Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hozzá is fúvókázták a karbit? Vagy állították a keverési arányt? Nem ismerem az XL-eket, sem a TT-ket
Ívvel is biztos hogy megcsinálható, csak jó trafó és egy hozzértő ember kell hozzá
Olyan sajna nincs a közelembe senkinek sem.... Marad az új seeger meg a csapágyragasztó szerintem....
Köszi a választ, most már leírták előtted, hogy milyen a rendszer. Más, mint amire én gondoltam. De hát ezért kérdezek, hogy jól gondoljam.
co val
Te az alátétet mivel pöttyölted fel? Mert még nem tudom, hogy azzal mit csináljak. Végleg akarnám meg csinálni...csak nem tom h mi megtudnánk e sufnizni a kis occsó ív fröccsentővel...
Ez érdekes...de a 4T-t nem vágom ebbe a témában. Bátyám is 50-50 be megy a kis 1.0 swift-el...de nem nagyon növekedett neki a fogyasztás. Viszont haveromék próbálták 500 feletti 4T motorokba. TT, XL és kis fordulaton nagyon szar volt nekik...
Okéés köszi. Remélem apum betudja vinni a héten és talán kész lesz hétvégére.
haveromnak van egy 1.6-os ventojuk, bele van nyúlkálva, állítólag 200ló körül van, vagyis ezt csak hallottam pontosat nem tudok. Nagyon kapja az érzést az az autó, általában csak azt lehet hallani hogy letilt.. na de nem ez a lényeg hanem, hogy már 6k km-ert elment tiszta etanollal, és még kevesebbet eszik abból mint benzinből, igaz az 4t meg injektor, bár engem meglepett, hogy jóval kevesebbet eszik etanolból mint benzinből.
igyekszem aznap, vagy rossz esetben másnap! majd írok egy sms-t amikor feladtam!
Elméletileg holnapra megkapod. 2 boriték asszem. Egyikbe van a lové...meg amibe belerakod a fogaskereket és megmondod a postán h felakarod adni azt jovan...fel van bélyegezve meg minden. Ha megkapod akkor mikor tudod te feladni?
Jaja, szerintem sincs semmi értelme. Kb mikor jön meg szted a levél?
Most hogy növekszik a benzin ára...számolgattam az etanol dologban. 50-50%ba. Ha 100 km-et számolunk és 1 litert növekszik a fogyasztás...már nem jösz ki olcsobban...és akkor még nem is beszéltünk a gumi dolgokról...meg az esetleges teljesítmény csökkenésről(ha lenne). Szoval tök nem éri meg...de még akor sem szerintem, ha fél literrel nől a fogyasztás....
a tágulási tartáyban nincs túlnyomás, és a tartály aljába csatlakozik be a hűtő tetejéről ,a sapka csonkról jövő cső. A tortály felső részén van egy túlfolyó/szellőző cső.
Na ez egy korrekt leírás
125 ös a gépe és oan fura az enyém után pedig csak rá ültem
Nincs valakinek elfekvőben egy DT80MX , y16p jelű gyári TK (Teikei) karbiba való alapjárati fúvókája?
DT80 LC2? Abban nincs power. Vagyis van, csak nem úgy ahogy gondolod
Okés. Semmi gond, akkor veszek máshonnan. Írok ha megjött a cucc.
szevasztok! haver vett egy lc2 est még nem nézegettem mert sötét volt azt szeretném tudni hogy a powerje elektromos?ha az akkor annak is ellenörzi magát vagy mit csinál gyujtásra ?

nekem meg himba gondjaim vannak igazábol csere kéne de hol keressek olcsoé?
Szia, igen feladtam ma a cuccokat, de sajnos kuplung kar nem volt, vagy eladtam, vagy eltünt az amit mondtam, de jó sincs. sorry, pedig oda adtam volna, mert ugyse tudok vele mit kezdeni
Na mostmár legalább tudom, hogy működik a hűtőrendszer
Na végre valaki leírta és nem csak olyanokat írogat,hogy ez most nem teljesen így van stb.Tudja az akinek szól
meg teleszkópokat is
Világos a felépítés így már. :)