T-knél van, az inkább vonyít, és fordulatszámfüggő.
Nem sértettél meg. Ismerem a stílusodat, tudom, hogy nem b@szogatásnak szánod. Még anno írtam, itta fórumon amikor egyszer említetted, hogy nem vittem le, és kihallatszódott a hozzászólásodon, hogy rossz néven veszed, akkor írtam,, hogyha áll még az ajánlat akkor vinném. Erre nem írtál vissza és úgy gondoltam ez válasz értékű. Nekem pedig igen is élmény hogy kitudok cserélni egy tömítést, még ha nem a legszebben akkor is, hiszen igen csak kezdő vagyok. Ha pedig fogom és magam leszedem a hengert vagy a blokkot szétszedem, fogalmam sincs össze tudom e rakni,. Józan paraszti ész ide vagy oda, ha fingom sincs mit kell keresni, hogy miről ismerem fel a csörgő hang lehetséges okait, akkor a hibát nem találom meg és lehet, hogy össze sem tudom rakni. És nem, qrvára nincs pénzem szerelőre, de nincs más választásom egyelőre, mint hogy szerelőhöz vigyem.
Heló, azt szeretném kérdezni,
hogy valaki vállal e festést, vagy ismer e festőt?
Yamaha Dt 50sm-nek az idomjait kellene lefesteni, és a hoz keresek festőt, Baranya megyében Pécs közelében, aki tud segíteni az írjon!
Előre is kösz.

email: hetesi.valentin@freemail.hu
főtengely ott a csapágyra gondoltam nem az alsó görgőre
Látod Eszti.....
Ezért nem írtam a hengerfejtömítés Galériádra semmit.
Nagy kunszt...kicseréled a tömítést, és?
Tudsz valamit a motorod állapotáról?
Az ég egy adta világon semmit.
Nem húztad le a hengert, nem nézted meg a felső tűgörgőt, hogy mekkorát lóg, sem az alsót, sem a hengered, sem azt, hogy egyáltalán érdemes -e hosszútávon foglalkoznod vele.
Szétszedted, vastagon bekented pasztával, pedig elmondtam, csak zsírral kend meg vékonyan a tömítést...
Nem hallgatsz az emberre....
Azt is mondtam múltkor, hozd el, s arra sem méltattál, hogy felhívj.
Pedig segítettem volna, s megoldottam volna most is a problémád.
De most majd tanulsz!
A saját károdon, mint mindenki.
Sok sikert, remélem sok pénzt gyűjtöttél a szerelőknek....

Bocs hogy így leosztottalak, nem akartalak megbántani.
Az okos ebből okul, a buta pedig megsértődik.
Szia
igen, használható...pont megvan benne ami kell
szia, rendben, énis köszönöm a vásárlást, kapcsoló használható?